bugün

(bkz: açılın ben toktorum)
tam bir gerizekalı hareketi.

o lanet pislik genetiğini çocuğuna niye aktarıyorsun be beyinsiz!

Aynen ya neden gebe bırakıyorsun ki o senin zevklerini parçası olmak zorundamı g*t lalesi demek caizdir.
Sivilce ve kıl mı puhaha git sütünü iç yat ergen tribi atıp durma.

Önce akraba evliliğini sorgulayın.
Özellikle yahudilerde çok sık rastlanır ve görülür bu olay, sırf yahudi biriyle evlenmek için, genetik olarak akraba evliliği yapmış kadar bozuk bir genetik yapıya sahip olurlar.
Aryan ırkı yapsın diyen ardına üfürdüğüm. Lan membahı olan Almanya'da bile kalmadı neyden bahsediyorsun ! Tıp gelişti artık bazı şeyler erken tesbit edile biliniyor. Doğumdan önce aldırılına bilinir o da bir seçenek tabiki çocuğun yaşarken çekeceklerini düşünürsek... ama genetiği bozuk diye ırkçılık yapmaya gerek yok. Aryan ırkıymış sorsan kendi soy ağacını bir damla öz Türk kanı yok bıdı bıdı yapıyor liseli.
Bir balta neden mini etek giysin ki ne kadar saçma hshshshshshs.

Bozkurt kız o mini etek bozar.

Ben giyerdim belki ama hihihi.

Zoruna gitti herhalde.

Karpuzu libos panda olsaydı şurada neyse.
aryan ırkı yapsın diyen ardına üfürdüğüm. lan membahı olan almanya'da bile kalmadı neyden bahsediyorsun ! tıp gelişti artık bazı şeyler erken tesbit edile biliniyor. doğumdan önce aldırılına bilinir o da bir seçenek tabiki çocuğun yaşarken çekeceklerini düşünürsek... ama genetiği bozuk diye ırkçılık yapmaya gerek yok. aryan ırkıymış sorsan kendi soy ağacını bir damla öz türk kanı yok bıdı bıdı yapıyor liseli.

Bıdı bıdı yapmıyor ama sizden daha çok bildiği ve DM de anlatabileceği bir gerçek şüphesiz.
(bkz: gen editleme)
istemediğin kadar çok.
Adam amcasının kızıyla evlenmiş bir çocuk yapmıs özürlü ikinci çocuk özürlü üçüncü çocuk özürlü ama inatla dördüncüyü de yapıyor. Adam zar mı atıyor bakım parası için mi yapıyor bilmiyorum ama evlenmek için nasıl kan testi yapıyorsak dna testi yapıp dnaso bozuk kişilerin evlenmesini çocuk yapmasını engellemeliyiz.
Akraba evliliği her ne kadar caiz görülse bile tavsiye edilmemiştir. Bu nedenle Akraba evliliği islam'a mâledilemez. Ya mal bölünmesin diye, ya adet, veyahutta sevmiş vs. Almış amca dayı hala teyze kızını. Ee ondan sonra bunun bir ceremesi var. Bile bile lades yapmayın oğlum başka kız mı yok ya. Tıp bangır bangır bağrınıyor işte akraba evliliği yapmayın diye. Söz dinlesenize. Kumarda bile kazanma şansın var. Bunda Olup olacağı belli işte..
Bir hemşire ve bir insan olarak diyorum ki genetik sorunlar üreme hücrelerinde değilse, zuri ya da afuğan değillerse üremelerinde bir sakınca yoktur. Ayrıca doğuştan gelen zeka geriliği olan bir kadının akıllı çocuğu olma olasılığı yok denecek kadar azdır. Zeka geriliği olan babadan akıllı çocuk olma olasılığı zeka geriliği olan anneden akıllı çocuk doğma olasılığından çok daha yüksektir.
Annesi doğuştan deli olup akıllı olan bir çocuk hiç görmedim. Tıbben de pek mümkün değil. Ama anne sonradan çevresel nedenlerden dolayı delirdiyse (mutasyon hele ki üreme hücrelerindeki mutasyon hariç) çocuğu akıllı olur.