bugün

lincoln ile hagi'yi bir tutabilen bir takımdır.

(ara: akıl fikir)
avrupada hakettiği yere ulaşamadığına inandığım, bu sene uefa kupası'nı alırsa tekrar eski günlerine döneceğine inandığım takımım.
aldığım duyumlara göre saviola ya imzayı çaktırmış olan fotbol takımı. kulübün kapısına koccaman bir nazar boncuğu asmak şart oldu artıkın.
zamanlama hatası.
2000-2001 sezonunda uefa klüpler sıralamasında 1 numaraya çıkmış şu ana kadar tek olan türk takımıdır.
asaf halet çelebi'nin galatasaray lisesi'ne duyulan özlemi çok basit ve güzel şekilde anlattığı şiiridir.

içim açılıyor
pilav kokan koridorlarda
grand-cour'a çıkınca
içim kapanıyor

ebedî vakansta
çocuk olamayacaksın artık
allâsmarladık
neuf-cent-dix-neuf
dünya'da türkiye denince akla gelen futbol takımı...
tarihi başarılarla dolu olan kuşkusuz dünyada en çok tanınan türk takımıdır.

bu sezon yaptığı transferlerle yeni oluşum içine girdiğinin sinyallerini vermektedir.başarılara hazır olmak gerekir.
çok büyük bir aksilik olmazsa (ki bu aksilik büyük takımların cl'den erken elnmesi ve uefa cup'a dönmeleri olabilir ancak) ikinci kez türkiye'ye avrupa kupası getirecek olan takımdır.
uefa kupasından sonra gittikçe gerileyen şans eseri bi ara denizli spor sağ olsun şampiyon olan borçlarla dolu türk takımı.
namına bir nam daha eklemiş takımımdır; " 100. yılında şampiyon olamayan tek takım "
100 yılda avrupa kupası kazanan tek takım.
#1891972 100.yılında "kazanmak için her yol mübahtır" felsefesini güden rakiplerinin aksine şampiyon olamamıştır, oldurulmamıştır. Olmasına da gerek yoktur. çünkü; kupalar, şampiyonluklar için sevilmemiştir bu renkler, bu camia. o kadar büyük mutluluklar yaşatmıştır ki geriye dönüp bakıldığında hiç beklentisiz 100 yıl daha şampiyon olmasada olur.
( olur galiba )
tutmaktan dolayı gurur duyulan tartısmasız türkiye nin en iyi takımıdır.
diğer takımlar milyonlarca dolar transfer yapsada bu ruha sahip olamadıklarından sadece galatasarayın başarılarını izlemekle yetineceklerdir.~uefa~~süper kupa~
tarih yazıcımızdır. bu aralar yıllık izninin bir bölümünü kullanmaktadır. en kısa zamanda eski günlerine dönmesini beklediğim takımımdır. aslandır o aslan.

edit: imla hatası.
tüm başarılarına rağmen olayı ekonomi düzeyine çekmekte muvaffak olamamış dolayısıyla işin kaymağıyla bir türlü tanışamamış spor kulubümüz.
ilk hazırlık maçında yeni transferlerinden orkun hariç hiçbirini oynatmadan geçen senenin belçika şampiyonu anderlecht'i 1-0 yenmiştir.

golü 30 metreden sabri attı bu arada. hayır olsun.
Her yönden tartı$masiz Türkiye'nin en iyi futbol takimidir. Yüz akimizdir. Avrupa fatihidir.
Koydum sevinçlerimi önüme
Baktım hepsi sensin

Bu hayatta beni en mutlu eden olayların *altında imzası bulunan takım
sarı kırmızı
tutku
aşk
vazgecilmezlik
since 1905.
türkiye'nin en çok uefa ve super kupa almiş güzide takımı.
borsada işlem gören hisse senedi gsray olan güzide kulübümüz.
obi kupası'nı almıştır dün. kupanın, uefa kupasına benzerliği dikkatleri çekmiştir. *
bu sene scouting olayında muhteşem işler yapan takımım.

evet lincoln muhteşem, linderoth süper ama bence serkan çalık ve barış özbek transferleri bu sene galatasaray'ın en önemli transferleri.

zımba gibi iki genç. ikisi de almanya u21 takımında banko oynuyorlar. ve galatasaray formasıyla seyrettiğim ilk maçlarında beni kelimenin tam anlamıyla mest ettiler. rakibi bezdirene kadar pres yapıyorlar, topu kapınca ileriye oynamayı düşünüyorlar ve kaleyi gördükleri an hiç düşünmeden şutluyorlar.

kısacası ikisi de bu sene galatasaray'ın en önemli ateşleyici gücü olacaklar. bu arkadaşları galatasaray'a kazandıran yönetici kimse tebrik ediyorum buradan kendisini.
kalli nin gelmesi ile disiplinli alman ekolünü benimseyen takım.