bugün

aston villa nın yetenekli genç forvet oyuncusudur. hızı ve üstün çalım yeteneği ile ingiltere nin en iyi forvetleri arasında gösterilir.
deli gibi depar atan topa basan partneri carew'i tamamlayan forvettir. ayrıca 1986 doğumludur. geçen sezonda çıktığı 32 maçta 12 gol atmıştır. bu yaşa göre hiçte fena sayılmaz.
fmde rakibinizdeyse, oluk oluk sıçar ağzınıza. öyle bir hayvandır işte. bi dur be birader.
geçen sezon ligde 36 maçta forma giymiş 11 gol atmış 10 da asist yapmıştır. bu sezon ise şu ana kadar çıktığı 12 maçta 6 gol atmış ve 2 asist yapmıştır. nijeryalıdır esasında ama ingiltere milli takımı formasını 3 kez giymiştir.
fifa 2012 de forvet olarak kullandığım oyuncudur ayrıca çok hızlı ve top sürme yeteneği mükemmel olan insandır.
oynadığım her fm oyununda pace*'si 20 olan futbolcuydu. artık profiline bakmaya tenezzül bile etmiyorum amk .

(bkz: explosive striker)
sikik herif. master leag online da beni martinsle deli eden tek adam. hızla futbol mu olur amk. o zaman bolt da top oynasın.
Sevmeye başladım bu herifi.
10 sezondur aston villa forması giyen kanat forveti. Tam bir Premier lig futbolcusu. 10 senedir aston villa dan ayrılmamış olması ilginç. Ashley young gibi o da bir manu , arsenal , liverpool forması giyebilirdi. Hiç olmadı tottenham a gidebilirdi.
Adı, Premier Lig ekiplerinden Aston Villa ile özdeşleşen Agbonlahor, altyapısından yetiştiği ingiliz kulübüyle 391 maça çıktı. Takımına katkısı istatistiklerde gözüken 86 gol, 57 asistten fazla oldu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar