bugün

koltuk altı kıllarını temizlemeye vakit ayırabilmiş, bu yüzden yarasamsı görüntüsünden kurtulmuş karekter.
cakkıdı cakkıdı şarkısındaki muhteşem dansıyla yeni bir fenomen olma yolunda ilerleyen karakter

http://www.youtube.com/watch?v=aphuSqAdK3M
eşofmanları ile, bu sene yeni bir trend başlatması kaçınılmaz olan karakter.
hicbir zaman peker acikalin'in ekmek teknesi'ndeki "cengiz" karakteri kadar komik ve basarili olamayacak karakter.
gördüğü her kısa saçlıya uzatsan cok guzel olacak şeklinde bir öneri sunan avrupa yakası karakteri.
çakkıdı ile yapılan dansta müthiş ayak ve bilek hareketleri yaparak danssa yeni bir kavram getiren kardeşimiz.
özellikle makbule ile yaptığı dans ayrı bir olaydır

http://www.youtube.com/watch?v=h4cNOSdPsmw
(bkz: yoksa onu beenmiormusunuz)
avrupa yakasındaki mükemmel oyunculuğuyla beğenileri kaznmayı başarmış kişi
kendisinin bir de çakkıdı dansı vardır ki akıllara zarardır. *
pijamanın üstüne fular takarak, farklı bir imaj sergileyen avrupa yakası karakteri.
çakkıdı dansının yaratıcısı.
peker açıkalın'ın rol yeteneğini gözler önüne serdiği, avrupa yakasına renk katmış; görüntüsü, şivesi ve danslarıyla güldüren ve *izleten karakter.
burhan abi ile electric boogie tarzı selamlaşması da ayrı bir olay olan, avrupa yakasının tek hücreli karakteri.
(bkz: terlikli hayvan)
(bkz: tek hücreli hayvan diyerek iltifat etmiş oldum)
pijamasını okadar yukarı çektiği için ayaklarından donu gözüken, kendine özgü zoryantal danslarıyla(bugünkü de süperdi valla!) avrupa yakası'ndaki kapıcı.
burhan altıntop'la özel selamlaşan çılgın insan (bkz: hadi gel selamımızı yapalım)
(bkz: bugün bize gelsene)
(bkz: bize niye gelmedin)
(bkz: gidelim gaffur)*
avrupa yakasında kendi tarzında bombalar patlatan karakter.
(bkz: bize niye gelmedin)
(bkz: nasılım)
(bkz: beni beyenmiyor musun yoksa)
(bkz: benim ilgi alanım)
"tam süper olacak" gibi komik bir repliğe sahip avrupa yakası karakteri
cafe de garson, kendisine adınla degilde 27 diye hitap ettigi için olay çıkartan, akabinde giderken, burhan altintop'a dönüp; "öde" diyen hemen ardından, meraklı bakışlara arasın da, "ölümüne kankayız" deyip iki elini burhan altıntop'un iki eline vurarak, "çak" işlemini gerçekleştirmiş. geniş insan.
yaptığı şakalar sonrasında "şaka yaptım kanka" diyerekten şakalarının altını çizen güzel kişiliktir. *
- uzatsan var ya tam süper olacak
- anladın sen onu
- yoksa beni beğenmiyormusunuz

gibi repliklerle kendince gönlümüzde ayrı bir yer edinmiş avrupa yakası karakteri..
(bkz: gaffur un cem dusmanligi)
(bkz: samuel kuffour)*