bugün

Uykusu gercekten kiymetlidir.
yıllardır yapmak istediğimdir. ama sanki herhangi bir an kapatsam sevdiklerimden birine birşey olacakmış da ulaşamayacaklarmış hissine kapılıyorum ve yapamıyorum.
radyasyona maruz kalmak istemeyen insandır.
gece yatmadığım için en aktif saatlerimde asla içine girmeceğim bir eylem.
Benimdir. Arayıp uykumu bölmemeleri için. Ayrıca telefon dinlenebiliyor gibi hissediyorum.
7/24 açıktır hiç uğraşamam.

nasolsa mühim biri değilim kim arayacak lan beni,

kapatsam nolur kapatmasamda, unutuyorum zaten.
ne zaman kapatmadan uyusa sabahın köründe bankalardan, operatörlerden aranan insandır.
Saçma salak insanların arayıp uyandırmaması için en makbuludür.
çoğu zaman yaptığım eylem. bunda sabahın erken saatlerinde gsm operatörümün attığı bilgi mesajlarının etkisi büyük tabi.sessize almaktansa kapatmayı tercih ediyorum, cevap vermeyeceksem çalıp durmasının bir anlamı yok bence.
Cep telefonunun ilk hortladıgı yıllarda, herkeslerce yapılan eylem.

(bkz: birbirimizi kandırmayalım)
merak edeni olmayan insandır. yalnızdır.
akıllı iş yapan adamdır. genellikle %99 uyguladığım bir hadisedir. hatta bazen saat 10-10,5 gibi bile kapattığım olur. bizimki de hayat lan önüne gelene esir mi olucaz!
boşa koyup dolduramadığım, doluya koyup aldıramadığım insandır. seveni yok desem, neden kapatsın ki hic çalmayacak telefonu? çevresi çok desem, bu kez de adamların gerçekten ihtiyacı olursa diye düşünmez mi bu insan? bence bu insan gamsız insandır. ya da annesi babasıyla yaşıyordur veyahut cep telefonu dışında acil durumlarda ulaşılacak bir iletişim aracı vardır. ben kapatamıyorum, kapatanlara başarılarının devamını diliyorum.
Sağlıklı bir insandır.Zira cep telefonuyla konuşurken, evi baz istasyonunun dibinde olan bir insandan daha fazla radyasyon yediğinin farkındadır.Aslında kıskandığım insandır.
yalnız insandır. kimsenin aramayacağını yada mesaj atmayacağını bildiği için kapatır.
kendisi uyuyunca beyni durduğunda dünyanın da durduğunu sanan insandır.
gece uyanıp telefona baktığında mesaj atmış olan kimsenin olmayacağını bilen insan.
Kesin seveni mesaj atanı çoktur. Çok meşgul insandır sürekli ararlar rahatsız olur filan.
eskiden yaptığımdır. ama şimdi ne olur ne olmaz, belki önemli bir konuda ulaşması gereken biri olur diye açık tutuyoruz.
2.öğretim okuyan bir üniversite öğrencisidir o.
var mı öyle bi insan.
telefon alarmını kurup yastık altına alan insandır. gecenin bir yarısında çalarsa zıplamamak için yapmıyordu. fazla yüklenmeyin lan!
Sevgilisi yoktur, telefonun %20'lik şarjı gitmesin diye yapıyordur belki de.
normal bir insan olmadığı bir gerçektir.
Sevgilisi olmayan insandır genelde, Sevgilisi yoktur ama geceleri tam uykuya daldığı anda yığınla gereksiz mesaj atan arkadaşları olan insandır, Bunun yanınad bir de radyasyondan korkan ilerde kanser olmak istemeyen insan olabilir. Belki de sadece alışkanlıktır. Kim bilebilir.