bugün

sözüm ona davetiyeyle üye olunan google zamazingosu. davetiyelerin hangi kriterlere göre alındığı ya da kimlere dağıtıldığı bilinmiyor. ortalıkta dacetiye dağıttığını söyleyenler olsa da sevgili sözlükçüler bunlara kanmayınız. kendim görmediğim şeye inanmam. o yüzden davetiye diye bir şey yoktur. doğruluğunu iddia eden varsa da hodri meydan diyorum, göstersin davetiyeyi davet etsin beni inananayım bu google zamazingosuna.
davetiyesi aranan oluşum.
bir davetiye yollayanın bin yıl kölesi olunacak uygulama.
hala almayan varsa, sözlük yazarlarından sydera'nın insaniyet namına üçer beşer dağıtmakta olduğu zat-ı şahane. içinde msn desen var, icq desen var, sözlük desen var... twitter bile var, o derece. acccayip bişi!
dahil olmayı başardığım oluşum. önlerden yerimizi kapalım da sonra sıkıntı çekmeyelim.
google, gmail ilk açıklandığında da davetiye yolu ile üyelik almıştı. şimdi google wave de aynı yöntem ile sürüldü. çok yerinde bir strateji, insanlarda hem merak uyandırıyor, hem isteyen herkes üye olamıyor, böylece kendini farklı hissediyorsun.

not: davetiye gönderebilecek sevgili uuserlar aranmaktadır.*
bana 8 adet davetiye göndermiş olan google hizmetidir. insanı gerçekten heyecanlandırıyor.
(bkz: davet edilmediğim yere gelmem)
4 davetiyesini verdiğim. isteyene. rayt nav.
ilk mesaj atan 10 kişiye son 10 google wave davetiyesinin gönderileceği maçt.. yani uygulama.

ps: rüştü aslanım benim be!
davetiyesi olsa da yesem dediğim oluşum.

merak evet.
gönderdiğim davetiye isteğine bir aydır cevap vermeyerek beni kaybetmiş hizmettir.
http://img262.imageshack.us/img262/6369/51428293.jpg
an itibariyle 77 tane davetiyesine sahip olduğum dalga. ama hiçbirini vermiyorum. kaybolun lan! *
8 adet davetiyem vardır.almak isteyen varsa söylesin.
bana da "8 arkadaşını davet et" demiş aplikeyşişisin. madem herkese davetiye hakkı veriyon ne demeye davetle adam alıyon demezler mi adama? neyse, mesaj gönderen ilk 8 kişiye vereceğim. hemen atlamayın lan davetiye vereceğim.
çılgın yazarlar için elimde 8 davetiye bulunan google çılgınlığıdır. öm at. bakalım kazanabilecek misin!
+rep karşılığı 10 küsur davetiyemin hazırda bulunduğu yenilikçi google servisi, yalnız caps koyamıyorum kusura bakmayın.
(bkz: caps yoksa rep de yok)
googleın yeni mucizesi.
Şeytan işi google şeysi.
(bkz: google wave ne lan)
sıkılmadan gelişimini bekleyecek birkaç kişiye davetiyesini göndereceğim dalga.

edit: vazgeçtim davetiyelerimi makul bir ücret karşılığı satmaktayım.. *
8 adet davetiye vardır ilk mesaj atanlara yollayabileceğim googlen son icadıdır.*
1 davetiye yollayacağım hizmet. ilk özel mesaj atana.

edit: bitti.
davet gönderme kısmının kaybolup, bulunamadığı uygulama. yedi tane vardı oysa.