bugün

fenerbahçenin benfica ya yarı finalde elenmesinden sonra bayram havasına bürünen bukalemunların gerçek yüzlerini bir defa daha göstermesiyle gün yüzüne çıkan gerçek. adamlarda sanki beyin yok gibi davranıyorlar. edit: imla
edit2: biz o besteyi yapan piclere de sovmeyi bildik. genelleme yapmadim çünkü galatasaray taraftarının kendini söz konusu aptal tiplerden ayirabilecegini düşünmüştüm. yanılmışım özür dilerim. üç beş zibidi beste yaptı diye bundan tüm fener taraftarını suçlu tutmak çok gülünç. ben dün koca koca adamları ogretmenleri doktorları gördüm mal mal konuşurken. ışte bizim işsiz güçsüz tayfa ile sizin okumuş görmüş geçirilmiş elemanlarınız aynı kefede bulunuyor. yok fenev yok kupa senin neyine yok ebesinin amı falan filan. üç beş sene önceki dilencilik meselesi için onlar geçmişte kaldı diyorlar ama tee 2000de aldıkları kupayı her gün ayrı bir keyifle konuşuyorlar. bazilariniz cidden çok komik ya iyi eğleniyoruz sizinle yani.
bu bayram havasının oluşmasına, fenerlilerin işte biz daha iyiyiz, işte galatasaray'ı geçtik söylemleri neden olmuştur.

galatasaray'a laf atmadan doğru düzgün sevinselerdi, bugün bayram havası oluşmazdı.
"adamlarda sakin beyin yok gibi davranıyorlar" gibi cümleler kuran kimselerin beyinsizlikle suçladığı kitlenin insan da olmadığının iddia edilmesidir. Bu tarz genellemelerin tümü doğrudur.
kendi sahasında yenildikten sonra şampiyonluğu kaybedip, stadın ışıklarını kapatan üstüne çimleri sulayan bir klübün, polis araçlarını yakan, ortalığı savaş alanına çeviren taraftarının saçma sapan insanlık dersidir. dinime küfür eden müslüman olsa, derler bizim oralarda. biz en azından kimsenin malına mülküne zarar vermiyoruz , sadece siz ezik fenevlilere boru gibi laf sokup rahatlıyoruz.
Real madridi destekleyen atkilarini satan takimin simdi kendi basina gelince hazmedemedigi durumdur. Gulunup gecilmesi gerekir.
herşey karşılıklı...
insanlıktan nasip aldığını zannedenlerin Real madrid için beste yaparken neredeydi insanlıkları diye sorulması gereken durumdur ayrıca osuruktan tayyare diye cevap verilesi başlık. ne alaka bilemedim ama osuruktan tayyare işte güzel laf.
Sebebi herbiri ergen liseli kafasına sahiptir.
galatasarayın almış olduğu uefa kupasını 13 yıldır sindiremeyen tam yaklaşmışken hezimete uğrayan fenerlilerin serzenişidir.
bey olmadan önce insan olmak lazım sonra insanlık istemek.
leeds united, galatasaray' a elendiği için kendini boğaz köprüsünden atmaya kalkan fenerliden daha fazla nasibini aldığı kesindir.
http://www.itusozluk.com/...ds-united-maci_241475.jpg
fenerbahçeyi desteklemek zorunda mıyım? diye cevap verilen durumdur. almış başını gidiyor bir milliyetçilik, zaten başka hiç bir yerde kullanmadığımız bu kelime.
not: milliyetçiliğe de karşıyım.
Aciz oldukları içindir. Sırf alay edeceğim diye Elalemin kalecisinin götünü bile yalamakta olanları var şu anda.
galatasaray-real madrdi maçında real atkıları bayrakları açan, eşşek kadar S04 pankartı hazırlayan taraftarın kendi kuyruğu sıkışınca bulunduğu serzeniştir. hayırlısı be gülüm denilip geçilmesi gerekir.
aynı şekilde gs elenseydi fb taraftarı çok daha çok sevinip 3 gün 3 gece parti düzenler, etrafa mutluluk çığlıkları, alay pıtırcıkları saçardı denilesi.
daha 2 hafta öncesine kadar hala madrid , forza schalke , vamos cluj diye zırtlayan insanlar kalkmış bugün insanlık dersi veriyor. siktirin. gördük sizinde insanlığınızı.

dipnot: genelleme değildir. özele hitaben yazılmıştır. kendileri birazdan ortaya çıkar.
tanım: real madrid'e marş yapan , schalke bayrağı açanların sıçtığı başlık.
ahahah diye gulunecek ezilmis, yenilmis kisilerin feryadi figanidir..

lan sen madrid macina beste yapip soylerken konusmuyordun bunlari.. yenilince mi ters dustuk bayram abi? *
insan oğlu önce aynaya baksa sonra yargılasa kendini ne güzel olurdu.

hem git madrid madrid de sonra bize insanlıktan nasibini almamış de.

sen madrid madrid diye tezahürat edersin ama cenazene pendikspor gelir.
Laf söyledi bal kabağı, tut saÇından kes gırtlağı.