bugün

aimarın bitip neymarın başlayacağı oyun.
miles jacobson anlattığı gibi ise oyunun içine sıçılmış resmen.

edit: bir 2. top olayını eklemediler gitti...
edit: oyungezer adlı sitenin 1 nisan şakasıymış bu açıklama olayı. avea11'e ayritten teşekkür eder. oyungezer sitesinede böyle şaka yaptıkları için ettiğim küfürlerin hepsinin başlarına gelmesini dilerim.
artık yeter, mail atmadığım yetkili kalmadı yıllardır olmayan bir şey var bu oyunda, çok kalbim kırılıyor.

ben yeri geliyor çılgınlar gibi kupa topluyorum, yeri geliyor inönü'de bursa karşısında dağılınca duygusal gibi istifamı basıyorum. nec nijmegen'le küme düşüyorum, lille ile uefa kupasını kazanıyorum.

başarılı oluyorum, başarısız oluyorum ama beyleeeer 13 ekim olduğunda o mail kutusunda da yazsınlar "genç teknik adamın doğum günü brezilya usulü yumurta ile kutlandı" deyü. ayıptır, ayıp!
http://www.facebook.com/m...29637810&l=fc8a3434d7
çıksa da sabahlara kadar oynasak denilen oyun.
özledik amonyum. şike mike derken gerçek futbolun tadı kaçtı. bari sanal alemde kendimizi tatmin edek.
an itibariyle demosu steam e düşen oyun.açtım baktım,futbolcuların özelliklerini baya düşürmüşler.cristiano ronaldo'nun hızlanması 16.sanırım bir önceki versiyonda 19'du.ronaldonun hızlanması 16 ise 17 kim? usain bolt mu? bildiğim kadarıylan o bir atlet !

edit:bir de 20 diye bir değer var di mi ? o kim o zaman uzaylı mı? heee buldum o bizim dünyadan olmayan messi !
demosunu biraz incelediğimde hayal kırıklığı yaratan oyun olmuştur. fm 2011den hiçbir farkı yoktur sadece 1 2 yeni sekme eklemişler o kadar fm managerlik oyunlarında tek el kalmaya devam ettiği sürece oyunda bir gelişme sağlamayacağı açıkça belli
sabırsızlıkla beklenilen fenomendir.
21 ekim cuma günü raflardaki yerini alacak olan oyun, hastalık.

oyunu aldığım anda 'aman sabahlar olmasın' nidaları ile evime kadar koşacağım.
steam üzerinden oynanacak olan oyun.

edit: hani steam üzerinden dediysem; steam üzerinden aktive edilecek.
2007 sonrasına geçemediğim oyun. bu işleri "çog garıştırdılar"
(bkz: football manager 2012) başlığına yönlendirilmesi gereken başlık.
kötü yola düşmüş diyorlar.
bulgaristan semalarına gelmemiş olan oyun.
ofisyal olarak yayınlamış sanırsam. yarın sabaha, en geç öğlen gibi malum ortamlara düşebilir.

edit: niye eksiledin anlayamadım gerçekten serkan kardeş.
hakkında bu kadar entry girilince malum ortamlara düştüğünü sandığım oyun.
steam üzerinden indirilmeye başlanan oyun ama aşırı yüklenme olduğu için baya bir ağır iniyor beklemekte fayda var.
gözümüz aydın , warez gibi ortamlara düşmüştür. fakat ilacı beklenmektedir.
Merakla Beklenen menejerlik oyunudur.Oyunun turkcesi oyunun oynaninirligini yukselticektir...
sadece gs nin lisanlı olarak bulunduğu, türk liginin pek sallanmadığı oyun. fbden ise sadece zieglere önem gösterilmiş.
malum ortamlardan nasıl temin edileceğini bilen varsa allah aşkına bana da söylesin oyunudur.
yeraltı dünyasının meşhur leech lerinin gazino torrent'de seed edilmesini merakla beklediği assolist.
Yıllarca illegal olmayan yollardan oynadıktan sonra bu yıl ilk kez lisanslı olarak almayı düşündüğüm ancak demosunu gördükten sonra yaşadığım hayal kırıklığı sonucu kararımı gözden geçirmek durumunda kaldığım oyundur. Demoya göre konuşacak olursam önceki oyunda abartılmış ya da bu yıl büyük gelişim göstermiş oyuncuların bir çoğunda özellik değişimi yok denecek düzeyde, yeni getirilen bazı özellikler kısa yoldan her işi halledebilen yani oyunu ezbere oynayanları bunaltacak cinsten. Son olarak saçma sapan bir dünya dilin oyuna resmi olarak eklenmesine rağmen 2 yıldır Türkçe'yi de ekleyeceğiz diye oyaladıkları Türk oyuncuları yine bir daha ki yıl diye avutmuşlar.
iş yerimde mesai saatinin geçmemesine vesile olan oyundur.akşam olsada asosyal hayata acil geçiş yapsam dedirten...
önceki seriler gibi yine tırt bir oyun olmuştur. keyifsiz ve gerçeklikten uzak... kısacası uzak durun derim, vakit kaybı çünkü.