bugün

bizim medyanın bugün sahiplendiği misyondur. oturarak, kitap okuyarak, şarkılar söyleyerek protestoda bulunan halka bir ayıptır. Aktivistler her gece polisin şiddetli müdahalesine maruz kalmıştır.
ülkeye maddi/manevi zarar verene terörist denir. kanunda gösterildiği gibi protestolarını etselerdi kimse karışmazdı. ama etrafı yakıp yıkmaktan başka bir şey bilmiyorlar.

eylemciler teröristtir. böyle gösterilmesi de doğru bir harekttir.
şimdi eylem yaparlar yarın avm açılınca çılgınlar gibi alışveriş yaparlar bunlar teröristtir amk.
iyi günler,
Sözlerim içi çürümüş, düşünmeyen, sorgusuz nesle…
Mutlu musun?
On binlerin içi biberden değil, senin işitme-görme-hissetme yeteneğinin çürümüşlüğünden sızlıyor. Sırf senin çocuğun huzur içinde istediğin gibi yetişebilsin diye ölüyor birileri. Sen hiçbir şey bilmeden şerefi beş dirhem etmez işbirliği devlerinin yönettiği TV’leri izlemeyi sürdür..Yetmezmiş gibi yorum getir suçsuz binlere..Terörist de,devrimci de, işsiz güçsüz üç-beş serseri de. Hitler bıyığının seni yönetenlerde de olduğunu gördüğünde –bunu görebileceğine de emin değilim- her şeyin geçmiş olduğunu bil.
Dostum. Senle ben gelir düzeyi bir, yediği içtiği bir, evi birbirine benzeyen binlerden bir çiftiz... Uçurumun sebebiyse benim sindiremediğim her şeyi sen sindirebiliyorsun. Nefes vermeye izin vermeyenlere durun dediği için, “gezi” için ölenleri göremeyebiliyorsun. Sırf o istedi diye her şeyi sindirebileceğini düşünüyor üstte seni yönetenler. GÖREMiYORSUN!
içtiğimiz su bile jilet gibi birilerini öldürüyor biliyor musun? Biberlerin hüngür hüngür gözünde su olduğunu? Güvenliğin ve güçlerinin neler bildiğini ve senin üzerinde sorgusuz deneyebildiğini biliyor musun? Nereden bilebilirsin?
Ne olur dostum. Bilmiyorsun benim dediğim şeyleri… Biz söyleyelim, gümüş bizim olsun, sen sus yeter!
Tüm içten dileğimle

Y.N. : Tüm yazı A-K-P harfleri kullanılmadan yazılmıştır. Bak, isteyince bunu bile yapabiliyoruz.
https://fbcdn-sphotos-d-a...724728755_403155466_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a...71400067_1272015346_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a...31398031_1146025323_n.jpg
kanal7 haber gibi iğrenç bir medyanın, taksim bulunan kırık dökük otobüsleri manşet yapıp, terörist gibi göstermesi, yandaşlığının dışında ne kadar yalancı bir haber anlayışı olduğunu da göstermektedir.

10 bin kişi olsa terörist dersin, pazar günü istanbul'da 1 milyon kişi sokaklardaydı!
ayıp yahu...
olayları açıklayamayan hükumetin yine ergenekon/ provokasyon/ terörizm/ ana muhalefet/ komünistler/ sosyalistler/ darbeciler/ cehape zihniyeti/ bir avuç kendini bilmez çapulcular... (amma da seçenekleri varmış amına koyayım) ayağına yatması durumudur.

biz ona göt ayağı deriz izmir'de.

(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
planlı olarak yapılan bir anti-eylemdir. özellikle cumartesi günü başlayan harekat, halkın arasına karıştırılan insanlar tarafından kamu mülklerinin tahrip edilmesiyle, sokağa hiç çıkmayan, belli bir kısmı fake hesap olan sosyal delikanlıları ikna etmeyi başarmıştır. eylemin böylece etkisiz hale getirileceği düşünülmektedir ama halk gördüklerini şahit olduklarını unutmayacak unutturmayacaktır. bu halk, bu taraftarlar, tek yürek olmuşlardır, birlikte hareket etmiş, birbirlerinin haklarını savunmuşlardır, bu türkiye tarihinde bir milattır. imkansız başarılmıştır, bunu hiç bir haber, hiç bir yandaş engelleyemez.
feto bile desteklerken partilere mal etmek anlamsız

http://www.gazetecell.com...n-tokadi-iner-h50801.html
gezi parkı eylemcilerinin büyük bir bölümü, sırf iktidarın yaptıklarına dur diyen vatandaştan oluşmaktadır. oradaki protesto eden vatandaşlar da olayın bilincindedir ve içlerindeki provakatörlerin farkınadırlar.

bu olay bir duygu sömürüsü değildir. her kendini bilen vatandaş neler olduğunu gayet iyi biliyor.
Acunn medyanın yaptığı harekettir. Taksim gezi parkı ile ilgili yapılan haberde 'Halk polisle birlik olarak eylemcilere müdahalede bulundu' denilmiştir. Özneyi karıştırdıysanız açıklayayım, buradaki 'halk' polisin arkasından ellerinde çivili sopalarla dolaşan, yürüyüş yapanları ara sokaklarda sıkıştırıp döven insan grubudur. Eylemcileri söylememe gerek yok sanırım, sen ben o'dur.
'' gibi göstermek'' değil ta kendisidir...