bugün

şenol güneş in tırnağı olamaz. sadece referansları iyi o kadar.
Elimdeki bilgilere göre kendisi 2002 dünya kupasında güney korenin başındaydı ve milli takımımızın arkasından 4. sırada turnuvayı tamamladı. euro 2008de ise yine milli takımımızın arkasından 4. bitirdi turnuvayı yani bu iki bilgiden şu sonuç çıkıyor hiddink milli takım için iyi bir isim değildir.*
https://twitter.com/#!/er.../status/76935246456696832
(bkz: kovmirem)
selçuk şahinle seviştiğini düşündüğüm teknik adam.
bu adamı milli takıma gelmeden evvel, severdim, takip ederdim.

meğerse sinyor terim'den farkı yokmuş.
sinyor terim'in bokunu yesin kendisi.

geldiği günden beri a milli takım'ın tam anlamıyla içine eden, elle tutulur hiç bir sistemi olmadığı için arda'ya bel bağlayan, maçı neredeyse kulübede uyuklayarak geçiren bir adamcağız kendisi. neymiş rusya'yı, kore'yi çalıştırmış, aman ne büyük takımlarmış!

bir de bu adamdan hala medet umup gitmesine içerleyen müptezeller var ki ne desem bilemiyorum. ulan bu adam bu uçuk paraları alıp kıçını yayacaksa, a milli takım'ı dünya üçüncüsü yapan şenol güneş ve avrupa üçüncüsü yapan fatih terim'in suçu neydi. bu adam rusya'yı da mal gibi ortada bırakıp kaçmadı mı? hangi aklı evvel gidip bu adamı getirdi türkiye'ye?

tez zamanda gitsin mümkünse. aldığı paranın hesabını da tff'nun beceriksiz yönetimi nasıl verecek merak ediyorum...
andre villas boas'ın chelsea ile anlaşmasından sonra milli takımdaki geleceği daha çok merak edilen teknik adam. o kadar spekülasyon çıktı, ingiliz basın mensupları peşinde dolaştı ama chelsea 33 yaşındaki teknik direktörle anlaştı.

guus akıllı olsun akıllı. tüm benliğiyle milli takım hizmet etmeye devam edip, bizi euro 2012'ye taşısın, sonra ne isterse onu yapsın. gerçi yaşın da geçti guus. diyim yani.
bu adama göre selçuk şahin necip uysal dan , mert günok cenk gönen den daha iyi kaleci. daha bir şey söylemeye lüzum var mı bilmiyorum.

Edit : Bu entryi kötüleyen vatandaşında hiddink'ten farkı yok.
tatiline devam eden teknik adam.

futbol uzmanı değilim ama bir kadroya necip uysal, egemen korkmaz, ibrahim toroman alınmıyoda çağlar birinci gibi adamlar alınıyosa bu adam tatil yapıyodur. yerinede futbol kasapları bakıyor sanırım.
gereksiz adam.
Halbuki vereceksin sözlük yazarlarının eline milli takımı herkesi s.kertmezlerse adam değiller. O kadar cm fm oynamış adam bunlar.
Bir de af buyurun cenk gönen kim lan.
milli takımı sadece para için çalıştıran en ufak bir ruh barındırmayan meymenetsiz ve suratsız herifin tekidir. gönderilmelidir.
birazdan hakkında ağır eleştiriler başlayacak olan adam. fakat ben buna katılmıyorum.

avrupa'nın ve türkiye'nin en önemli kulüplerinde oynayan futbolcularımız, kazakistan gibi bir takımı teknik direktörsüz de sikertebilir. bugünkü maçı baz alırsak, tüm rezillik futbolculara ait. tatilde hiç de iyi çalışmadıkları çok belli.

yine de sok dakikada kurtardık.
abdest almis belli
sanki milli takım hiç sikinde değilmiş gibi davranıyor. gol oluyor yüzü falan değişmiyor. sevinen oğuz çetin. atsınlar da gideyim havasında.
(bkz: en güzel hiddink fıkraları)
(bkz: #13013997)
a milli futbol takımımızı oğuz çetin ile birlikte a milli öküz sürüsüne çeviren, ruhunu kaybetmiş, 5 yıllık parası eline verilip siktir edilmesi gereken insan.
havalimanına pustum seni bekliyorum hiddink efendi. gönderimeyecegini anladım, iş başa düştü artık.
ölmesi halinde toz zerresi kadar üzülmeyeceğim şahsiyet.

harf edit.
hassiktir olup gitmesi gereken suratsız adam.
ne yaptığını bilirmiş gibi gözüken ama aslında bilmeyen teknik adamdır. milli takımla ilişiği kesilesidir.
zamanında fatih terim'in aldığı maaşı meclis'e taşıyanların kendisinin aldığı maaşa tek kelime etmediği hocadır.

peki fatih terim'in yıllık maaşı ne kadardı? 3.120.000 TL, kaldı ki iki katı zam aldıktan sonra bu ücrete ulaştı ve memleket meselesine döndü. peki şuan hiddink ne kadar alıyor? senelik 3.750.000 euro. yani 8.500.000 tl.

kimseden çıt yok...

tamam, hiddink kariyerli teknik direktör. fatih terim değil miydi? fatih terim bu ülkenin futboluna çağ atlatan adamlardan biri. seversin, sevmezsin o ayrı konu. ama kariyerine laf edemezsin.
milli takımla ilgili tüm yetkilerini oğuz çetine bıraktığına inandığım şahsiyet.şahsı yetti zaten.netekim eline verilip * gönderilmeli
milli takıma cebini doldurmaya gelmiş teknik adam.