bugün

avea bedava dakika verdiği zamanlar yaptığım eylem. gizli numaralar falan o güzel uykumu bölüyor. bazende radyasyonu hatırlıyorum,içim acıyor.

bu arada tek bip veya sessiz moda alcağına kapat daha iyi en azından gece radyasyona maruz kalmazsın denilesidir.
şarj tasarrufu yapan, gereksiz bilgi mesajlarından bıkmış en önemlisi telefonun açıkken vücuda verdiği zararı bertaraf etmek isteyen bilinçli kullanıcıdır.
(bkz: ben)
sağlığa zararlı olduğunu düşünen insandır.
uyurken böyle radyosyonu daha çok aldığından çok fena kanserler hastıklar oluyormuşsun o yüzden hep kapamak lazımmış ahmet abinin karısı doktorlarda seyretmiş
camımın önünde baz istasyonu var, amaan köy götüne demeyip bi derece de olsa etkisini azaltmak için kapatanlardanım efendim, hem de şarjı azalmamış olur, ha mesaj/çağrı gelir diye düşünüyosanız da sabah geri dönersiniz, zaten gece 4te 'e uyuyodum' demenize kimse kızmaz hani.
bir nedeni de cimrilik olan olay.
(bkz: şarj yemesin)
arkadaşımın yaptığı olaydır sebebi radyasyon yayması imiş.
abuk sabuk mesajlarla uyanmak istemeyen insandır.
Sevgilisi olmayan insandır genelde, Sevgilisi yoktur ama geceleri tam uykuya daldığı anda yığınla gereksiz mesaj atan arkadaşları olan insandır, Bunun yanınad bir de radyasyondan korkan ilerde kanser olmak istemeyen insan olabilir. Belki de sadece alışkanlıktır. Kim bilebilir.
normal bir insan olmadığı bir gerçektir.
Sevgilisi yoktur, telefonun %20'lik şarjı gitmesin diye yapıyordur belki de.
telefon alarmını kurup yastık altına alan insandır. gecenin bir yarısında çalarsa zıplamamak için yapmıyordu. fazla yüklenmeyin lan!
var mı öyle bi insan.
2.öğretim okuyan bir üniversite öğrencisidir o.
eskiden yaptığımdır. ama şimdi ne olur ne olmaz, belki önemli bir konuda ulaşması gereken biri olur diye açık tutuyoruz.
Kesin seveni mesaj atanı çoktur. Çok meşgul insandır sürekli ararlar rahatsız olur filan.
gece uyanıp telefona baktığında mesaj atmış olan kimsenin olmayacağını bilen insan.
kendisi uyuyunca beyni durduğunda dünyanın da durduğunu sanan insandır.
yalnız insandır. kimsenin aramayacağını yada mesaj atmayacağını bildiği için kapatır.
Sağlıklı bir insandır.Zira cep telefonuyla konuşurken, evi baz istasyonunun dibinde olan bir insandan daha fazla radyasyon yediğinin farkındadır.Aslında kıskandığım insandır.
boşa koyup dolduramadığım, doluya koyup aldıramadığım insandır. seveni yok desem, neden kapatsın ki hic çalmayacak telefonu? çevresi çok desem, bu kez de adamların gerçekten ihtiyacı olursa diye düşünmez mi bu insan? bence bu insan gamsız insandır. ya da annesi babasıyla yaşıyordur veyahut cep telefonu dışında acil durumlarda ulaşılacak bir iletişim aracı vardır. ben kapatamıyorum, kapatanlara başarılarının devamını diliyorum.
akıllı iş yapan adamdır. genellikle %99 uyguladığım bir hadisedir. hatta bazen saat 10-10,5 gibi bile kapattığım olur. bizimki de hayat lan önüne gelene esir mi olucaz!
merak edeni olmayan insandır. yalnızdır.
Cep telefonunun ilk hortladıgı yıllarda, herkeslerce yapılan eylem.

(bkz: birbirimizi kandırmayalım)
çoğu zaman yaptığım eylem. bunda sabahın erken saatlerinde gsm operatörümün attığı bilgi mesajlarının etkisi büyük tabi.sessize almaktansa kapatmayı tercih ediyorum, cevap vermeyeceksem çalıp durmasının bir anlamı yok bence.