bugün

Hiç kullanmıyorum. Birkaç defa denedim, gerçekten cildim nefes almıyor gibi hissettim. Renkli nemlendiriciler de iş görüyor.
Nedense kullanamıyorum yüzümde ağırlıkmış gibi hissettiriyor .. kapatıcı daha iyi sanki .
Meybilin nimyork fit me çok güzel kızlar. karma/yağlı cildiniz varsa çok seversiniz.
Merhaba sevgili sözlük hanfendileri öncellikle nasılsınız iyisinizdir inslaallah? Size bı sual sormak isterim. Şimdi pembe alt tonlu, yağlı ciltler için mat bitisli ve pudralı beyaz tene uygun yüksek kapatıcılığı olan hatta mümkünse bulaşmayan böyle bildiğiniz bir fondöten var mı? Ya da işte bunlara yakın bı fondöten de olur noluuur bana fondöten önerin kafayı yicem doğru fondöteni bulamamaktan.

( Evet sözlük erkekleri tek derdim bu)
Bir nevi yüz badanasıdır. Şimdi siz bir duvara kat kat boya sürerseniz o duvar bir zaman sonra muşamba olur ya işte yüzde bir zaman sonra muşambaya döner. ingilizce hocamdan biliyorum. Zamanında kızlara az nasihatte bulunmadı.
Özel günler için fondöten arıyorsanız dior veya mac fondötenlerini öneririm. Efsane
özel bir makyaj yapacakken maybelline affinitone fondöten kullanıyorum, diğer günler nivenın bb si güzel.
10 liradan 500+ liraya kadar çıkabilen kadınlara ruh katan makyaj malzemesi.
cildi pürüzsüz hale getirdiği söylenen ;sürmesi ,muhafaza etmesi ve çıkarması için onca zaman harcayan hemcinslerimin parasına ve vakitlerine kıyan herkesin çekmecesinde mutlaka bulunan makyaj malzemesi.
söylemesi oldukça keyifli olan kadınların makyaj şeysi.
Ucuz olduğu için saçma sapan markaları tercih etmeyin, cildinize süreceğiniz malzemeleri iyi seçin ve aşırıya kaçıp kendinizi ucubelere benzetmeyin.
Telefonumu kirletmese ve sıcaklarda akmasa daha iyi anlaşacağım makyaj malzemesi.
bence kullanılmamalı ya yakışmıyor abi ben hiçbir kıza yakıştırmıyorum one öyle fondötenini silde yüz yüze konuşalım.
Bazılarının bokunu çıkardığı makyaj malzemesi.

Gel gece odamda florasan olarak işe başla Diyesim geliyor.
Kadınların buna hep muhtaç olduğu, erkeğin doğadaki en kusursuz varlık olduğunu kanıtlayan malzeme.
Kusurörten.
Sakın kullanmaya başlamayın dediğim makyaj malzemesi. Cildi nefes aldırmayan ve yüzü donuk gösteren iğrenç bir şey.
Bb-cc krem çok daha iyi cildinizde tabi büyük problemler yoksa.
Ama cildiniz çok kötü ve sürmeniz gerekiyorsa da ölçüsünü bilin lütfen. Boya badana yapmayın yüzünüze. Ve cilt tonunuzla aynı renk kullanın. Açık ton sürüp hortlağa, koyu ton sürüp arap bacıya dönmeyin pls.
Kadınlarımızın suratlarını duvar sanarak kullandıkları makyaj malzemesi...

Kumpas alıp ölçsen en az 5 mm fark vardır. Birde terliyorlar, akıyo suratlarından falan...
15 yaşlarındaki kızların sivilcelerine sürüp yüzlerini iyice çirkinleştirdikleri kozmetik ürünüdür.
ten rengini değiştirmek için sürülen krem.
Boyunda oluşan morlukları gizlemek için yazın kullanılabilecek en güzel makyaj malzemesidir. Erkeklerin hayatını kurtarır...
En Güzeli kullanmamak tabii ama eğer kullanacaksanız da sürmeden önce bir krem veya losyon bir şey sürün işte cildinize. Yoksa topak topak olup daha çirkin gösteriyor yüzü.
Bb krem ve cc kremden daha arka planda kalan ama yerine gore kullanilasi kozmetik urunudur mineralli fondotenler ozellikle favorimdirve En iyi fodoten markalari tabi ki l'oreal ve M.a.c dir
Bb kremlerin piyasaya cıkmasıyla kullanım oranı azalmıstır. Hic kullanmadıgım icin bir fikrim yok ama kullananlarda bir sure sonra topak topak kaldıgını, asırı parladıgını ve yuzde fazlalık oldugu belli olan bir katman gibi durdugunu gozlemledim. Gercekten hos durdugunu dusunmuyorum. insanın dokunası bile gelmiyor. Hele bir ton koyu renk surdugu halde boyna surulmemisse vay haline. Bb kremi oneririm ancak cok bir kapatıcılıgı yoktur. Cilde ısıltı katar.
Cildi Öldüren kozmetik harikası. Kullanma daha iyi.