bugün

ps3 ve xbox için 17 eylülde piyasaya çıkacak oyun.
pc için tarih belli değil.
gameplay videoları sızdırılmış olan oyun.

http://instagram.com/jsticks11

izlemeye kıyamıyorum yeminlen. allahım ya kutusunu öküz gibi açtı, narin davransan nolur şuna ayu!
Gta IV ten sonra ki Grand theft auto versiyonudur. Müthiş bir görsellik, gerçekçilik. Efsane olmsya aday.
henüz %10 u tamamladığım oyundur. abi çok donuyor yine ya.
donu gömleği satıp xbox alasım var sırf bu amına koduğumun oyununu oynamak için. nedir ki yani pc ye çıkarmadın başın göğe mi erdi al oyna amına koyayım bas tuşlarına sür arabayı kır camları vur polisin kafasına ne anladın o sikişten söyle şimdi. bizi xbox cu pc ci diye ayırarak bölücülük yapıyosun eyyy rockstar games. gün gelir devran döner xbox domalır pc gömer. unutma bu sözümü.
xbox için malum ortamlara düşmüştür.

gameplay için;
http://www.youtube.com/watch?v=uGPs6xXvvB0
ask acisina son vermek icin alkol almak yerine alinasidir, asosyal olmak icin birebir. agzimiza sictin be rok sıtar.
razor'un tarihe imzasını çaktığı oyun arkadaşlar.
Oyunu canlı olarak bir bebe şuan oynamaktadır. Burdan http://instagib.tv/icculus izleyebilirsiniz.
razor 1911 ismiyle geçen versiyonunun, bir ay önce internete düşmüş bir fake içerik olduğu bilinen oyun.
pc versiyonu resmi olarak muhtemelen mayıs ayına doğru çıkacaktır.

ayrıca ps3 versiyonu malum ortamlara düştüğünde haber veren olursa, seviniriz.*
sızdırılan videoları neredeyse her saat başı izliyorum ve gta v için çıkardığım sonuç.

- grafik anlamında oldukça iyi. fakat bu oyun için uzun süreden beri yapılmış bir çalışma olduğunu bilen biliyor. grafikler çok üst düzey değil. ancak pc için veya ps4 çıktığı zaman eğer ki. oyun port edilirse o zaman daha iyi sonuç alabilirsiniz.

- oyunun haritası resmi olarak yayınlandı. ve herkes olumsuz yönde harika küçük diye konuştu. rockstar games'in yayınladığı resmi harita ufak değil o gördüğünüz harikanın 3 katı olduğunu düşünün yani sizi uzun dönemli soluksuz günler bekliyor. haritayı aç aç. bitmez.

- grafik anlamında gta 4 ile kıyaslarsak. 4'e göre daha da geliştiğini görebiliriz.

- araba kazalarında ve patlama efektlerinde pek fazla etkilemedi sıradan gibi geldi biraz.

- polis zeka seviyesi ne yazık ki. tam bir vasat keşke biraz daha geliştirilseydi.

bunlar izlediğim videolardan çıkardığım sonuçlardır. arkadaşlar ancak oyunu oynayınca neyin ne olduğunu nasıl olduğunu daha ayrıntılı bir şekilde görebilicez.
Gta 4'den grafik ve modellemeler olarak pek farklı olmayan oyun.

canlı yayınları dün geceden beri neredeyse sürekli izliyorum. fakat gerçekten büyük çaplı bir hayal kırıklığına uğradım.

serinin evvelki oyunlarında olduğu gibi araç modellemeleri yine düşük poligonlu tutulmuş. ve genel olarak da çevredeki binaların modellemeleri olsun pek gta4'e fark atacak nitelikte gelişmiş değil.

araçlar neredeyse aynı kalitede. yani kısacası beklediğim kadar iyi değil.

fakat watch dogs'un son 14 dakikalık gameplay videosunda videonun ortalarında karakterimizin kullandığı aracın gerçekçi modellenmesi ve çevreninde yine çok ama çok kaliteli texture'leri göz kamaştırmıştır.

gta 5'deki araçlar watch dogs'un araçlarının yanında oyuncak gibi kalıyor gerçekten.

ben 98 yılında ilk gta'dan beri gta oynayan biri olarak söylemek isterim ki; gta5 büyük hayal kırıklığı.

fakat watch dogs gerçekten tam anlamıyla favorim. sadece araç değil çevre grafiklerindede oldukça ciddi, gerçekçi renkler seçilmiş.

gta serisi düşük poligonlu araçlarıyla bekleyedursun, gelin biz 19 kasım'da watch dogs sokaklarında fink atalım.
Oyunda kullanılan müzikler arasında Pet Shop Boys'un muhteşem West End Girls adlı şarkısının da bulunduğu oyun.
(bkz: gta 5 indirdiğini sanan çocuk)
annene atlayayım gta 5... +18 sınırına sıçayım pegi...

http://www.youtube.com/watch?v=za2Dh817ZyM

ve son olarak... sikeyim seni adalet.
Gta 5 ve watch dogs şu şekilde özetlenebilir;

gta 5 - 4 saatlik oyun içi videosu; http://www.dailymotion.co...e-player-09-14_videogames
---------------------------------------------------
ve watch dogs oyun içi videosu; http://www.youtube.com/watch?v=Bz0jKnKAQYc

lütfen ama lütfen watch dogs videosunu en yüksek çözünürlüğe alıp, 1:43. saniyeden başlatıp izleyin ve gta 5 ile watch dogs farkını görün.
ps alsam mı diye düşündüren oyun.
eylemlerde pankartlara konu olduğu için akepe hükümetinin üzerine oyunlar oynadığı ''oyun'' serisinin beşinci oyunudur efendim. heyecanla bekliyoruz.

http://www.odatv.com/n.php?n=tuhaf-yasak-1809131200
DirenGezi crew'u şimdiden kurulmuş oyun.
Rockstar oyunu pc ye çıkarmayarak büyük bir zalımlığa imza atmıştır. Çıkarırsanız bari o hasar olayına bir el atın birde şehirdeki cansızlığı giderin hacı olmaz böyle. Ha oyun iyi mi ? harika orası ayrı o hatalarda olmasa zaten başka oyun oynayamazdık sanırım.
Hala pc den bir haber yok mu? dediğim oyundur.

i7 8gb ram 11x destekli ekran kartımla bekliyorum oyunu.
hiç kuşkusuz yılın en iyi oyunu olucak bundan eminiz. fakat oyun hakkında daha çıkmadan oyun içi gameplay videolarını izleyerek eleştiren bir çok kişi çıkmıştı. ve eleştirdikleri noktalardan biri " araba sürüş hakimiyetinin basit olduğu yönündeydi. " aslında bakarsak oyunda çok fazla çeşit olarak araba mevcut. ve bu arabalarının sürüş dinamikleri farklı. aynı zamanda araba sürüş becerisini geliştirmeniz gerekiyor. oda zamanla gelişiyor. oyunun artı yönleri çok fazla. oyun içi aktiviteleri saysak bitmez. rockstar games bugüne kadar yapmış olduğu en iyi yapım diyebiliriz.
oyunun artı ve eksi yönlerini yazıyorum. aynı zamanda xbox 360 ve playstation 3 karşılaşmasıyla birlikte.

oyunun artı yönleri. +

- oyuna bir takım hayvanların eklenmesi. ve onlara komut verebilmeniz. daha önce hiç bir gta oyununda bu özellik yoktu. ve gerçekten iyi olmuş. oyuna farklılık katmış.

- yapay zekanın diğer oyunlara kıyas daha iyi olması ve oyundaki insanların farklı aktiviteler ile uğraşması örneğin ; oyunda gezerken rastgele hırsızlık yapan birini görebiliyorsunuz ve onu etkisiz hale getirip isterseniz parayı sahibine verebilir veya kendiniz alabilirsiniz. yolda sigara içen, kız arkadaşıyla kavga eden, sizi takip eden birisi, sarhoş olup sokak kenarlarında yatan birisinede rastlayabilirsiniz. ve buna benzer bir çok şeye rastlayabilirsiniz.

- oyuna gelen en iyi özelliklerden biriside saçınız ve sakallarınız zamanla uzuyor. ve isterseniz kestirebiliyorsunuz veya uzatıp şekilde verebilirsiniz tamamen size bağlı.

- oyuna gelen yeni aktivitelerden biride. roller coaster gelmesi.

- deniz altı mükemmel bir derecede geliştirilmiş. rockstar games bu konuda hassasiyeti ön planda tutmuş.

- oyunun senaryosuna diyecek bir sözüm yok. müthiş bir şekilde ilerliyorsunuz. çatışma senoryoları, banka soygunları ve buna benzer daha sizi bekleyen bir çok görev var.

kısacası oyunun artı yönleri saymaya kalksam. çok uzun sürer ve bitmek bilmez. kısaca özet geçtim.

oyunun eksi yönleri. -

- görevlerin az olması. rockstar games her ne kadar görevler uzun diye söylesede görevlerin toplam süresi kısa.

- uçak sürüşleri basit gibi geldi. yinede oynayana göre değişir.

- polis yapay zekası biraz kötü gibi. çünkü en ufak şeyde bir yıldız geliyor. ve polis size ateş ediyor. böyle bir mükemmel açık dünya oyununda polisin bu denlice basit olması beni üzdü.

eksi yönleri şuanlık bana göre bunlar. tabikide kişiden kişiye değişir. sonuçta oynayış zevkidir. bu durum.

------------------------------------------

playstation 3 ve xbox 360 karşılaştırması.

- fps olarak baktığımız her ne kadar gözle görülür bir fark olmasa da. ps3 biraz daha önde.

- renkler ve canlılık xbox 360'da biraz daha parlak.

nerdeyse tamamen aynı desek yanlış olur fakat. gözle görülür çok bir fark yok.
trevor'un zenciyi vurması ve parayı cukkalamasıyla beraber biten oyun. öteki eleman önceki bölümlerden birinde ölmüştü, o neden yok finalde demeyeseniz diye yazayım dedim.
%15 de olduğum oyun trevor'un hastasıyız.sürüş sistemi çok güzel geldi bana hele motor sürmek çok zevkli.