bugün

boşuna söylüyorum bu islamcılarda yok türklükmüş, yok vatanmış diye bir kavram yoktur diye, Çünkü islamda türk vatanı diye bir kavramı yok. islamda sadece islam devleti adı altında Arapların üstün ırk olup diğerlerinin hizmetçi olduğu bir devlet kavramı var. Bizim araptaparlarında tek istediği bu zaten, araplara hizmetçi olmak.

https://twitter.com/Selan...tatus/1836447924630298626
kumda oynaşan bebelerden farkları yoktur.
gelen sığınmacılara karşı çıkmayan islamsızlar da var onu ne yapıcaz?

sırf müslüman değil diye antalya'daki, muğla'Daki rus, alman, ingiliz talanına sesi çıkmayanlar?

lafa gelince trabzon arabzon oluyor ama antalya'nın küçük rusya olmasına bir yakıştırma yok.
Adamin dediğını anlamamişim ho.
ya masklavi arap seviciliğinden öleceksiniz yemin ediyorum, antalya yıllardan beri rus, ukraynalı veya almanların ekmeğini yiyor, tamam son zamanlarda savaş sebebiyle bir göç yaşandı ama bu suri, afgan,paki istilası yanında devede kulak kalır ,ayrıca gelen ukranyalılar yada ruslar kültürlü eğitimli ve zengin insanlar, antalya'da ev kiralarının artmasının sebebi aslında bu, ama hiç olmadı suriler, afganlar ve pakistanlılar gibi sapıkça ve şiddete meyilli bir kültür getirmiyorlar yanlarında.
lan aynı mantıkla trabzon da arapların ekmeğini yiyor, niye trabzon arabzon oluyor da antalyanın adı aynı kalıyor? trabzona gelen araplar o ruslardan daha zengin ayrıca.

utanma söyle işte benim derdim ülkenin talan edilmesi değil, gelenlerin müslüman olması de ama nerede sende o cesaret.
siz türk olmayabilirsiniz ama biz türküz, paki suri, afgan ne ararsan ülkeyi istila etmiş adam hala islamcılık derdinde, 2050 yılında süriyeli sayısı türk nüfusu geçecek deniyor artık o zaman müslüman arap kardeşlerinizle çok mutlu olursunuz.
ulan her başlıkta konuyu da değiştirmezsin be. döndü dolaştı türklüğe getirdi yine götü yemeyince. soruma cevap versene sen önce, rusların gelmesi türklüğe zarar vermiyor da sadece arapların gelmesi mi zarar veriyor?

ortamlarda korkak gibi benim derdim ülkenin talanı diye gezersin utanmadan.
arap sevicilik üst düzeyde .
lan ne korkucam elin arabından, ben hayatımda gördüğüm hiçbir şeyden korkmadım, sokağa çıktığın zaman kaç tane rus görüyorsun, kaç tane rus kalıyor bu ülkede istersen bir hesaplama yapalım matematik biliyorsan, istanbu medeniyetsiz araptan pakiden afgandan geçilmiyor, sen ortadoğulu sevebilirsin ama ben sevmiyorum.
tamam sen sevme gavurtapar. (hani ben araptaparım ya o bakımdan)
islamcı dediğine göre cevabı zaten vermişsin bay veya bayan paylaşımcı.
--spoiler--
boşuna söylüyorum bu islamcılarda yok türklükmüş, yok vatanmış diye bir kavram yoktur diye,
--spoiler--

oha palavracı sen bizim seviyemize çıkacak merdiven bulamazsın sen git toniğini iç başka şeyden anlamazsın.
--spoiler--
siz türk olmayabilirsiniz ama biz türküz,
--spoiler--

süper palavra.
--spoiler--
lan ne korkucam elin arabından, ben hayatımda gördüğüm hiçbir şeyden korkmadım
--spoiler--

level atlamaya başladınız palavralarda.
artık Ruslar antalyayı terk ediyor, biraz gündemi yakalayın. sebep yüksek enflasyon ve sürekli güncellenen fiyat artışları..

iran, Afganistan sınırına duvar örüyor ve sınırını kapattı. onlar da artık başedemiyorlar..
--spoiler--
antalya'nın küçük rusya olmasına bir yakıştırma yok.
--spoiler--

Masklavi senin için Antalya'ya bundan sonra rustalya diyeceğim. Zafer partililer olarak Türkiye'de ırkına bakmaksızın bütün sığınmacı ve kaçaklara karşıyız, onları buraya dolduranlara da karşıyız, Türk milletine yapılan bu ihanete ses çıkarmayan bütün işbirlikçilere de karşıyız.
Türk etnik kimliği ile ciddi sıkıntısı olan Arap milliyetçisi tiplerdir..
Türkiyede yaşayan avrupalı rus ukrain sayısı 150 bin bile değil. Amk 10 milyonun üzerinde arap Afgan Afrikalı istila etmiş, siz alanyada yaşayan almanlara niye karşı çıkmıyoruz derler. Sayı saymayı bile bilmeyecek kadar kültürlü(!) Dürler..
Bir. Sığınmacı değil istilacı.
iki. istilacılar sittir edilirken kendileri de sittir edilecektir.