bugün

şahsımı arkadaş listesine eklediği günden itibaren selamı sabahı kesmiş yazarcan. sözlük aracılığıyla kendisine teessüflerimi sunuyorum.
aslen galapagos'un çörtüklüpörtü kasabasına kayıtlı yazar kişisi.
ayın birine kadar kafa izni almış yazar.* *
sözlüklerde en sevdiğim yazarlardan biridir."güncel olaylar" hakkındaki entrylerine dikkat edilesi bir yazardır.iyi de yazardır.
gördüğüm kadarı fırsatçı golcüdür kendisi. golü koklar. *
delikanlıdır, delikanlılığına ezberden değil, yaşanmış, gerçek bir olay sonucunda karar verilmiştir.
galapagos asıllı sözlük yazarı. Arcturuslular ile bağlantılı olduğu dedikodusu yaygındır.
Geçen Fenerbahçe - sevillia maçında beraber maç izlemememizi farklı yerlere yoran değerli yazar abimiz. * Hasta galatasaraylı olmamız fener maçını izlemeyeceğimiz anlamına gelmez. Freud'a göre insanlar 7 yaşından sonra değişmezmiş abi. içimize işlemiş atamayız içimizden * *
hepimizin * dopdolu olduğu bir günde *, bir entrysindeki yanlış anlaşılmadan dolayı kendisine attığım kırıcı sayılabilecek bir mesaja, bana uymayarak, sükunetini koruyarak sağduyulu cevap yazan yazar, bana doğru yolu gösteren, aydınlığa koşmamı sağlayan, ayaklarımın yere basmasına sebebiyet veren değerli insan, renkdaşım, en kalbi duygularla selamlıyorum kendisini...
geçen haftanın en beğenilen entryleri sıralamasına girmiş güzide sözlük yazarı. başarılarının devamını diliyor gözlerinden öpüyoruz. * *
entrylerimi anlayabilen ender yazarlardan biri. dorduncu nesildir ama birinci kalitedir.
entrylerimi kesinlikle anlayamayan yazardır, çünkü zaten anlaşılır şeyler yazmıyorum ben. *

ayrıca galapagos idman yurduna transfer olması beklenen teknik adamdır.
sanırım sabahtan başladı içmeye.
(#3152450) (#3152493)
mani yazdırandır.

minareden atlarım,
bayramını kutlarım.
bize her gün bayram civanım...
arızalı devrelere ilaç gibi gelen insan, şifa gibi yazılar yazan aktar...*
sözlüğün 33. dereceden büyük üstadı olmaya aday yazarı.

ayrıca

(bkz: hür ve kabul edilmiş geyikler locası)
o da cubuklu formaya gonul verenlerden.. ilgiyle takip ediyoruz.
sağlam fenerbahçeli yazar. fanatik mi? fanatik ama renklere aşık, it dalaşına değil.

bastım şokellayı kendisine.
ntv arjantin şeysini son sürat aradığım,yüreğini ferah tutmasını istediğim,sözlük bünyesinde hür ve kabul edilmiş yaşlılar grubuna dahil olan yazardır.**
hala bir zirvede karşılıklı çay içme ve sohbet etme sözü olduğunu unutmadığım ve buradan ona da hatırlatmak istediğim, sohbeti keyifli yazar.
senelerdir sözlük ortamlarında arz-ı endam eden tecrübeli mi tecrübeli bir yazar kişisidir. muhabbeti de pek keyiflidir kendisinin. private'dan beri hem de.*
kizilmaske ile bir olup bana bakarak kendilerini avutmuslar. iki moruk yazara avuntu kaynagi olabilecegim hic aklima gelmemisti dogrusu.
sözlüğün en sevdiğim can arkadaşlarından olan, hoşgörülü, hatırnaz, vefakar yazar. nickimi sık sık şereflendiren, en tecrübeli yazarlardan, neden sersem sersem dolaştığımı en iyi anlayanlardan, olgun insan, iyi dost. ailesiyle hep mutlu olasıca. ömür boyu sözlükte kalasıca.
sanırım darwin in bir iguanayla olan resminden esinlenmis olmalı.
dördüncü nesil, cimri yazar. "uçak paramı yolla, sana, tam yerinde, pişmaniye ısmarlayayım" deseniz kabul etmez. * * *