bugün

Batı dünyasının gelmiş geçmiş en büyük edibi olarak kabul edilen Wolfgang von Goethe nin müslüman olmasıdır.

http://www.ensonhaber.com...digi-siir-2012-10-26.html
doğru olması ümit edilen güzel bir iddiadır.
bir o vardi müslüman olmayan o da oldu sonunda. rahatlayabiliriz artik.
tolstoyda müslüman denilir, bence müslümanlıkları gizlenmiştir çünkü eğer toplumu bu derece etkileyen kişilerin islamı seçtiği duyulursa toplumun islama olan bakışı değişecektir, bundan çok korkuluyor.
mel gibson'ın müslüman olması kadar gerçektir.
önce müslüman olurlar ama neye göre. hadislerimi okudular,mezhep kaidelerinimi öğrendiler fıkıhmı okudular neye göre müslüman oldular?. şeriatle yönetilen ülkelerde müslüman olduktan sonra başka bir dini seçme şanslarının olmadığını bilselerdi sanırım müslümanda olmazlardı. Zira dinden dönen dini bırakan mürted sayılıp öldürülür ve konuyla ilgili hadisler ve mezhep uygulamaları netten araştırılırsa bulunabilir. e tabi hoş görü dini nede olsa.
mephistopheles de seyhtir zaten, takkeli gezer. faust da zamaninda gelsenkirchen muftulugu yapmistir.
ölmeden önce parmaklarıyla gögsüne w çiziyormuş üstad ismini yazıyor sanmışlar
ama daha sonra dikkat edince arapça Allah yazdığını keşfetmişler.
böyle birşey biliyorum ben
müslüman olmuşta ne olmuş amına koyim hangi açı doyurmuş hangi yetime bakmış hangi iyiğin altında imzası var dan öte bana faydası ne denilebilecek bir iddia .
ahirete ''göte'' gelmeyeceği kesindir. *
şiirde muhammed ismi geçmiyor ilginçtir ki. ilginç işte.

edit: kardeş eksiliyosun da geçiyor da biz mi görmedik ? görmediğin şeylere inanman benim problemim mi ?
ensonhaber gibi sitelerce kanıtlanmış gerçektir. * *
ayrıca,
(bkz: örümcek adamın müslüman olması)
einsteinin deist olması gibi birşey sanırım.
çantasından nutuk, evinin altından ergenenkon belgeleri ve 3 tane de tank çıkmıştır.
(bkz: beyler fidel castro namaz kılıyormuş)
sadece bizim ülkemizde mi var bilmiyorum bazı ünlü kişileri o aslında türk kökenli aslında müslüman diye iddia etmek. ne olacak övünsek? al işte nobel ödüllü kimyacımız aziz bey amerikada yaşıyor. var mı bir faydası bize?
O isimle Müslüman olmasın zaten. Göt diye isim mi olur amk.

+bu gece yatsıyı kime gidip kılacağız muhterem.
-göte.
Öyle bir şey yapmışsa ismini de artık görkem diye değiştirseymiş. Valla millete madara olurduk. Bazı yerlerde tanımamazlığa vururdum banane.

+Arkadaş kim kale
-ee şey görkem, Vehbi abi
=Ne görkemi göte desene kale
+Nee kale doğrumu heh heh heh
-ben tanımıyorum bunu.
he amk. ilahi yazmış..
ölmeden önce olmuştur inşaallah .

geri döneyim müslüman olayım öyle öleyim diye bir lüküs yok .

bu son şans !

başka yok .
2019’da mı olmuş *