bugün

yılların cocu(koku) sunu kokü diye telaffuz eden kanal 1 spor spikeri,aynı zamanda spor müdürü.
(bkz: ilker yasin tarafından yetiştirilmek)
13 haziran 2006 brezilya hirvatistan macinda prso'nun çektiği bir şut sonrası "prso mutlak gol pozisyonuna çok yaklaştı" diyerek beni yaran spor spikeri.
kanal 1 spor muduru
kanal 1'in spor müdürü olan bu şahıs aynı zamanda dünya kupası maçlarını da anlatmaktadır.11 haziran 2006 hollanda s karadag macinda edwin van der sara ısrarla van basten diyerek yarmıştır izleyenleri...
dünya kupasının en iyi spikeridir. o'na ve hocası ilker yasin'e çok haksızlık yapıldığını düşünüyorumdur. *
(bkz: ilker yasin tarafından yetiştirilmek)
1 temmuz 2006 ingiltere portekiz macinın başında futbolcuların tuttugu ırkçılık pankartını türkçe gibi rasizm diye okuyan spiker * *

(bkz: say no to racism)
laquinta yı lakinta diye telaffuz ederek beni krize sokan adam..
hayır kardeşim mesele bilmemek değil,git güntekin e sor yani anlatsın sana..
dünya kupası boyunca sunduğu maçlarda futbolcuları oynadığı takımlarıyla beraber anan şahsiyet..
örneğin:juventuslu del piero,arsenalli lehmann,milanlı pirlo gibi..vb...
spor müdürü olmasından müteakip güzel maçları sunan ve içine z.çmakta hiçbir sakınca görmeyen, telaffuz özürlü spiker, televizyoncu, adam, bi şey... ama eskiden eczacıbaşı bayan voleybol takımının maçlarını özellikle avrupadaki maçlarını sunardı ve baya da başarılı olurdu... ne işi vardı futbolda yani bize bir ilker yasin yetmedi mi???
italya ikikez , almanya 7 kez final oynadı dedikten sonra iki takımda kupayı ucer kez aldı diyen spiker insanı
tabi oynanmayan maclar hakkında yorum yapması da ayrı bir sorun
eskiden voleybol maclarını sunardı bu mudur oldu futbola terfi etti heralde
doğan grubuna geçmiş spiker. şampiyonlar ligi maçlarını anlatması muhtemeldir.
3 ekim 2007 beşiktaş porto maçı'nı anlatırken koskoca 24 yıllık kapı gibi portekizli quaresma'yı arjantin'li olarak tanıtmıştır. bununla da kalmayıp, almanya'daki dünya kupasında almanya'ya attığı golü övmüştür. kimler yapıyor bu mesleği görün üzülün. koca bir yuh!
3 ekim 2007 besiktas porto maci ile siftah yapan spiker. (bkz: #2339767).
beşiktaş pırto maçını güzel anlatan yazar. *
"kritik bir noktadan köşe vuruşu" sözünün sahibi.
8 kasim 2007 galatasaray helsingborg macinin son dakikalari itibariyle, her gecen saniye ses tonunu kismaya ba$lami$tir. hakem maci 5 dakika falan uzatirsa sanirim sessizlige gomulebilir. konu$ bizimle.
12 aralik 2007 fenerbahce cska moskova maci nı sunacak spiker.bi an korktum sabri ugan olur diye.
kaşla göz arasında keita ya maymun diyen spiker.
anlatımıyla 22 nisan 2008 liverpool chelsea maçından alacağımız zevkin içine eden spikerdir. futbolcu isimlerini yanlış telafuz etmesini bir kenara bıraktım adam her futbolcuya farklı bir isim söyledi. makalele, ashley cole oldu, lampard gerrard oldu. bu adamlar nası buralara kadar gelebiliyorlar hayret doğurusu. unutmadan şöyle bir şey de var: (bkz: ercan taner)
öncelikle bu siteye üye olma sebebim ve tabi gs-bellinzona maçında serkan kurtuluş'a serdar,mehmet topal'a polat, milan baros'a portekizli yıldız dedi ayrıca ismini her defasında milon baroş diye okudu. alpaslan erdem in sırtında erdem yazdığı için adını erdem sanıyordu.
istisnasız ülkemizin en kötü spor spikerlerinin başını çekmektedir. futbol bilgisini falan tartışmıyorum bile. ayrıca kördür de kendisi. adını hatırlayamadığım bir takımla hamburg maçında adam ısrarla kompany'e demel demiş, demel'e demel demeyi bırakmamış yetmemiş hamburglu bütün zencilere demel deme gafletinde bulunmuştur. her şeyi geçtim demel demel'e nasıl pas verir ya! yapma bize bunu!
mehmet topal'a mehmet polat,
serkan kurtuluş'a serdar kurtuluş,
van der sar'a van basten,
rijkaard'a kluivert diyen tartışmasız türkiye'nin en kötü spor spikeridir.
ismini her duyduğumda gözümün önüne tel kadayıf gelen kişi. ayrıca sesini, görüntüsünü ve kendisini kanal d spor haberleriyle eşleştirmişimdir zihnimde, başka bir yerde gördüğüm vakit tanıyamayabilirim.
şu dakikalar itibari ile trt spor'da gereksiz bilgiler veren şahsiyet. neyse ki bir ömer üründül değil.