bugün

çok saçma paylaşımları barındıran markettir. çok fazla virüs vardır. ek olarak şu tarz diyaloglar da geçmektedir, (bkz: http://s1306.hizliresim.com/1b/d/p2u6t.png)
değişmiş olan android uygulama sitesi. *
ne sikime tasarımı değiştirdiler anlamak güç.
Android telefonların, tabletlerin online mağzasi.
daha önceleri ismi android market olan android işletim sistemi cihazlar için içerisinde uygulama ve oyuniçerikleri barındıran sanal mağaza. mobil ödeme sistemi olmadığı için ücretli içerikleri satın alabilmek için kredi kartı bilgilerinin kaydettirilmesi gerekiyor.
maalesef ki türk kullanıcıların pisliğe çevirdiği yer. arkadaş her şeyimi değiştirdim, gmailin ülke konumunu bile değiştirdim, hala launcher yüklemeden tema kurup olmuyor yorumlarını okuyorum. ne kadar amcık beyinli varsa toplanmış gibi. gerçi gidip 48 ay taksitle android telefon alan insanlardan bahsediyoruz. bak yine sinirledim.
Her girisimde sacma sapan kullanici yorumlariyla karsilastigim uygulama.

Bedava bir uygulamanin altinda bizim turklerce yazilmis yorum : senin anani bacini .... amk mali boyle uygulamami yazilir lan si.... arabaya dokununca oyundan atiyor.

Parali ve daha sikko bi uygulamanin altinda ayni eleman tarafindan yazilmis bir yorum : gercekten cok hos bir uygulama. Yalniz arabanin uzerine dokununca oyundan atiyor. Umarim ki yazilimcilar bir sonraki guncellestirmede bu sorunu duzeltirler. 4 yildiz veriyorum.

Bedava olunca isin icinde bi emek var ve bizim milletce emege karsi bir dusmanligimiz var.
apple store un şeyindeki kıl olamaz. dünyanın en büyük virüs çukuru.
leş gibi küfürler uçuşuyor yorumlarda, öyle enteresan bir android market.
oyun program ve eğlence için iyi bir android market.
basit bir duvar kağıdı uygulamasının bile rehbere erişim izni, tam ağ izni isteyen markettir. ilginçtir.
o uygulamanın sadece türkler için üretildiğini zanneden aptal türkleri göstermekte bize. aptal kız, yorumunda "ay mükemmel uygulama" diyor ama verdiği yıldız sayısı sadece 1. mal türk erkeği "a*ını s*keyim senin! neden bu türkçe değilllll!!!!!!" diye kafa beceriyor orada.

ayrıca yorumların %98'i "güncelleme aptım ama çalışmıyor!" diyor. mal sorununu kendinde aramıyor, telefon kullanım şekline suç atmıyor, gidiyor uygulamayı kötülüyor. lan dingil, sen "galaxy ace 2'de çalışımıyopr buuu!!!" diye ateş püskürüyorsun ama benim ace 2'mde neden çalışıyor o halde?
önceden sürüme özel arama yapılabiliyorken şimdi olmayan market. ya da ben bulamadım. kardeşim benim sürümüm 2.2 sen bana neden 4.1 de çalışan uygulamaları sıralıyorsun, götüme mi sokacam ben 4.1'in uygulamasını. hayır bazen dikkat etmiyorsun bakıyorsun uygulama süper indireyim diyorsun bu uygulama cihazınızla uyumlu değil diyor.
turklerin yaptigi yorumlar degerlendirmelerle amina koyulan site.
yorumlar üstte görünsün diye uygulamalar çok iyi de olsa 1 yıldız verilen sanal market.

zihniyetini siktiklerim!
bu uygumalada emeği geçen herkesin amına koyayım sözünü bolca duyarsınız.
benim telefonumun kaldıramadığı yüzlerce aplikasyon barındıran google firmasının android işlemcili mobil aygıtlara uygun yazılımlarını barındıran bir mobilweb arayüzüdür.
biz türklerin farklılığını gösterdiği bir başka yer.

"5 yıldız ama gözüksün diye 1"'cileri görmekten mideniz bulanabilir. az samimi olun lan.
uygulamada çok zengidir. Android işlemeci market olarak kullanır.
yeminle şunu gördüğüm yer.

1: çok iyi uygulama gözüksün diye 1 verdim. ----*
2: müthiş uygulama gözüksün diye 1 verdim. ----*
3: arkadaşlar gözüksün diye bir veriyorsunuz ama uygulamanın puanını düşürüyorsunuz. ----*

3 numaralı salak da yorumu gözüksün diye böyle bir yorum yaptığı halde 1 vermiş.
uygulamayı açtığınızda kabir azabı adlı bir e-kitabı gözünüze sokan android marketi.
Ücretsiz kitapları bile ücretli olan uygulama. Hem telefondan kitap okumak zevkli değil yahu.
Türk uygulama geliştiricilerinin de parayla uygulama satabileceği uygulama marketi.
arama kısmına uygulama adını yazıp sonuna "indir" ekleyen malları bize gösteren yol geçen hanı. yeminle bu ortamda türk insanının sosyolojik araştırması rahatlıkla yapılabilir. uygulamaya güzel deyip 1 yıldız verenden tutun da ücretli olduğu için küfredenlere kadar herkese rastlayabilirsiniz.
+ 5 yıldız.
daha yüklemedim ama güzele benziyor.

+ 4 yıldız.
süper bir uygulama ama iniyor yüklenmedi.

+5 yıldız.
nasıl oynanıyor amk bu oyun.

+5 yıldız.
ben anlamadım ama güzel gibi.

+ 5 yıldız.
açılmıyor amk.

+ 1 yıldız.
süper, görünsün diye 1 verdim.