bugün

(bkz: gece yarısı azraille karşılaşmak)
o kadar pitbull birbirini parçalamamışsa bir yerde terslik var demektir. hiçbir yerde terslik yoksa bile, pitbulllarla karşılaşana kadar sürecektir ancak.
(bkz: taş yok mu taş)
yığıtlığın onda dokuzunun kaçmak olduğu bılgısının hatırlanan son bılgı olacağı durumdur.
normalden çok daha hızlı parçalanacağın ve işlem süresinin azalmasının getirdiği avantajla daha az acı çekeceğin anlamına gelir.
(bkz: ölü taklidi yap gider)
(bkz: sikerler oğlum hepimizi sikerler)
yanınızda 4-5 tane kangal köpeği bulunduruyorsanız korkacak birşeyinizin olmadığı olay.
akla recep ivedik'in şu özlü sözünü getirir.
(bkz: saydın mı lan)
kaçmak diyen arkadaşların 10 adet evet bir daha yazıyorum 10 adet (ten dogs) boru değil kaçarak nasıl kurtulacaklarını anlatmaları gerektiği iddiadır. vay vay vay çanta..şey yani tanıma bak.

ayrıca kaçarak elemanları daha da azdırma ihtimali hatta ihtimali filan değil azdırma nedenidir. Yapacak tek şey ya üstlerine yürümek ya yerden taş alma hareketi hala kaçmadılarsa olmayan (varsa kebap zaten) taşı atma hareketi ya da yat yere yüzüstü yerlerse yerler yemezlerse zaten çoktan birer diş alıp diş aralarını kürdanla temizliyorlardır.

Ben olsam böyle yaparım çünkü kaçamayacağımı biliyorum.
dua edip ölü taklidi yapılması iyi olur.
"olm belki affederler" bakışlarına gebe karşılaşma. kimi sikerler demiş, kimi ölü taklidi yapılırsa giderler demiş, kimi korkmayın la demiş, kimi taş alma hareketinden bahsetmiş. her halükarda epic fail durumu.

(bkz: şimdi yarra yediniz işte)
tabana kuvvet kaçmayı gerektiren durum.
son dua edilip, kaçacak bir yol varsa denenmelidir, eğer kaçacak bir yer bulunamazsa yakınlar aranmalıdır, en azından denenmelidir, helallik istemeden gitmeyin sonra öteki tarafa. ***
"böl ve yönet" politikası bir an aklınızdan geçer, ama nasıl becereceğiniz aklınıza gelmez bir türlü. (bkz: merhumu nasıl bilirdiniz)
o gece hüseyin bolt un rekorunu egale etmek.
(bkz: bir bal porsuğu değil)
(bkz: sonra bir ışık gördüm)
adamı altına sıçırtabilecek durumdur, işemek demiyorum efendim. *
köpekse öldüren, -fakat bunun bir de şarkı söyleyeni vardır- ikinci durum söz konusuysa öldürmeyip süründüren olay.
(bkz: aman diyim)
belinde 10 mermili bir tabancan varsa kardeş... hiçbir önemi olmayandır.
Şans eseri cebinde silah varsa hiç uzatmadan kafana sıkmanı gerektiren durumdur.
sayana kadar geçen vakitle iki kol bir bacak yolda bırakılabilir. tehlikelidir.
(bkz: on the floor)

iyi vakit geçirmenizi sağlayabilirler.
kelime-i şahadet'in tam zamanıdır.