bugün

Bosna Hersek - Türkiye maçını yorumlayan ersun yanal'ı "türk futbolu'nun profesörü" ilan eden spikere sahip olan kanal.
maçı radyodan izleseydim dedirten ve o altta reklamı geçen markalardan asla bişey almayacağım tv kanalıdır.reklamına tecavüz ettiğim kanalı.
#6013587 ve ayrıca gökhan'a tuncay diyen bir spikere sahip.
bir daha asla özeti bile olsa futbol macı yayınlamaması gereken kanaldır bugun tum turkiye'ye cile cektirmiştir resmen . kendi capında kick boks maclarını yayınlasınlar sevinsinler artık ozgunuz diye .
uyduruk dizileri yayınlayan tv.
uğursuz amerikan kanalı. ne işin var senin milli maçı veriyorsun? ya atv, ya bunlar. her ikisi de falso. versin ulusal kanal yemin billah 10-0 alırdık.
bez bebek'i türkiye'ye hediye eden zattiri zotturi. kanal demeye dilim varmadı.
az önce dizi oyuncularına maç kritiği yaptıran kanal.
mümkünse bir daha maç yayınlamamasını istediğim kanal.
böylesine önemli bir maça verdiği spikeri, ilker yasin'e değişirim o derece diyorum.
bülent korkmaz, ersun yenal falan, kabus gibi bir futbol yorumcu kadrosu var bu kanalın. yahu ne ersun ne bülent kendilerini dinletecek tipler değil ki, ulan yüz yüze olsam muhabbet etmem ikisiyle de muhabbetleri güzel değil çünkü.
fazla söze gerek yok tvsi.
yeni bir ilker yasin mi geliyor dedim. vallaha da dedim. dedirtti çünkü.
milli takımımız atak yaparken kendi dandik ana haber bültenlerinin reklamını yapan televizyon kanalı.
bosna vs türkiye maçını sunan spikerin ilker yasin sanılmasına neden olan tv kanalı. 2 3 dakika bosna'lı spikeride dinledik, o bile daha heyecanlıydı.
bosna hersek - türkiye maçını anlatan o spikeri nereden buldular çok merak ediyorum. maçın henüz başlarında emre orta sahaya çok yakın bir yerde topla buluştu ve spiker aynen şunu söyledi:

- pas emre'ye. emre topla buluştu. vurur mu acaba ? * *
adı yok mu bu spikerin adı, dedirten. gercekten maçın stresi yetmiyormuş gibi bir de üzerine böyle kıl bir adamı dinlemek biraz ağır geldi. eğer hep bu adama sunduracaklarsa maçları bir daha maç falan verilmesin fox'a, d smart'a bile razıyız. **
türkiye'de lost'u yayınlayacak 3. tv kanalı olacak.

http://www.fox.com.tr/program/programdetay/168/lost
lost'u yayınlacağı için ekranın sağ üst köşesine geriye doğru sayan bir kronometre koyan kanal. an itibariyle ilk lost bölümüne 20saat 8 dakika kalmıştır.
lost'u yayınlacaklarına grey's anatomy'nin yayınlamadıkları sezonlarını yayınlasalar diye düşündüren kanal. ayrıca muhtemelen tnt'nin dublajını kullanmayıp kendileri dublaj yapıcaklar ve yine muhtemeldir ki sıçacaklardır.
cem garipoğlu cinayetinin gizemini çözen kanal! haberde geçen ifadeler şunlar:

"cem garipoğlu cinayetindeki 17 rakamının gizemi ne? sadece bir rastlantı mı, yoksa planlanmış bir şey mi?

cem garipoğlu'nun yakalandığı tarih 03.03.2009 rakamları ayrı ayrı toplayınca 3+3+2+9=17
teslim olduğu tarih ayın 17 siydi
cinayeti işlediğinde 17 yaşındaydı"

yok cem garipoğlu hep 17 saniye osururdu, 31 değil 17 çekerdi falan da diyecekler...
yeter ulan yeter... bokunu çıkarmayın.

not: devlet bahçeli'nin matematik hesabından etkilendiklerini bariz bir şekilde ortada.*
çarşamba günü sağ üst köşede lost için geri sayım yapmış kanal.
(bkz: abartmak)
saçma sapan kavga dövüş programları ile görüntü kirliliği yapan kanal.
Deniz yıldızı adında oyunculuktan zerre anlamayan insancıkların oynadığı diziyi yayınlayan kanal.
flash tv'nin para bulmuş hali.
sabahtan akşama "Bez Bebek" oynatan ve son dönemde "LOST" dizisini gerininde gerisinden takip etmeye başlayan ultra magazin bir TV kanalı.