bugün

sürekli öldüğüm oyun.

https://scontent-cdg2-1.x...c0aae70f7&oe=562D67A8
Efsanedir .
Oynamaya doyamadığım oyundur.
GTA Vice City'nin daha efsane olduğu serinin en iyi oyunlarından biridir ama bir GTA 5 değildir.
Çocukluğum bu oyunla geçti az mı karı ezdik.
en sevdiğim oyunun en sevdiğim versiyonudur.
Senide unutmadık carl reyiz.

Efsanesin
hala oynadığım oyun. gönül isterki gta 5 oynayalım ama sistem izin vermiyor.
efsanelerin efsanesi oyun hala oynarımmm.
Baya güzel vakit geçirebileceğiniz bie oyundur. Hile ile atv alın plaja gidin insanları ezin. Paraları yerde bırakmayın lütfen.
Efsane oyundur, herkes gta 5 ister tabi ama malesef (bkz: fuck the system).
Oruçken vakit geçirmek için birebirdir.
Hem eğlenceli, hem daha gerçekçi, hem daha özgür bir gta oyunudur.
bütün kuzenlerim oyunun bağımlısı oldular benim yüzümden. çocuk 7 yaşında bize gelir gelmez bilgisayar koşuyor.
tanım: 3 şehri bulunan fakat şehirlerinden biri olan san fierroda dağ ve yol dışında bir şey bulunmayan oyun. görevleri yapmadan şehirler arasında geçiş yapamazsınız. sadece jetpack hilesi ile uçarak köprünün üstünden geçebilirsiniz fakat bütün ülke sizi yakalamak için seferber olur.
(bkz: The legend)
Orospunun birinden kart mı ne almak gerekiyormuş. ( karı harbiden motorun önde gideni la). Neyse aldım bu kızı yedirdim, içirdim, en lüks arabalarda gezdirdim, gittim spor salonlarında sabahladım, götümü yirttim diğer sevgilime yakalanmamak için, yeri geldi seviştim ama yine de memnun edemedim. En sonunda dayanamadım öldürdüm kahpeyi. Gittim evine anahtar kartı aldım. Zaten sikmisim senaryoyu, ben kafama göre oynarım.
Biz gta v ile degil san adreas ile büyümüştük.

bir nesilin efsane oyunudur.
hala oynattırır kendini. onlarca görev, çatışma, yan görev barındırır. gerçek hayatta yapmaktan çekindiğiniz şeyleri rahatlıkla yapabilirsiniz.
kürekle adam dövmeyi pek özlediğim oyun...
O zamanlar ergendik tabi. Kızın yanına arabayla yaklaşır kornaya basar, arabaya atardık. Sonra işte sessiz, sakin bir yere giderdik. Gerisini anlarsınız be sözlük. Daha devam edemeyeceğim.
Ana karakterin Dr. Dre'yi, kepli gözlüklü zencinin Eazy e yi canlandırdığı oyun. Gerçek bir gang life tutkunuysanız -ben gibi- en iyi oyunlar listenizde ust sıraları zorlar. Biz ergenken piyasaya sürüldü ama bugün olsun yine oynarım.
bu oyunda kitlendiğim bi an var ki görevlerden birinin uçakla havadaki halkaların içinden geçmek, diğerinin ise inşaat halindeki binanın içine oyuncak helikopter ile bomba döşemek olduğu andır. bir arpa boyu yol alamadım o saatten sonra.
Vice city den sonra tuş klavye ataması ayarı gerektiren oyundu. Yandaki bisiklete binip kullanmak zordu hatırlıyorum.
Benim için tommynin yerini tutamayacak oyun.
Az mı zina yapmadık?
bu da güzeldir fakat bi gta vice city değildir. saygılar.
grand theft auto vice city'den sonra çok ilgimi çekmemiş oyun. az buçuk oynayıp bırakmıştım. büyük harita, kısmen zor ve kafa sikici görevler, bulanık, kasvetli ekran görüntüsü, tommy vercetti gibi bir efsane'den sonra carl'ın iticiliği, çete olaylarının pohunun çıkması. misal şahsen introlarını, vice city'e göre daha kötü ve samimiyetsiz bulmuştum.