bugün

Eve turknet aldigimdan beri indirmeler daha hızlı gerçekleşiyor.
birçok android kullanıcısı "uygulama reklam içeriyor" diye dert yanıyor. çevrimdışı kullanılacak bir uygulamayı çevrimiçi kullanma bir zahmet.
yaptığınız uygulamayı pazarlayabileceğiniz yegane mecra.
Mobil uygulama geliyor direk aklıma. Seçmeli olarak bu dersi seçmiştim ve kaldım. Bu yıl tekrarını alacağım.
bazı tipler var google play de sürekli yorumlara bu uygulama yüzünden başıma bur şey gelirse google play sorumludur yazanlar salak herifler bilmiyor ki uygulamayı indirerek hizmet şartlarını ve sorumluluğu kabul ettiklerini mantığa bak play store sorumludur de o sorumlu olsun eh bende cinayet işleyip zall sorumludur diyeyim bari ben değil zall hapis yatsın.
Hakikatten reklam izleyip para kazanacağını zannedenlerin laf ettiği store

Sen bu kafayla değil Google her yerde tokatlanırsın.
Yalancı orospu çocuğu uygulamaya neden yer verdiğini anlamayamadığım store.

Ben sana güvendim. Az da olsun para kazandıran uygulamalara baktım. Ama ne oldu. Sonuç boş. Reklam izle para kazan diye bir orospu evladı sitesi var mesela. Sen bu adamların dolandırıcı olduğunu bile bile daha ne diye Google play store de tutuyorsun. Ayıp. Allahsızsınız oğlum hepiniz. Amk. ibnelik yapmanın bir alemi yok.
telefonda ne kadar depolama alanı kaldığını gösteren özellik gelmiş platform.
bugün çok büyük çaplı bir temizlik yapılmış platform.

--spoiler--
Google Play Store’da bugün çok büyük çaplı bir temizlik yapıldı. Google Play Store üzerindeki milyonlarca sahte yorum Google tarafından temizlendi. Kullanıcıları yanıltan bu yorumların silinmesi Play Store için büyük bir adım.
Google , Android’i daha güvenli ve güvenilir hale getirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Google, şimdi de Play Store üzerinde yer alan milyonlarca yorumu bir anda sildi. Silinen bu yorumlar ; tahmin edebileceğiniz gibi kullanıcının kararını etkileyecek sahte yorumlardan oluşuyor.

Google , özdevinimli öğrenme teknolojisi sayesinde bu sahte yorumları hızlı bir şekilde sildiğini belirtiyor. Dakikalar içerisinde özdevinimli öğrenme teknolojisi ile milyonlarca sahte yorumu silen Google, Play Store‘a olan güveni arttırmayı hedefliyor. Bir kullanıcı uygulama indirmeden önce ilk olarak yorumlara bakıyor. Bu yorumlar maalesef ki çoğu kez kullanıcının yanlış tercih yapmasına neden oluyor.
Hatta oldukça ilginç şeyler oluyor yorumlar bölümünde. Uygulama çok iyi o yüzden 1 yıldız verdim daha da geliştirsinler diyenler, yılın uygulaması seçilen uygulamaya sadece Türkçe dil desteği yok diye yine 1 yıldız verenler ve oyunda şu bölümde takıldım puanım 1 diyen çok kişi var.
Google ’ın bu konuda yaptığı hamle oldukça başarılı diyebiliriz. Umarız özdevinimli öğrenme teknolojisi sürekli Play Store‘da aktif olur ve bu tip yorumlar yazıldığında dakikalar içerisinde silinir.
cnn türk
--spoiler--
Logo seçimi luciferi temsil eder.
görsel
Yeni neslin yan tanrısı, arada bir müstehcen şeyler çıkıp ayıplanmamıza sebep olsa da emektar bir online app mağazası.
App store'dan çok daha kaliteli olan android mağazası.
Sizi sizden iyi tanır..

görsel
O da bir sey mi adet takvimi bile var.
uygulamada ki açığı buldum ben mesela. oynadığım oyunun içinde aynı ürünü 13 kere aldım ben hemde aynı parayla. bugün alıyorum meselâ, ertesi gün iptalini istiyorum. yarım saatte iade oluyor.

sonra bir daha satın alıyorum, ertesi gün yine :d

meselâ birazdan 100 liraya aldığım çipi başka hesaba aktarıp iade isticem yarın :d
mobil odeme ile satin alabiliyorduk artik yok mu? odeme seçenekleri olarak kod ve kart var sadece.
ülkeden umudu kestiren işe yaramaz yorumlarla doludur

görsel
bu aralar tarak-kürek uygulamalar ile dolmuş android uygulama mağazası.

görsel

bu nedir aq? "faşizmin ruhu avrupa sokaklarında kol geziyor" vb. cümlelerinin zil sesi, bildirim sesi olarak ayarlayabiliyoruz.

değil 84 bin türk lirasına aktroll olmak 884 bin lira verseler şunu indirmem. kendimi geçtim telefonumun hafızasına yazık.

edit: bir de 5 bin indirme almış, püh size!
Burdan bi oyuna mobil ödeme yaptım 1 kere yaptım 4 kere üst üste yapmış oruspu çocuklari faturama yansicak.
iphonelarda applestore var diye biliyorumalternatifi var mi arkadaşlar.

Bi stor
(bkz: senin int yavaş)
turkcell ile mobil ödeme yapılabildiği için, aşırı önemli bi' güzellik sahibi olan google'ın uygulama dükkanıdır.
Google Play Store Son Güncellemesini indir , Google Play indir
http://nemiymis.com/googl...-indir-google-play-indir/
heroes of order and chaos ile kendisini sevdiren tatlımsı uygulama . hoc kullanıcıları var mı buralarda bir yerlerde arada bi oynaşırız *
mobil programlama öğrenen herkesin ilk denemelerini bile yayınladığı android uygulama çöplüğü. resmi android marketidir kendisi.
abi ciddi ciddi çöplük bu yaa. yayınlayanlara mı sövsem, yayınlanmalara izin verenlere mi bilemiyorum. amk gören bi bok yedin sanır. iki resim koyup apk oluşturup atıyorsun markete. aynısından zirilyon tane olan araç parketme oyununun bi klounu da sen yapıp koyuyorsun. çalışmayan uygulamayı koyuyorsun.
öğren tabi. bu çok güzel bişey ama nedir abi bu saçmalık. bir de böyle saçımsı sapansı uygulamalar direkt anasayfada görünmez mi. sanki herif bi bok yemiş de uygulaması asphalt 8'in, minion rush'ın yanında görünüyor.