bugün

öhöm öhöm.

aralarında moonlight sonata, baltali ilah, poisonx, saylon muzaffer, once upon a time in fikirtepe ve cavo gibi bir grup fakir ama gururlu gencin girişimiyle 25 nisan 2009 saat 16:00 da moda sahilinden başlayıp önce istanbula, sonra tüm yurda ve hatta bütün dünyaya yayılacak önemli zirvedir. adı üstündedir; büyütecek pek bir şey yoktur. *

edith piaf: katılımcı kardeşlerimiz mutlaka zirveboxta yerini alsın ki ona göre bir plan yapabilelim değil mi canlar? kaç bardak ayarlanacak, kaç gazoza ilaç atılacak; bunlar hesap kitap işi. *
neden bilmiyorum ama doğaçlamaysa varım zirvesi..
çıkartıp masaya vurma eyleminin tüm hünerleri bu zirveler silsilesinde gösterilecektir sanırım.
çok samimi bir davet cümlesine sahip zirve.
beyaz bornozlu, siyah iç çamaşırlı modaratörde gelecekse giderim dediğim zirve. *
çok samimi bir ortamda geçecek zirvedir.
ben ekimi, sikimi bilmem ama kadıköy'deki beşiktaş iskelesi'nde buluşalım derim. nevale alıp geçeriz dalgakıranlara...
yazarları gördükten sonra katılacağım zirvedir. adalardan modalara geçip yar elinden zehir olsa içen zirvedir.
melankolik ve süleyman seba nın onur konuğu olarak katılması beklenen zirve.
yine neden bilmiyorum ama bi anda çok gelmek istedim.. hadin la!
moda sahilinde başlayan kısmına eşlik etmekten keyif alacağım zirve; doğaçlama devam etmek ise birdamlaumut'un doğasında yok ne yazık ki.
gidenlere iyi eğlenceler dilediğimiz zirvedir.

ayrıca çok samimi bir davet olduğu kesindir, bana nedense bir yiğit özgür esprisini hatırlatır. *
çok samimi ve açık sözlü bir zirve.
isminde her ne kadar argo unsurlar barındırsa da bir o kadar aristokratik havada geçecek zirvedir. şampanyalar içilecek, fransızca konuşulacak, bittiğinde ise konuklar limuzinlerle evlerine kadar bırakılacaktır.
Vurdumduymazlık zirvesi.
gelmeyeceğim diyen arkadaşları uyarmamız gereken zirvedir. aman arkadaşlar diyor ve aman sabahlar olmasın diyerekten ekliyoruz...
avrupa yakasından geldiğim için kendi limuzinimi sulukule süper lüks açık hava otoparkı'nda bırakıp geleceğim zirvedir. arabalı vapurda, köprü geçişinde ekstra tarife uyguluyorlar efendim*.
arabası olan yazarlardan biri beni alırsa kesin geleceğim zirve. ama arabaya attık diye yılışmayın lan. evlenmeden olmaz.
ismine uygulanan sansürle keskin ve kanatıcı bir ayar yemiş zirvedir. *
davos'ta r.t.e nin arkasından böyle bağrıldığı rivayet edilmektedir. *
her zirvede olduğu gibi gene moderasyona giydirilmesi muhtemel zirvedir.

ismini sansürleyen zihniyet karşısında yılmadan, yıkılmadan uğrunda savaşılacak zirvedir*. yavuzum backs de gelsindir, gerekirse sırtımda bile taşırımdır**.
neyine arkadaşım neyine len diye bağırarak gidilesi zirvedir.
ya arkadaşım neden hep c.tesi ya, ühühühhüüüü ya..
açık sözlülüğü severim, patavatsızlığa hayranım diye fikrimide soylerim adamım. *
21. yüzyılın en büyük açık hava zirvesidir.
şuna bir bakın derim (bkz: pişmanlık)...
kasıma kadar... zirvesidir.
istanbul canı isteyen gelsin zirvesi'nin tozuyla gidilecek zirvedir, orada olacağımdır.
2009a damgasını vuracak zirvedir, katılımcıları gördükçe gittikçe artan şiddette coşturmaktadır.