bugün

ara transferde türk oyuncularla kadrosunu genişletmesi gereken klüptür.
--spoiler--
adnan öztürk : "biz galatasaray olarak, eğer şike yapma durumunda küme düşmenin kaldırılması için toplantı yapacaksanız galatasaray'ı aramanıza bile gerek yok. kabul etmeyiz"
--spoiler--

başka bir şey yazmanın lüzumu yok.
asla favorim olmayan ve avrupada mücadele etmedikçe asla desteklemeyeceğim, ancak fatih terim gibi bir teknik direktöre ve oktay mahmuti gibi bir antrenöre sahip olduğu için her dakika kıskandığım ve ister istemez sempati duymak zorunda kaldığım takım. hırsın hası kulübededir. al sana sportif başarı.
--spoiler--
dertlerim bitmek bilmiyor
bu takım oynamayınca
taraftar kupa istiyor, şampiyonluğu görmek istiyor
kalbim aşkınla dolu, ölmek istercesine
gözlerim eski günleri
arıyor delicesine
şanlı galatasaray bu taraftarın seninle yaşar
en kötü gününde bile milyonlarca kalp seninle atar.
--spoiler--

aşkın tarifidir aslında çogu zaman Galatasaray.
Her yerden bir tekme yemiş Ezik fenevbahçe taraftarının, güncel başarılarını kıskanarak ''vay efendim futbolcu ayartıyorlar'' ''vay efendim haysiyetsiz bunlar'' diyerek bok atmaya çalıştığı kulübüm. Türkiyede değil, Dünya'da markalaşmış TÜrk futbol kulübü.
transfer politikasını sol kanat yerine, sağ kanata bir takviye yapılması gerekir.

malum...

(kazım kazım)
son 5 haftadaki gibi çok pozisyon vermeyen, doğru pres yapan bu futbolu devam ettirdiği sürece bu ligde rahat rahat şampiyon olabilecek takım.
7 maçtır deplasmanda gol yemeyen takımdır.

(bkz: yürüyedur galatasaray)
gerçek aşktır ultraslan olarak bilinir.
açık ara türkiye'nin en iyi futbol oynayan takımı. seneye şampiyonlar ligin'de iyi işler yapacağımıza adım gibi eminim. çünkü kulübede fatih terim diye bir adam var.
son 7 deplasmanda gol yemeyen ve 5 maçtır galip gelen takım. takımm savunmasını iyi yapıyor. kötü oynarken bile pozisyon verdirtmeyen bir takım savunmasını...
2011-2012 sezonunda mükemmel maçlar oynıyacak takım.
kötü oynarken bile kazanmayı öğrenen takımım.
bu sene maçlarını daha rahat seyrettiğim takımım. geçen 3 seneyi çok iyi hatırlıyorum. takım maça iyi başlasa bile şimdi saçma sapan bi gol yeriz dağılırız diyordum.ve oluyordu. şimdi ise takım maça kötü başlasa da gol yemeyiz bi pozisyonda da atar alırız maçı diyebiliyorum.bu güveni taraftarına vermiş takımımdır.candır.
askerde olsak da maçlarını ücretsiz izlesek dediğim takım. *
takımım.
(bkz: sıkıldıysanız başka oyun oynayalım)
2011 yılının şampiyonu olarak gösterilen yüce takım... *
fenerbahçe'ye 3-1 koyduğumuz maçta, bana yıllar sonra inanarak eski açık sarı desene dedirtmiştir. Ve inanarak şampiyon diye bağırdım. Teşekkürler imparator.
türkiye'nin en büyük spor kulubü. futbolcu ayartıyor diyenlere ise ali bilgin, antalyaspor ve bir şekilde son maçta oynamaması aklıma geliyor. ali turan'ın sözleşmesinin bitimine 6 ay kalmıştı yani galatasaray istediği gibi görüşebilirdi. amrabat için ise istiyoruz diyoruz oyuncuya resmi teklif var mı? sizin mantıkla santos'un avrupa'nın tüm devlerini dava etmesi gerekiyor neymar yüzünden.
yüz yılı aşkın bir geleneğe sahip olan, geleneğini lise ve üniversitesinden olduğu kadar spor branşlarındaki başarılara da borçlu olan bir türk spor kulübü. uefa ve süper kupayı kazanmış tek türk takımı olma başarısını gösteren galatasaray, türkiye kupasını en çok kazanan takımdır.
an itibariyle süper lig'in en fazla gol atan en yüksek averajlı takımı.
gecmisi saibelerle dolu * * futbol takimi.
kendisine bok atanların hala zalad örneğinden bıkmadığı klüp.ulan torruk sürüsü sizin tarihinizdeki şikelerden zalad cumhuriyeti kurulur.
geçmişi kupalar ve galibiyetlerle dolu futbol takımı. hem de büyük kupalar, her kulübün türkiye'de müzesinde dahi tasvir edemeyeceği büyüklükte ki kupalarla dolu takım.

fenevbahçe kulübü gibi her sene gülünç duruma düşmeyen takım. taşşak konusu olmayan takım.

ülke futboluna çok şey katmış, dünya kupası üçüncülüğünü hak etmesinde katkısı olan takım. türkiye'nin avrupada ve dünyada tanıtımını hiçbir kulübün yapamadığı şekilde yapmış ve bunu başarmış takım.

şike ve şaibeden bahsedenler ilk önce kendi kulübünün gerçekleriyle yüzleşmeliler.

bizi rahat bırakın!