bugün

galatasaray sözlük'ün yazar alımının çok kıt olmasından mütevellit, gs sözlük'te yazar olamayan renktaşlara ilaç gibi gelmiş sözlüktür. umarım kısa zamanda gs sözlük ile aralarında tatlı bir rekabet başlar da, gs sözlük kendine biraz çekidüzen verir. zira 1 numaralı sözlükte artık yazmaktan pek zevk alamıyorum.
internette daha çok sesimizi duyurmak adına çok güzel olmuş sitedir. hemen üyeliğimi aldım ve yazmaya başladım. rerererarara.net gibi kaliteli ve seviyeli bir ortam var çok şükür.
Şu sıralar yeniden canlandırmaya çalışılan sözlük.
Uzun uğraşlar sonucu tekrar eski günlerine dönmeyi başarabilmiş sözlüğümüzdür. Galatasaray sevdalısı herkesi aramızda görmek isteriz.
http://gala.sozlukspot.com/
ikinci galatasaray sözlük. klonun klonunun klonu gibin.
Galatasaray sözlük'ün klonu olmayan sözlük. Genelde orada yazar olmak isteyip de olamayan yazarlardan oluşur.
o altyapıyı düzeltmeden bir halt olmaz.
Tüm renktaşlar el ele vererek altyapısından üst yapısına kadar hayal edilen yere geleceğine inandığımız galatasaray taraftar sözlüğü.
Ciddi anlamda sınıf atlayan, yazarken keyif aldığım sözlük. Renkdaşlarımızın katkısıyla olması gereken yere gelecektir.
yazarlığım vardı lakin kullanmıyordum, bu gün itibariyle ben de kullanmaya başladım. bence gayet başarılı bir sözlük sadece sözlükspot formatından ayrılması gerek.
galatasaray sözlüğün kapatılmasından sonra birinci nesil yazar olarak hesap aldığım galatasaraylılar'ın yeni mekanı.
an itibarı ile hacklenmiştir.
pek yakında yeni domainine kavuşacak olan galatasaray orijinli spor sözlüğü. galatasaray sözlük'ün kapanmasından sonra alternatifsiz kalandır. doğru yoldadır. yürüyedur.
siktiriboktan bi sozluk.
ozultradnan nicki ile yaziyodum. sonra bi mod hakkinda biseyler yazdim. entrym silindi.
ne lan bu sansurculuk dedim, caylak yaptilar.
o gunden beri uzuntumden corapsiz yatiyorum geceleri. (uzgun surat)

aslinda bir de su var ki bu sozluk kimsenin siklemedigi bi sozluktu. yani tifil kadro buraya takilirdi. bigun rerererarara.net kapandi ve bunlar da adamin olmadigi yerdeki abdurrahman celebi misali tek kaldilar galatasaray adi altinda. ama tifil kadronun yazdigi sozlugun tifil moderasyonu olacagindan sanmiyorum ki kalabalik bi ortami yonetebilsinler. ulan adamlar beni bile yonetemedi dogru duzgun. ki ben gibi 5 adam olsa yarragi yediler demektir. (uzgun surat)

kanaatim sudur ki 15-20 gune yeni galatasaray sozlukleri acilir ve biri adam akilli olarak goze carpar. sonrasinda da pazari alir goturur. bunlarin da alacaklari domain ellerinde patlar.
umalim ki oyle olmasin.
ben gordugumu soyluyorum.
http://galasozluk.net adresine taşınan sözlük. 1 saat içinde entry girilmeye başlanacak. Tasarımı da oldukça şık olmuş.
moderatoru muspet ivme nickli tifil oldukca asla uye olmayacagim sozluk. moderator dedigin zaten ibne gibi bisey, bi de bunun ergen olanini dusunun... ergen ibne...
aman aman evlerden irak amk.
dolayisi ile olur da ultradnan nicki ile birini gorurseniz inanmayin la.
cakma o, cakma.

kendilerine uzun ve kaliteli bi ortam, nice yeni sampiyonluklarla dolu entryler dilerim.
Nezih bir ortamın bulunduğu sözlük.
(bkz: şiddetle tavsiye edilir)
bünyesinde karaktersiz bir moderasyon üyesi bulunduran, bunun dışında gayet iyi muhabbetlerin döndüğü, galatasaray'ın her yönüyle konuşulduğu güzel sözlük.

şimdi, o karaktersize neden böyle dedim, başımdan geçeni bir bir anlatacağım.

fatih hoca'nın yüzünden takımın yaşadığı olumsuz süreç, fatih terim'in galatasaray'a geçmişteki kazıkları ve fatih terim'in karakteri ile ilgili olumsuz yazılar yazdım. ölçüyü kaçırdığım en kötü kelimem ''alçakça'' olmuştur. fatih terim'i eleştiren, fatih terim'in yaptığı karaktersizlikleri anlatan 3 entry girdim.

fakat, bir karaktersiz mod tarafından 10 küsür + alan, sadece tek - oy alan (o da büyük ihtimalle kendisidir) bu 3 entrym silindi. normalde entry silindiğinde sağ üst köşede silinen entrylerim bölümünde silinme nedeni belirtilir. fakat, resmen dalga geçer gibisilineen bu 3 entrymin neden silindiği bir türlü belirtilmedi. bir süre bekledim, belki neden belirtirler diye. ama bir gelişme olmadı.

bunun üzerine ''gala sözlükteki karaktersizler'' diye bir başlık açtım ve bu yapılanı orada anlattım, bana özel mesajla ulaşılmasını istedim. arkadaşlar bu gerçekten çok sinir bozucu bir durum. adam sırf fatih terim fanatiği diye doğru şeyler yazsam da neden belirtilmeden siliniyor.

adama ad vermeden karaktersiz diyorum, herkes anlıyor. seri + oy alıyorum. adam çekemiyor, benim entrymi siliyor. işte böyle bir adam kendisi, herkes de farkında.

neyse, o entryleri silen karaktersiz bana özel mesajla ulaştı. ''ben sildim, napıcaksın ?'' minvalinde konuştu. ben de nedensiz silinen entrylerin capslerini aldım, nedenleri olmadığını kanıtlamak için. sözlükten 1-2 arkadaşıma mail attım. hak verdiler, ancak açtığım başlığı silmemi istediler. açtığım başlık biraz çocukça durabilir evet, ama gerçekten çok sinirlendim çünkü fatih terim gittiğinden beri anti-terimcilere karşı böyle bir uygulama var. sadece terim ile ilgili entrylerde değil, diğer entryleri de siliyorlar.

4-3-1-2'yi anlatan bir entrym vardı, uzun uzun formasyonun her bölgesini açıklamıştım. içinde bulunduğumuz sezonu belirtmedim diye ansiklopedik ve uzun entrym düzeltilme yoluna gitmeden silinmişti. hem de sözlükteki 4-3-1-2 tartışmalarının en alevli olduğu dönemde.

isteyen her arkadaşa, gala sözlük'teki haklı davamı capsler ile kanıtlayabilirim. bende herşeyin ekran görüntüsü var. eğer burada gala sözlük yazarı varsa bana lütfen özel mesaj yoluyla ulaşsın. ekran görüntülerinin hepsini onlara atacağım. gala sözlük'ten uçuruldum, sözlüğe giremiyorum bile. o mod beni uçurdu. sizler eğer sözlükteki arkadaşla ile bu haklı davamı paylaşırsanız sevinirim. benim temennim sözlüğe geri dönmek değil, yapılan haksızlığı düzeltmektir. yapılan faşizmi sonlandırmaktır.

galatasaray sözlük yazarları da bu entrym ile ilgilenip, gala sözlükteki renkdaşlarına durumu bildirirse sevinirim. lütfen bana geri dönüş yapın, bu haksızlık son bulsun. sizlerle özel mesaj yoluyla herşeyi en ince ayrıntısıyla paylaşacağım, isim vereceğim.
güzelim ortamını moderasyonda sikinin keyfine iş yapan bir veya birkaç mod yüzünden bırakmak zorunda kaldım.

5-6 tane entry'mi silmişler.

sneijder başlığına espri mahiyetinde bir entry yazmışım, silmişler. gerekçe: niteliksiz entry.

fatih terim başlığına eleştirel bir entry girmişim, silmişler. gerekçe: tartışma çıkaracak entry.

paul sahilleri'nin başlığına bir entry girmişim, silmişler. hakaret yok, küfür yok. gerekçe: tartışma çıkaracak entry.

kate upton başlığını açmışım, silmişler. gerekçe: başlık (o nasıl bir gerekçe amk?)

6+0+4 başlığına tff ve hükümete yönelik eleştirel bir entry girmişim, silmişler. gerekçe: tartışma çıkaracak entry.

ee güzel kardeşlerim tartışma çıkmayacaksa eğer niye kurdunuz bu sözlüğü? bir sözlükte sadece bir fikir mi olmalı. alternatif fikirlere tahammülünüz yok mu? farklı düşüncelere saygınız yok mu? tartışma olmazsa o sözlüğe sözlük mü denir? kendilerine başarılar diliyorum. umarım moderasyondaki sikinin keyfine iş yapanlar tespit edilip, sözlükten uzaklaştırılır. aksi taktirde özgürlük ortamının olmadığı bir sözlükte kimse yazmak istemeyecektir ki girilen entry sayısı çok düşük. sözlüğü ayakta tutmaya çalışan benim gibi yazarların da her yazdığını keyfi olarak silerseniz işiniz zor.
gerizekalı ergenler tarafından yönetilen sözlük. bu sözlükte iki başlıkta eleştiri yasaktır arkadaşlar;

1- fatih terim
2- paul sahilleri nickli terimsporlu troll'ün başlığı.

kendilerine gala sözlük falan değil de terim sözlük desinler bundan sonra. ayrıca bu troll'ün altına mı yatmışlar nedir eleştiri dahi yaptırmıyorlar. bu sözlüğün en gerizekalıca hareketi de tartışma çıkaracak entry diye malca bir bahaneyle entry silmesidir. ulan gerizekalılar tartışma tabi ki de çıkacak. ulan salak tartışma olmadan karşıt fikirler nasıl bir arada bulunsun.

birçok kaliteli yazar bu ergen sözlüğünü terketmiştir ve bundan sonra ben de kesinlikle yazmayacağım ve her mecrada yaptıkları mallıkları ifade edip, rezil rüsva etmeye devam edeceğim.
1 seneyi aşkındır içinde bulunduğum sözlük. önceki entry'lerde belirtilen moderasyon sorununun ortadan kalktığını söyleyebilirim. tek sorunu yazar sayısı. yazar sayısını arttırması durumunda önemli spor sözlüklerinin arasında başı çekecek potansiyeldedir.
tekrar açılan sözlüktür.

galasozluk.org
çok aptalca ve saçma sebeplerle aylardır kapalı olan ama sonunda tekrar aktif hale gelmiş sözlük.

http://galasozluk.org/
168 üyesiyle yardıran sözlüktür. sanırsın ki bütün kale arkası orada.