bugün

(bkz: enemy down)
-go go go
+allah allah allah allah
-nereye lan?
+ee go go go demedinmi
-dur olum koordinatları verdikmi.
+hee doğru
shibumi 'yi okuduktan sonra go öğrenme tutkusu ile yanan bünyenin haykırışı.
(bkz: git git git) *
"hands up" sozcuk grubunun oncesinde soylenecek bir replik. *
-x ardından -1 tuşlarıyla gerçekleştirilebilen counter strike repliği.
battlenet uzerinden oynanan oyunlarda host olan sahsın oyunu bir an once baslatması için söylenen ,her dilde anlasılan söz grubu.
bir zamanlar ricky martin'in sarkısında olan bircok kisinin kulaga hos diye eslik ettigi söz grubudur.
(bkz: go went gone)
static-x gurubunun dirty house adlı şarkısında nakaratta ki gaza getiren kısım.
counter strike oynarken silah alımından sonra kısayolları kullanarak çıkarılan ses ve efekt içeren söz öbeği. amaçsız kullanımları mevcuttur.
gaz replik, headshot yaptıktan sonra da bu sesi çıkartmak süper bir zevk verir counter da.
counter strike'da en sık duyduğum replikti efendim. evet, hemen vuruluyordum.
"go go go
ego ego ego
go cehennemin dibine go"

absürd bir can yücel şiiridir.
com.tr diye tamamlandığında her hafta değişik ödüller veren bi bilgi yarışmasına bağlanılan site ismidir. iyidir güzeldir bi de bu hafta süper bi lcd ekran tv vermişlerdir. kazanamamak da ayar etmiştir. ama yine de gogogo deyip takip etmek gerekmiştir.
(bkz: roger that)
(bkz: affirmative)
2 kelime ingilizce bilen türk trafik polisinin içinde japon olduğunu gördüğü park halindeki araca seslenişidir. *
(bkz: mega holdings)
(bkz: serbest çağrışım)
-go go go

-follow me.

-need back up.

-taking fire...need asistance.
(bkz: negative)
(bkz: team fall back)
(bkz: cover me)
(bkz: sector clear)
(bkz: Get Out Of There it s Gonna Blow)
fashion tv de bolca duyduğumuz kelimedir. çabuk çabuk sahneye sıranız geldi anlamına da gelir.
Counter strike oyununda savaşa başlarken duyulan emirdir.

Sanırım küçükken ilk öğrendiğim ingilizce kelime iddi.

Bu emiri Her duyduğumda kuzenle birlikte pc başındaki o heyecanlı halimiz, sanki gerçek savaşa çıkıyormuş gibi olan o ciddi duruşumuz canlanır gözümün önünde.

hey gidi günler hey..
(bkz: hadi hadi hadi)

Go go mu kaldı, artistler.
Hep Arabaya hızlıca biniP kapıyıyı hışımla çarparken söylemek istediğim klişe sözdür. Bir ara yalnışlıkla hızlı kapattığımda gaza gelerek söylemiştim herhalde. Hoştu.