bugün

geceni̇n tam üçünde
düz değil düzen değil az değil ezen değil
boz değil bozan değil
bir gül biter içimde içimde içimde
tam bildiğim biçimde biçimde biçimde
oy gecenin tam üçünde gecenin tam üçünde
sevda gibi kanımda can verirken elimde
pençe gibi düşümde uy değil uyku değil
uy değil uyku değil
bir gül biter içimde
gecenin tam üçünde
can değil canan değil er değil eren değil
geç değil erken değil
bir gül biter içimde içimde içimde
tam bildiğim biçimde
oy gecenin tam üçünde gecenin tam üçünde

olayin, bu sarki esliginde olmasi muhtemeldir..
bu sigaranın üstüne bir de gece 04 00 de sigara içilir. hala güneş doğmamış, hala internette uludağ sözlük yorumlarını okumaktayızdır.
son 17 dakikadır. herkes hazır olsundur.

http://gece3sigarasi.sozlukspot.com/ da muhabbete başlayalım artık.
14 dakikası kalan sigaradır.

edit: sözlük saatinin bilgisayar saatinden 3 dakika geri olması
bakteriyel enfeksiyon sonucu ateşi çıkmış olabilir, antibiyotik verilmeli hemen.
son 12 dakika. elim çakmağımda bekliyorum.
son 12 dakikaya girdik artık. az kaldı dumanların arasından hayata bakmaya.

edit: http://gece3sigarasi.sozlukspot.com/ da muhabbet başladı.
an itibariyle 11 dakika sonra ateşlenecek olan sigaradır. erken yakmayın daha ezan okunmadı. orucunuz bozulur.
ateşlenmiştir! ve http://gece3sigarasi.sozlukspot.com/ da sigarayla ilgili bilgiler dönüyor. ne mutlu bize.
gece 3 e kadar insanı uyutmayan şey ne ise ona içilen sigaradır.
yine kızarıyor sigarmın ucu, görünmüyor hallerimin ucu bucu.
gün içinde içilen sigaralardan farkı en keyifli sigara olmasıdır.
pall mall turuncu olan sigaradır.
acaba kaçırdık mı sigarasıdır.
dün gece gördüm bu başlığı, saat 05 civarıydı. olsun lan deyip yaktım sigaramı. yarına yakalarım dedim. lan kaçırdım gene, tam 3 te yakacaktım halbuki.
sözlük yardım, yakayım mı sigaramı şimdi? *
üzerinden 9 buçuk geçmesine rağmen ateşlenecek sigaradır. zaten her yerimi kaplayan bir geç kalmışlık hissi var; geç kalmak benim hayatımın bir parçası. sigarama, incir ağacına açılan bir pencere ve sting den stolen car şarkısı eşlik etmektedir.
acı çekerek öldürür. gırtlak ve akciğer kanseri yapar. her bir pisliğin içinde vardır kendisi.

bir arkadaşım söylemişti şimdi günde 2 paket sigara içenler 50 sinden önce ölürler diye. eskiden günde 2-3 dal içenler 60 lı yaşlarda bu konuda çok sıkıntı çekiyor. şimdikiler günde 2 paket içiyor sonumuz kötü demişti.
her gece olduğu gibi bu gecede yakılacak olan sigaradır. sözlüğe bu sigaraya unutturmamak lazım bi ara hepimiz sol frame e bakar olmuştuk hbir kişi daha bizimle beraber yaksın diye. şimdiden afiyet bal şeker olsun.
daha öncesi'nde yakılan sigaralardan farkı bir çok kişi ile birlikte yakılıp bir anlam verilmeye çalışılan intihar yönteminin uzun ve meşakatli olanı. *
paketteki son sigara olması durumunda hassiktir yarın sabah ne içiçem lan dedirtme olasılığı yüksek olan sigaradır. her şeye rağmen ateşlenir ama , afiyetle de içilir.
yolu gozlenmektedir.
03.05' te cesedi küllüğe atılacak olan sigaradır.
istiklal marşı gibidir. Özellikle ilk 2 kıtasına çok benzer. Coşkuyla içilir söylenir, duyguları kabartır felan. Sırayı bozmayalım söylemek için vakit var.
yanında kahve ve müzik ikilisiyle devam edecek olan eylemdir.
şu an ateşlenecek sigarası olmayan işin hele ki bu yazıları okuyorsa işkencedir.
unutulmayandır , yakılır , sigarası bitenlere ikram edilir. Çay da olacaktı dur bakalım.