bugün

Frank fenerbahçeli ordan kurtarıyor. Ama diğerlerinin ameka hahahahaha. Orda bi de trabzonlu yaşlı bunak var. Yobazın önde gidenidir. Önce fener sikti bunu, şimdi chp.
bu adam üzmüş bu arkadaşları ;

görsel
Al birini vur ötekine! Benden uzak, Yahudi Cesaret Madalyalı'ya (rahmetinin gazabını aştığını bizzat beyan ettiği için) yakın olsunlar.
frank siz mi ortalıktan kaçsın amk. daha 6 ay önce alayınız tabanları yağlamış kaçmıştı benlede ilgili ak partiden maaş aldığım söylenmiş yalancının amk deddiğim zamanda sesiniz gene çıkmamıştı. bu sizn zaferiniz değil emeklilerin zaferiydi ben bunu gördüm ama ak partili yöneticiler görmedi sonucuna katlansınlar artık. diğer detayları başka zaman yazarım artıkın.
Ağla ağla

görsel
adam kazandı abi.
tebrik ederim.

görsel
Geçmiş olsun cocuklar ve dayım.
frenk üzümü şu an ağlamakla meşgul. acısını yok edecek bir dua falan arıyordur garibim. fazla ilişmeyin guzuma. kendi şehrinde bile chp önde çünkü ahahahahaa.
aslan bacanak filminden bir replik akla geliyor: "- peki tombalacıya ne oldu? + avustralya'ya gitti abi!"
Şu an ekremin haşin badelemesine maruz kalan zevatlar.
Gidip A Haber'inizi Beyaz TV'nizi izleyin! Burada ne işiniz var be! Reis bile balkondan kendini atmazsa iyi. Korkuyorum doğrusu :-).
şu anda riyad' a giden uçakta bulunuyor olmaları muhtemel topluluk. belki kabil de olabilir. bilemedim.
https://www.youtube.com/watch?v=Gs9-whPG2B0
(
görsel
Şuanda kuduruyorlardır.
içlerinde bir tek dedeye üzüldü... şaka şaka. O vakit dans: Cuppa cuppa, cupappa cuppa, çıs tak çıs tak, dıs tıp dıs tıp...
görsel
En kısa sürede senden benden daha atatürkçü olur çıkarlar merak etmeyin.
Rüzgar nereden eserse oraya yanlar bu tipler. Biraz mamalansınlar mesela akpye küfür kıyamet saldırırlar bile...
Dün bir kez daha net bir şekilde görülmüştür ki, trollerin ve yandaş medyanın itiraflarına yalan haberlerine sokak itibar etmemiştir. Zaten genç nüfus daha bilinçli ve eleştirel düşünüyor. Böyle kasaba üçkağıtçılığına prim vermiyor. Bunlar çok ahlaklıysa sokağın ana gündemi olan ekonomik çöküşü eleştirsinler