bugün

ömrümü yiyen oyunun 2012 versiyonudur.merakla beklemekteyiz demosunu indirmedim süpriz olsun diye.
zamunda'ya uğramadıktan sonra malum ortamlarda bulun versiyonlara pek güvenmemek lazım. biraz sabır gençler.
bulgaristan semalarına hala gelmemiş olan oyun.*
bütün gün heyecanla bekledikten sonra zamunda'yı açıp hayal kırıklığına uğradım. sanırım steam'dan aktive edilme gerekliliğinden dolayı henüz torrente düşmedi.
sırf seneye türkçe oynayabilme adına orjinalini aldığım uykusuz gecelerimin heyecanlı rüyalarımın sebebi.
madem zamunda da yok ne diye sol tarafa taşıyorsunuz arkadaşım diyerek sitemlerimi yolladığım serinin son oyunu.
gelenek bozulmazsa ilk çıktığında bug dolu olacak oyun.
yeni oyun.

--spoiler--
zamundacılar heyecanlandı
--spoiler--
an itibariyle crack ile beraber malum ortama yani torrent sitelerine düşmemiştir.
malum ortamlara düşmüş ve malum kişilerce(!) ele geçirilmiş oyundur.* ama tabi ki orjinalini alıyoruz dimi? isteyene yardımcı olurum pm atarlarsa.

edit: crack soran arkadaşlar için daha yok en azından bildiğim kadarıyla. ben skidrowdan baktım bir şey var ama olmadı,ben de crack bekliyorum ola ki bulan olursa haberdar ederse sevinirim.
zamunda'ya düşmesi için sabırsızlıkla beklediğim oyun.uykusuz gecelerimin nedeni.
steamdan aktive edileceğinden crack aramanın anlamsız olduğu oyun. asıl lazım olan steam kodu. tabi bunun da bir yolunu bulup kırarlar ama hemen olacağını sanmıyorum. en azından oyun çıkalı henüz 1 gün oldu. sanmıyorum 1 günde ayarını, kayarını bulsunlar.
bradley grobler ile bismark idan'ın çılgın attığı oyun.
zamunda'nın fake attığı oyun.
sadece demosunu oynadığım ve hiç beğenmediğim oyundur. temasının inanılmaz kötü olduğundan beğenmemiş olabilirim. fm 2011'den şu anda memnunum ve şimdilik fm 2012 oynamayı düşünmüyorum.
babalar gibi orjinalini alarak,fenerbahçe kariyerime başladığım ve ilk yarının ortalarını geçtiğim oyundur.Deneyimlerimi paylaşmak gerekirse ;

fenerbahçe ile oyuna başlarken 0(yazıyla sıfır) transfer bütçesi ve 850k maaş bütçesi(takımdaki toplam maaşlar neredeyse hepsini doldurduğundan kiralık bir oyuncuyu bile kadroya katması çok zor) ile başlıyorsunuz.tabi bunun sebebi bu sene başında yaşanan malum olaylar...free agentlardan marco materazzi yi kadroma kattım,bilica ya güvenip rotasyonu bozmamazlık edemezdim.bu transfer yaptığım tek transfer oldu.kendime bütçe yaratmak adına özer hurmacı ve ugur boral ı satmaya çalışsamda takımlar maaşlarını karşılayamacaklarını belirtip bu isteğimi geri çevirdiler.

sezon öncesi iyi bir antreman programıyla yükleme yaptıktan sonra,takımı,gerçekte de olduğu gibi 4-2-3-1 sistemiyle haşır neşir etmeye başladım.bu arada sezona antep ve bursa deplasmanlarında mağlubiyetle başlamak tahminlerimi yanıltsada daha sonraki 9 maçta 7 galibiyet 2 beraberlikle(hiç gol yemeden) durumu biraz toparladım.bu sonuçlar beni şuanda antepin 1 puan gerisinde 2.liğe taşıdı.

şimdi gelelim bazı futbolcuların özelliklerine ve performanslarına,ilk olarak yeni transferlerden başlayalım ;

henri bienvenu :transfer edildiğinde de hiç sevinmemiştim,şu ana kadar oynadığıyla da bizi yanıltmadı.bu durumun oyuna da yansıdığını söyleyebilirim.ilk üç maçta 11 de başlatmama rağmen hiçbişey yapamadığı gibi,ilerde top tutamadığından 2 malubiyet almamda negatif anlamda katkısı oldu.mümkünse ilk transfer döneminde satınız.
reto ziegler:bu arkadaşımızda gerçekle baya bir parelel performans sergiliyor.ne 8 oynuyor ne 6 ,devamlı 7 puan.türkiye ligi için iyi ama bonservisini alıp almamak konusunda hala kararsızım.
sezer öztürk: hazırlık maçlarında muhteşem oynamasına rağmen ligde henüz katkı alamadım.ama umut var tabi.
orhan şam : gökhan sakatlanınca 2 maç oynattım.vasat.
serdar kesimal:harika oynayan bir yobo nun yanında o kadar sivrilmese de fena değil.özellikle * oynatırsanız göz hoş gelen oyun oynamanıza yardımcı oluyor.ayağı çok düzgün zira...

şimdi dikkat çekici performanslara dönelim ;

issiar dia: oha diyorum çüş diyorum.keşke şurda oynadığının yarısını oynasaymış diyorum.adam ortalığın amına koyuyor.tek kelimeyle inanılmaz oynuyor ama gerçekçi olmamış.birde geçen sürüme göre bazı özellikleri artış göstermiş,neye göre kime göre?
joseph yobo:kesinlikle çok iyi.yaşı biraz ilerisi için kafa karıştırsada sezon sonu ucuza alınabilirse kadroya katmakta fayda var.
semih şentürk:bienvenu nun kötü performansından sonra ilk 11 e koydum.9 maçta 14 gol attı.inanılmaz iyi oynuyor.devre arası forvet alma düşüncemi şuanda rafa kaldırdım.
recep niyaz:sonunda gelecek vaad eden adam yapmışlar fenere oyun içinde.alexe emanet ettim,maç sonlarında sokuyorum.gelecek vaad ediyor.
alex de souza: anlatmaya gerek yok,allah yaratmış,oyunda da adamlar yapmış.geçen sene yaptığı yardırmacalı performans devam ediyor.bir maçta 2 gol attıktan sonra derbiye saklıyım diye oyundan çıkardığım için bana trip yaptı,hat trick yapmamı engelledin dedi.o derece.

oyunla alakalı ilk gün deneyimlerim bunlar.yeni şeyler gördükçe tekrar karşınızda olacağım *
hala crackini bulamadığım oyun. böyle giderse basıp parayı alacaz.
malum ortamlara düştükten sonra bana da bi sözlükçünün indirmem için mesaj atacağını umduğum oyun.
crack umutları gittikçe azalan oyundur. turktorrent sitesine bile sadece setup konulmuş ve crack çıkınca paylaşacagız denilmiştir. büyük konuşmayayım ama böyle giderse hayatımda aldıgım ilk bandrollü oyun olacak gibi durmakta.
malum ortamlara düşmesi beklenen oyun.niye bu kadar beklettiniz lan ?

(bkz: skidrow noluyor götün başın oynuyor)
yapımcı firmanın isteklerine boyun eğip gerekirse basar parayı alırız diyen arkadaşların olduğunu görüp sayesinde üzüldüğüm oyun. * ama cidden sen benim ülkemde oyunu bana satıp türkçe dil seçeneğini bile bana sunmazken ben neden seni memnun edeyim ey yapımcılar? bu arada nasıl olur da hala crack yapacak bir cengaver çıkmaz hayret bir şey...
çıkmadı crack i deliriyorum amk. hayır her gün 1 tl ayırsam 2 ay önceden, hemen şıp diye satın alabileceğim bir oyun ama mesele para değil mesela yılalrdır orjinal alıyoruz türkçesi çıkacak diye verilen sözler enden tutulmadı sikikk sigames mesele bu.
ilk defa steam'den indirmeyi düşündüğüm oyun.
krizim geldi resmen amk.
stream'den daha önce bunu yapmış biri bana yardımcı olursa ne kadar minnettar olacağımı anlatamam.
edit: indiriyorum laaaannn.
edit2: oynuom laaan.
kurulumu saç baş yoldurtan oyun. kenara ayırdık, ' emeğe saygı ' deyip orjinal aldık, eve gelip bilgisayara yükledik ama o da ne? steam aktivasyonu diye bir şey uydurmuşlar. yahu ben zaten oyunun orjinal dvd' sini almışım, bir de neden steamden aktive etmem gerekiyor ki? oyunu zorlaştırmak adına daha neler yapmışlar, göreceğiz bakalım. ilk notu eksi oldu değerli sega' nın böylece.
sol frame de görünce "torrent e mi düştü" diye fakirleri (beni.) sevindiren oyundur.