bugün

android market'in yeni adı.

https://play.google.com/about/
https://play.google.com/store
http://t.co/fzvCvr1Z

görsel
adı dışında hiçbir değişikliği olmayan şey. gerçi bu isimle sanki daha bi sempatik olmuş.
o degil de google böyle dandirik değişiklikler yapacağına içeriğini biraz değiştirsin.
android market'in isim değiştirmiş hali. isim değişse de içerik aynı.
android market'in yeni adı ve hali. tr için android market'ten farkı yok ama abd'de çok farklı olacak.
Logosuyla facianın göbeğine oturmuştur.
imaj olarak "android market in" gerisinde kalmıştır şahsımca. Logo ve uygulamalar görünümü tezat olmuştur.
Ucretli uygulamalar turk halkina arz edilmis sonunda. Tum oyunlarin demolarini bitirmistik zaten, google play e tesekkurler.
kullanıyoruz ancak bir taraftan da kıllanıyoruz. hadi hayırlısı dediğimiz uygulama...
gün itibariyle google hesapları bilgisayarlarında açık olan kişilerin google sayfalarına sekmesi eklenmiştir. görsellerle haberlerin arasındadır.

görsel
uygulama indirmek için bin takla atılan site..

(bkz: bu nedir yahu)
google wallet tutsun diye saçma sapan iş yapan google platformu. ekle ödeme yöntemleri arasına paypal'ı da adam gibi ödeme yapalım. 1 dolarlık uygulama indireceğiz diye kredi kartını yurt dışına mı açtıracağız bi de. ya da paypal gibi türkiye üzerinde bi bankayla anlaş google wallet'la ödeme yaparken de yurt dışı olayı gerekmesin. ondan sonra paralı uygulamalar wareze düşüyor düşer tabi.
25 milyar indirme barajını geçtiği için kullanıcılarına bir çok uygulamayı bugüne özel
%75 indirimle sunan mobil market. saldırın kanımca. keza şahsım adına 4 tane indirdim bile.
1.5 yıl öncesindeki durumuna göre çok daha iyi olsa da hala app store kadar kaliteli uygulama ve oyunlar barındırmayan market. özellikle tabletler için optimize edilmiş uygulama sıkıntısı mevcut. bu durumun en önemli sebebi ise android kullanıcılarının büyük çoğunluğunun uygulamaya para vermemesi. kırılmış uygulamaları yüklemek çok kolay olduğu için kimse uygulamaya para ödemiyor, ama bu durum ne olduğu belirsiz sitelerden apk dosyası indirip yükleyenler için güvenlik sorunlarını da beraberinde getiriyor.
hiçbir cihaz yok uyarısı verip duruyor. çözümünü bilen varsa yardım ederse çok sevinirim arkadaşlar.
android mağazanın isim değiştirmiş halidir. Uygulama yönünden oldukça zengindir.
türk halkının gerizekalılığını konuşturduğu bir başka mecra. adam adobe readerın altına video açamıyor yazmış. be amın oğlu ingilizcen yok anladık da beyninde mi yok? resimlerine baksan anlarsın pdf okuyucu olduğunu.
alternatifleri çok olsada bol virüslü ve boktan oyunları olan google'nin çıkarmış olduğu boktan bir elektronik satış yazılımıdır.
bir apple store olamayacaktır. sırf 'bizde daha çok uygulama var' demek için hiçbi uygulamayı test etmeden yüklemelerine izin veriyorlar virüs ve çöp kaynıyor google play.
işime yaramayan android market. (bkz: akıllı telefonum yok)
Birinci yılını kutlamıştır. ilk yılı için güzel bir performans sergiledi. Bakalım önümüzdeki yıl nasıl farklılıklar olacak ? Appstore'ı geçmesi imkansız değil. Bu azimle birkaç yılda geçer. Zaten apple, piyasada yerini korumada zorlanıyor, bu arada appstore gücünü kaybeder.
Günlerdir beklememe rağmen, hala 1. yılı anısına bir indirim vs. yapmamıştır. Sadece birkaç uygulama, o kadar.
Ayıp. Yakışmadı.
önüne gelen tablete android işletim sistemi kurulduktan sonra, önüne gelen pazarlamacının ismini bile bilmeden pazarlamasını yaptığı dükkan.

(bkz: google player)

görsel
yeni tasarımıyla 4" ten büyük ekranlı telefonlara hitap etmeye çalışmış dükkan. olmamış.
tam bir dolandırıcı. 1.89 dolar a uygulama indirdim, fakat ekstreme baktığımda 2 kere çekilmiş, yani toplam 4 dolar gibi bi miktar. az miktar olduğu için zorlamadım ama herkese böyle şeyler yapıyorlarsa amlarina koyayim onların çok ayıp ediyorlar..
trip atma programı v1 programı için indirme başına 0,0004 cent vereceğini söyleyen mağaza. (bkz: sikseydin)