bugün

uykunun en güzel yerinde arayip tatli rüyadan uyandirir. arayan kisinin cani sikilmistir büyük ihtimal eglence olsun diye zavalli masum uykulu insanlari arayip rahatsiz eder muhabbet olsun diye sacmalar uykulu olan ise hala rüyada sanir kendini. arayan genelde tanidik olur ama yinede numarayi gizli tutar.
ayrılanlar için gizli numara hep eski sevgilidir,gece yarısı gece yarası oluverir birden.
Kesinlikle yanlızktandır yoksa seni özlememiştir kandırma kendi yapma abicim yapma kardeşim.
gece yarısı veya sabahın körü genelde uykuda geçen saatleri seçen tek bir çağrıdan oluşan rahatsız etme biçimi.
büyük bir ihtimalle eski sevgilidir. sizi uykunuzdan uyandırıp -acaba ahmet miydi? yok onun sevgilisi vardı en son.. aa kesin mehmet dir vs vs gibi düşüncelere sürükleyip uykunuzun kaçmasına sebep olur. genelde arayan kişi ise çeşitli fantazisel küfürlere maruz kalır.
kafası iyi olan eski sevgilidir. en azından öyle umulur. bakıyım yalnız mı değil mi yalnız değilse açmaz diye düşünerek sizi deniyordur. yoksa değil midir? yok yok kesin öyledir.
sapık numarasıdır. bi ara benim telefona dadanmıştı. adam arıyor "gel yarın mezar kazacağız" diyor ya.

geri de arayamıyorsun, "senin sorunun ne he" diye soramıyorsun. tam bir işkence.
telefonunuz gizli aramalara kapalıysa sizi asla arayamayacak olan, belli bir saatten sonra telefonunuz otomatik kapanıyorsa saat 2'de götünü yırtsa sizi rahatsız edemeyecek olan numaradır.

(bkz: sen eşek olursan semer vuran bulunur) not: biliyorum kızdınız, eksilemeyi düşündünüz. eksilemeyin, onun yerine numaranızı gizli aramalara kapattırın, herkes kazansın.
az önce olandır. lan ne anlıyonuz ki gece milleti aramaktan. açıp sövecektim de neyse dedim. bak yine aradı.
kız olması ümit edilen numaradır.
eski sevgili olması muhtemeldir.
Kahpe bir arkadasinizin abazan bir arkadasidir...
Surekli taciz eden gerizekalidir.

Insani hayattan sogutur.
*253# aranılarak gece yarısı rahatsızlıklarına son verilebilir.
bazen piç bir arkadaşınızın kaşar bir kız arkadaşı olabiliyor. tongaya gelmeyin.

not: kızın sesi baya tahrik edici olduğu için ben sonuna kadar konuşup kapatmıştım. orası ayrı.
beni de arayabilir mi rica etsem numarası..
genel olarak kafası güzel olan yakın arkadaşların hattın diğer ucunu doldurduğu aramalardır. veya kadın sesi duyup ses tonundan erekte olmaya odaklanmış sapıklar da olabilir.
beni siksen arayamayacak numara.
Bazen tek kullanımlık guzel dostluklar dogurabılır.
Ya sapıktır ya da eski sevgili.
'Kim olabilir acaba?' sorusunun cevabını düşündürten, bu sebeple de uyumayı geciktiren numaradır.
sabah uyanınca düşünmeye devam edilir.
sözlükte basliklari oylesine okurken len kim beni gece gece gizliden arar dedim ardindan tam su icerken bi bakarsın telefon caliyo bi baktım gizli numara aklıma sözlükte okudugum başlık geldi tebessüm ettim ardindan açtım telefonu tek kelime etmeden dinledim standart iki kız kıkırdiyo 5sn bekledikten sonra e bu konusmuyo diyip kapattilar .kulaklarım beni yaniltmadiysa sınıftan iki kız numarami nerden buldunuz be hadi buldunuz heyecan ariyon neden gizliden ariyon arasana normalden .anlam veremedigim durum neden insan gizliden arar.
pezeveng arkadaş gruplarından biridir genelde. değilse de kuyruk acısı çekenler bir tanesidir en kötü ihtimal. arada arayıp sorarlar canlarım benim. konuşmazlar genelde ama ben konuşurum dertleşirim. işletmiş gibi hissedemezler doğal olarak kendilerini. daha da aramazlar. soğutmayın yahu arayı bu kadar. kaç hafta oldu.
Telefonum özel numara aramalarina kapali oldugu icin boyle bir olay basima gelmeyecektir.
Sesini duymak isteyen kişidir.