bugün

hayattan soğuma nedeni.
hala ısrarla izlemediğim video. çok da gerek görmüyorum izlemek için aslında. popülerleşmiş şeylerden tiksiniyorum ayrıca evet.
http://imgim.com/asdv.png fark edenler duşa girdi.. *
atilla taş'ın yamyam style olarak cover'ladığı garabet. tabii hangisi daha tuhaf, tartışılır.
bildiğin apaçi şarkısı. bizim gecekondudaki çocukları aşşalıyan zihniyet, bu şarkıyı neredeyse baş tacı yapacak.

etiketçisiniz kardeşim.

not: bence ikiside bi boka yaramaz. yozlaşmanın geldiği son noktadır bence.
koreli apaçi şarkısı. sözleri ayrı anlamsızmış çevirisine bakınca. "Koşan adamın üstündeki uçan adam, bebeğim bebeğim" böyle bir şarkı sözü olabilir mi? oluyormuş demekki. anlaşılan ciddi manada böyle kalitesiz şeyleri patlatmaya meraklıyız dünya olarak.
valla bu videoyla karşılaştıkça ve müziğin ritmiyle etrafta coşan insanları gördükçe aklıma hep ajdar geliyor ve onun için çok üzülüyorum.
resmen ajdar'ın önünü kapattınız.
o da dünyayı bu şekilde sallayabilirdi.
nasıl salladığının önemi yok. sallardı işte. yazık oldu ajdar'a.

türk milletinin kendi değerlerine sahip çıkmayıp yabancı hayranı olduğunu bir kez daha kanıtlayan süt ürünü.
evde oturuyoruz arkadaşlarla. 3 pc 3 kişiyiz. sabahtan beri bu şarkı çalıyor pc demde. ve emre nin tepkisi.

-kanka yeter amk ya sabahtan beri çalıyor bu. kapat da az fenomen radyo yu açayım.
+tamam kanka aç.
-orada da bu çalıyorsa var ya..

radyoyu açıyor ve jennifer lopex dan dance çalıyor. tam 30 sn sonra şarkı bitiyor ve arkadan gelen 'oppa gangnam style' sesi. Emre kardeşim isyanlarda yine.
kötü şarkının ilginç klibe çekilmesiyle popülerleşmiş video.
görsel
o kadar abartırdığına şaşırdığım klip. Ne var bu kadar abartılacak anlamadım doğrusu. Ajdar kılıklı herif soytarı gibi oraya buraya koşturuyor arada birşeyler mırıldanıyor, bi iki seksi kız ve acayip bir dans ediş şekileri var o kadar...
popüler kültürsüzlüğün ürünü.
zamane macarena'sı. Eğlenceli melodi ve dansa sahip şarkı. Ne bekleniyor ki? Ne ilahlaştırmaya gerek var ne de itin götüne sokmaya
izlenme sayısına baktığım zaman vay amına koyayım dünya da bu kadar gerizekalı var dediğim popüler kültür ürünü.
oldukça başarısız bir klibe sahip şarkı.
kampüste apaçilerin ağızlarıyla ''zıptı çıktı zptığğğ çıktığğğ zıp tı çıktı zıppa zuppa. '' şeklinde söyledikleri şarkı. geçicidir. bir sonraki nesil hatırlamyacaktır.
azalarak bitmesi istenilen şeylerden bir daha.
şarkının klibinde sonlara doğru adam "seyirciler" diye bağrıyor. *
danza kuduro gibi, ai se eu te pego gibi bitsin artık.
o değil de şu adama haksızlık ettiler: http://www.youtube.com/watch?v=mg-4c4uQmdo
meşhur videosunda izlerken bir türlü 20.saniyeden ileri gidemedim.
yeni saçmalıktır. dale don dale, magarena gibi birşey. unutulur gider umarız tez vakitte.
atilla taş'ın yamyam style'ın dan iyi ama hadi doğruyu söyleyin!
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce bir halt sandığım, ama izleyip dinleyince bir halt olmadığının farkına vardığım zımbırtı.
halkın seviyesi ne ki, neleri sevsin? mutluluklar hepinize.
edit:amma eksi oy aldık la, bu kadar dehşet müzik zevki olan insanlarla aynı sözlükte yazmak ne büyük(!) zevk.
90'ların sonundaki aptal Magerena ve ketchup song akımları gibi yarın unutulacak yivrenççç şarkı.