bugün

beşinci nesil bir çaylak. $ukela entryler bekliyoruz. hoş geldin.
5. nesil yazar, nasılsınız?

entrylerinin damağımda bıraktığı tadı referans alarak söyleyebilirim ki bu zat, yakında celebrity olur. sunay akın gibi yazıyorsam bir nedeni vardır!
enfes nickli yazar. ayrıca: (#4184217)
* aboov adam kusmuş lan. elim kızardı alkışlamaktan...
dakka bir gol bir yazarı. (#4184217) dünün beğenilen entrylerine kafadan giriş yaptı!

(#4188418) ahaan da yine yaptı! dünün beğenelin entrlerinde yine liste başı bi entryi. o kadar da güzel diil aslında ama siz oyluyorsunuz aq!
gelir gelmez kalitesini belli eden, hoşgelmiş yazar. niki de gayetten güzel ve iyi bir serbest çağrışım örneği. ondan bol mizahi entriler bekiyoruz.
ara butonuna ismi yazılıp son girdiği entrylere bakılacak yeni biri. tanımam etmem (evet bu iğrenç klişeyi kullandım. pişman mıyım? şu an için değilim) ama güzel şeyler yazacak kesin.

ha, 'lan bu pezevek bunun nickaltına iyi şeyler yazdığına göre bana da seri eksilenecek yeni biri çıktı. tanımam etmem ama eksilerim' diyen çakalların varolduğunu da biliyorum. allah kolaylık versin.
nick güzel, entry ler güzel. ulusözlük güzel. he başka sözlüklerde yazıyorsa o zaman işler değişir aga. annıyon mu? değişir.
kendisinin kafa izni bitmiş.. şu an resmi olarak uludağ sözlük forması giyiyor.. gayrıresmi olarak da iç donu giyiyor ama bu aramızda kalsın.. dediğim gibi gayrıresmi sonuçta belge yok..

kendisini birkaç mesajlaşma dışında tanımıyorum.. bir iki defa web cam açtık.. biraz google talk ile konuştuk.. ben ilk adımı attım, iş yerine gidip kendisinin saçını okşadım, arkasına bakmadan kaçtı.. arada monitör olmayınca ürkmüş.. canım.. şimdi kat görevlisiyle yazıyorum bu yazıyı lap top'undan.. dönsün yazsın lan sözlüğe komik olur.. * * * * * *
(#4809053)

nolu entrysi ile güldürmüş yazar.
varolsun.
inanılmaz güzel mizah yapabilen bir insan. şukela entry'ler beklenilen gibi kendisinden geliyor.

kazada şans eseri kurtulan olmadı/@freddy daifur
25 entry ve 4 başlıkla 330* karma puanına sahip az ama öz konşan yazar.
(bkz: yaran nickler)
edit:nesildaşımmış nasıl da gözüme çarpmadı.
doğum gününü kutladığım yazar. hoş geldiniz!

absürt: (#5125202) şaşkın celebrity!
dedirten yazar..
edit: yazım hatası düzeltilmedi çünkü hiçbir zaman olmadı.. 2 kelimede neyin hatası lan?
batmanlı yazar. hoş geldiniz.

yazdıklarında yöresel anektodlara yer vererek, coğrafi bi lezzet bırakır damakta.
(bkz: #5149471)
edit ine sağlık.
kıymetli bir yazar. fikirlerini kendi üslubu ve ifade biçimi ile kolaya kaçmadan yazıyor. kolaylıklar diliyorum.
5. nesil yazar hoşgeldiniz; kimine göre de hoş geldiniz.

entryleri gözüme çarptı az önce, sırayla okudum. garip bir mizah anlayışı var ama çok kaliteli.

nerelerdesin sen? özlettin yazarı. az ama öz yazıyor, daha fazla yazması dileğiyle.

tanımam etmem ama çok iyi yazıyor.

doğum günü kutlu olsun yazarı. iyi ki doğdun bebeem, cancişim benim.

eveeet! bütün kalıpları kullandığıma göre tam bi binckaltı entrysi oldu. haa dur lan: ohaaa dedirten yazar.
(#6118966)
(#6175362)

aşkı memnunun ekmeğini yiyen yazar.

burda popüler kültür eleştirisi yapıyor, sonra dizinin çekildiği konağı para verip geziyor.

böyle bir şey olamaz. hee şu da var, benim nickaltıma gelip de "şu entrysiyle ne demek istediği anlaşılamayan yazar" yok efendim "kendisine meyveli soda içmesini tavsiye ediyorum; hazmı kolaylaştırır muhahaha" gibi seviyesiz entryler girmesin.
çok yazık! yanlış anlaşılmışım.

dizinin çekildiği konağa gittim mi? evet. neden? önerilerimi bir rapor haline getirip, çizgisiz a4 kağıdın arkasına çizgili bir a4 kağıdı koyup, ve bu raporu rulo haline getirip, g.tüme sokarak gittim. istedim ki onlar çıkarsın. ve istedim ki eski dizilerin düştüğü hatalara düşmesinler.

dünkü maçtan ötürü, pek izleyemedim bölümü. ama duyduğum, okuduğum kadarıyla, bihter behlül'ün dudağından puding emmiş, kulak arkasındaki dünden kalan makarnaları ısıtmış, göz çapaklarından salata yapmış vs. bunlar hakikaten güzel şeyler. demek ki, aşk-ı memnu gelişme raporumu okumuşlar. demek ki suya yazı yazmıyoruz.

buradan açıklıyorum: haftaya aşk-ı memnu'da şok gelişmeler olacak. adnan, holdingini yalayacak. çok net söylüyorum holdingi baştan aşağı yalayacak.

her gün taksim'de bunları bir bir açıklıyor olacağım.
behlül'le adnan'ın sevişmesini arzulayan yazar.

(#6118966)

(#6175362)
yanağımdan keşkül kaşıklamak istediğini söylüyo.. çıldırdı iyice.. ben böyle arabesk fantezilerin adamı değilim..
ısrarla yanlış anlaşılıyorum. ben öyle bir seks vakası arzulamıyorum. adnan ile behlül sevişir, sevişmez. bu onların tasarrufu. ha diyorum ki, sevişirse bunlar olur, sevişmezse bunlar olur.

dün misal behlül, bihter'in korunup korunmadığını sordu; korunmuyorsa çok pis yarrra yediklerini, zira ebesinin .mı gibi paso yiyiştikleri için her an oğlu olabileceğini, bu oğlunun da aslında amcaoğlu olduğunu ve babayla yapılacak emmoğlu muhabettinin doğacak çocuğun gelişimine zarar vereceğini makul bir dille anlattı.

peki bu bihter karısı ne yaptı? yaladı. bildiğin yaladı adamı. lan adam sana bişey anlatıyor. oğlumla amcaoğlu olmak istemiyorum diyor, karı gidiyor adamı yalıyor.

güzel şeyler, kabul. ama yok kulağını em, yok dudağını yala, burnuna üfle. bunlarla iki bilemedin üç bölüm gider.

sansasyonel bir şey olması lazım. mesela adnan, beşir ve behlül bambaşka maceralara yelken açabilir.
karma düşkünü yazar!

özel mesaj atıp yanlış anlaşıldığını izah etmek yerine kendi nickaltını şişiriyor. nickaltı yazarlığı dönemi bitti artık! bunu anlaması lazım. hee o dönem ne zamandı? nasıl bitti? bunlar henüz muamma, çok net değil yani.

hala aşkı memnudan bahsediyor sonra çıkıp "yanlış anlaşıldım" diyor. olmaz arkadaş, yeminle olmaz. kendisi kuntiz bir insan, bu çok net!
karma düşkünü olmayan yazar!

öyle olsa entry girer. adam sallamıyor besbelli.
40 entry ile 400 karma yapmış.

(#5559832)

ha bir de,

(bkz: ahlım çıhıyördü) *