bugün

ucretsiz mp3 dinleme ve ucretli mp3 indirme sitesi. inanılmaz cesitli arsiviyle istediginiz sarkıyı aninda dinleyebilirsiniz. indirmemek islemi de korsancılık yaptıgınız hissine kapılmanıza engel olur.
bazen sitenin acilmasinda sorun ciksa da; benim bulundugum yerde kullanimi yasaklanmadan once surekli kullandigim http://www.pandora.com benzeri bir muzik dinleme sitesi. yalnizca istediginiz muzigi dinletmekle kalmiyor, sizin zevkinize hitap edebilecegini dusundugu* sarkilari da caliyor, oneriyor.
hos.
istediğiniz türde müzikleri bulabileceğiniz internet sitesi.
müzik kalitesi iyi,arşivi zengin olan,dinlediğiniz şarkıların benzerlerini gösteren mp3 paylaşım sitesi.
geniş arşiviyle beni kendisine bağımlı yapmış, müzik dinleme sitesidir.
yeni teması mükemmel olmuş. süpersiniz yahu.
Üniversitedeki reklamcılık hocam sayesinde öğrendiğim(derste durup dururken açmıştı bu siteyi), her türlü müziğin bulunduğu ve rahatlıkla dinlendiği yerdir.
en önemli özelliklerinden birisi tıpkı bir radyo gibi dinleyeceğiniz şarkılardan playlist oluşturabildiğiniz ve 512 mgbyt, 52 mps internet hızıyla bile siz şarkının 15. saniyesindeyken şarkının tamamını yükleyen internet sitesi. muhteşem.
last fm in saçmalamasından sonra sığınılan liman. ayrıca herhangi bir program yüklemeden her şeyi web tabanlı halletmesi de oldukça pratik.
mükemmel bir müzik sitesidir. ayrıca yeni eklenen radio seçeneği sayesinde oluşturduğunuz playlistteki şarkılara benzeyen şarkıları getirir, severseniz daha da getirir. oldu sevmediniz sevmedim dersiniz. bir nevi last fm e benzer bu yanı.
bağımlılık yapan internet sitesidir.bilgisayardaki mp3 klasörünü unutturur.radyoyu açınca çıkan şarkıyı beğenip beğenmediğinizi belirtirseniz bir süre sonra tam tutturmaya başlıyor her çıkanı seviyorsunuz.
gün itibarı ile çökmüş olan sitedir. düzeltilmesini sabırsızlıkla beklemekteyiz.
bilgisayarım yanımda değilken, başka bir bilgisayar kullanmak zorunda kaldığımda imdadıma yetişen süper site. bir arkadaşın önerdiği bir şarkıyı anında dinlememi sağlayan, yeni gruplara, yeni müzik türlerine yelken açmamı sağlayan faydalı oluşum. açılması biraz uzun sürmekte, şarkılar falan gayet hızlı yükleniyor. on üzerinden on verdiğim bedava müzik dinleme gereci. ve tamamen legaldir kendileri.
ayda sadece 3 dolar karşılığında mobile versiyonuna da sahip olmanız mümkün. eğer ki bir blackberry'niz varsa, müziğiniz 24 saat boyunca sizinle oluyor. muazzam.
last.fm'le beraber bol bol ziyaret edilmesi gereken, radio özelliği ile yeni keşiflere yelken açtıran site.
süper müzik sitelerinden biridir. bilhassa playlist özelliği acayip kullanışlıdır, çok işe yarar. ancak kimi zaman arama sonucunda bulunan çok fazla şey olduğu için karışıklık yaratabiliyor. hypem ve deezer'la birlikte göz dolduran sitedir.
orbit downloader ile internet explorer tarayıcısını kullanarak müzik indirebileceğiniz site.
an itibarıyla sanırım bazı teknik sorunlar yaşayan site. girmek isteyenler su adrese yönlendiriliyor. http://down.grooveshark.com/
geniş bir arşiv ve iyi bir ses kalitesi sunan site. last fm gibi olmaması dileğiyle.
müzik severler için, nimet niteliğindedir.
düşük belleğe sahip bilgisayarlarda kullanıldığında bilgisayarın kitlenmesine yol açabilen online müzik arşivi.
bilgisayarımdaki tüm müzikleri sildim sayesinde. 30 gb tasarruftayım. 3 dolar verip vip üyeliği düşünmüyorum değil *
playlistinizin uçsuz bucaksız olması,
yeni albümleri keşfedebilme
ruh halinize her türlü cevap verebilmesi
kısacası size eşlik eden, müzik adına harika bir site.
bir de last.fm hesabıyla ilişkilendirilip, skoplama özelliği olsa tam süfer olacak site.
fizy'i 3'e katlayıp karesini alabilecek site. denemedim ama indirme özelliği de var galiba, ohş yirim.