bugün

maaş müşterilerine muameleleri iyi.
hala bunlarla çalışan var mı ?

kurumsal hariç.

büyük şirketlere yıkama yağlama o biçim.

tam kayserili mk.
işlemlerden En çok masraf alan bankaydı hala öyle midir bilmem kestim ilgimi çünkü.
gün itibarıyla her türlü hizmeti çökmüş, kaput olmuş banka. düzeltmekten ümidi kesince fişi çekip çıktılar herhalde.

(img:#1924407)
vatandaşlara habersiz kart göndermeyi seven bir banka.
(bkz: yaramaz)
Zamanında yüklü miktarda ev kredisi çektiğim, üstüne kredi çektiğim hesabın kartı için aidat talep eden fırsatçı banka. Gram üzülmedim.
Satılmıştır.
Hacker'ların saldırısına uğramış banka.

Atm'ler, web sitesi ve mobil uygulama kilit.
Çöken sistemin Yenisini kurarlar yolmaya pardon yollarına devam eder giderler. Bankaların işi bu.
Demin bu başlığı gördükten iki dakika sonra 444lü nosundan arandım. Açıp direk kapattım yıllardır çalışmıyorum garanti ile ne sike aradılar acaba.
teknik sıkıntılar sonrası yaptığı yeni düzenlemeyle eğitim sektöründe taksitlendirme işlemini 01.11.2019 tarihi itibari ile kaldırdığını duyurmuş banka.
şahsen yaşadığım yerdeki şubesinden aşırı derece memnun olduğum banka. neredeyse her gün giderim, bir adet şekerini çalarım kübra ablanın. elleri dert görmesin.
Türkiye'nin en rezil bankası. Satılmış bide.
garantibbva bankasından pos hizmeti alıyorduk ücretleri fazla geldiği için gidip kapattık şubeye gitmeden bu yapılamıyor

neyse kapattıktan sonra pos cihazını almaya firmayı göndermediler normalde diğer bankalarda ykb,akbank vb gelip posları alırken bunlar yapmadılar

üzerine 460 tl size ceza kesecez posu bize getirmediniz diye telefon ve sms gönderdiler

yani kısacası pos konusunda memnun kalmadığım firma ben işimi bırakıp getiremiyorum şimdi de 460 TL ceza kesecekler pişmanlık!
bildiğim kadarıyla doksanların sonunda doğuş grubunun bünyesinde bulunan osmanlı bankası ve garanti bankası birleşerek sadece "garanti" adı altında toplanmıştı. sanıyorum bir dönem akbank ve yapı kredi ile birlikte türkiye'nin en iyi üç özel bankasından biriydi. yanılmıyorsam o dönem erdoğan: “finans sektörünün sahibi durumunda olanlar bu ülkede girişimciye, yatırımcıya yatırım musluklarını açmıyorsa karşısında bizi, hükümeti bulacaktır.” deyince doğuşun kalan hissesi de ispanyol bbva'ya satılmıştı. bugün ekonomik değerler göz önünde bulundurulduğunda halen ülkemizin en önemli özel bankalarından biridir.
En sevdiğim uygulaması cepbank ile para gönderilen uygulamadır. diğer bankalarda da bu uygulama var fakat para geldiği zaman ahirete götürecek sorular soruyor. gerçi bi ara garanti böyle bir şeye kalkıştı ama şimdi tekrardan düzeldi,saat kaç olursa olsun canım garanti sayesinde hemen paramı alıyorum.
ilgileri diğer bankalara kıyasla beni hep daha cok mutlu etmiş olan bankadır. garanti-istanbul şeklinde ekstremde bir kesinti gördüm, bankayı aradım bugün arayan 5. kişisiniz dediler yanlışlıkla bir sigorta adı altında 6,5tl kesniti yapmışlar, 2 gün içerisinde düzeleceğini söylediler ve iki gün içinde dedikleri gibi düzelttile
bugün de işlerimi kolaylıkla halledince mis gibi banka diye gecrirken içimden yazmam gerekiyor diye düşündüm, güler yüzlü tayfa ve işimizi halletmek için kolaylık sağlayan banka, başka bankayla calısmam arkadas.
boşu boşuna b^k atılmaması gereken banka, reklamları, online kullanımı, app uygulaması ve güler yüzlü çalışanlarıyla kalbimi çalan banka. Satıldı ya da satılmadı fark etmez tavırlarında değişiklikyok ya da müşteriye ilgili olan tavırlarında.
en sevdiğim renl dolar yeşilidir diye calısmaya karar verdiğim banka, gecenlerde yine gittiğimde benimle sadece tek müşterisiymişim gibi ilgilenmeleri sayesinde iyi ki dedirtti, genelde bankalar arkasından kötü yorumlar görünce deliler garantiyi tanışmamışsınız daha dediğim dogrudur.
Kimse kusura bakmasın ama Türkiye'nin en iyisidir. Nedenini soracak olursanız mekanları yazın serin kışın sıckatır, kusura bakmayın abi benim için nemli bir mevzu bu. Ayrıca güler yüz benim için en önemli 2. önemli kısmı. Bir de işini iyi yapmalarına karşı önyargımın kıran bankadır kendileri.
Tartışmaszı türkiyenin en güler yüzlü calısanlarının olduğu bankadır. Bankaya giderken her türlü ilgi alakaya karşı hazırlıklı olun hgdfsa. Müşterisi olduğunuz süre ve devamında olanakları konusunda ve yardımları konusunda her gittiğimde memnun kalıgım bankamdır.
Sabahın ilk saatlerinde hesap açmak için iş yerimden garantiye yönlendirildiğim için bankaya gittim tabi benim beklediğim uzun sıralar ve sıkıcı ortamdı günümün bu sebeple kötü geçeceğinden emindim açıkçası ama ortam rahat samimi ve işler hızlı ilerliyor, yani ben bugün işimi Maltepe şübesinde gördüm diğerleri nasıl bilemiyorum. Kulandıgım 2. banka bundan sonra muhtemelen burda devam ederim.
Türkiye'nin hatrı sayılır bankalarından ilki, kaliteli, ilgili ve genelde sorunsuz iş halledebileceğiniz bir banka.