bugün

hd ready teknolojisinin ileri versiyonudur. bu tekknolojiyi destekleyen televizyonlar 1920x1080 çözünürlüğüne sahip demektir.
ps3, blu ray ve hd dvd filmler bu teknolojinin tadını kavramanıza yardımcı elemanlar.
high definition
film izlemenin zevkine varmamız için gerekli olan ses ve görüntü çözünürlükleridir.
(bkz: biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu)
1920 X 1080 piksel.
insanın izleyene kadar "hadi lan full hd nedirki görüntü işte" dediği teknolojinin adıdır.
izledikden sonra "ohaa kamil eyçdiye bak eyçdiye" diyerek hayretlerini gizleyemez.
birde şahsımın nacizede salaklığını söylemek istiyorum.

x-man wolverine vardı laptopda full hd ayıptır söylemesi. bilgisayar ekranında izleyince öyle çok hayran olmuyorsunuz.
bir artislikle "bumuymuş lan full hd" dedim.ki demez olaydım.
teknosadan 19tlye aldığım 1,5 metre uzunluğundan hdmi kablo ile(ki alacaksınız şu andaki en uygun fiyat emin olun) samsung full hd tvmize bağlamam ile kendimi sövmem bir oldu. gözlerimi filmden alamadım.
çok fark ediyor bunu bilir bunu söylerim.
(bkz: 1080i)

(bkz: samsung led tv) *
bana huriyenin güğümlerini bile izlettiren teknoloji...gözümü ayıramadım.
(bkz: flu hd)
televizyon üreticilerinin çözünürlüğü 1920*1080 piksel olan tv ler için kullandığı görüntü standartı kısaltmasıdır, geçen yıl avrupadaki rekabet kurullarınca tv lerde bu ibarenin kullanılması tüketiciyi yanılttığı gerekçesiyle yasaklanmıştır.
1080p olandır.
vestelin full hd tv si oldukça kaliteli.
flash bellek takılabilir.
1920x1080 ekran çözünürlüğüdür. Yaklaşık olarak 2 megapiksele denk gelir.
Torrent (P2P) Teknolojisinin Kremasıdır.Zira Malum Net Hızlarıyla
Akıcı şekilde site üzerinden Full Hd Film dizi izlemek imkansızdır.Dosyayı Download etmek şart.