Okan bayulgenin yeni tanıtım müziğinde geçen cümle.
(bkz: soad)
orjinali rtük e takılmış, orjinali ile az çok aynı mesajı veren cümle.
(bkz: disko kralı)
foc mudur, fog mudur sorunsalı vardır. jenerik videosu izlendiğinde her ikiside görülebiliyor. sonuçta sisteme kayıyor işte.
http://www.youtube.com/watch?v=2-tF6QYxJts

1:36 sn
(bkz: fort the system)
sistemin ta anasını demenin başka şekli.
sisteme kaydığını kibar dilde bildiren mesajdır.
(bkz: rtük)
okan'ın rtük itibarıyla fuck the system yerine söylediği söz. ama zaten ne ifade etmek istediği foc derkenki yüz ifadesinden belli oluyor.
(bkz: yüz ifadesi)
Bana wtf* dedirten okan bayülgen cümlesi. Hangi sistemin fog'ulduğunun açıklanması gerekir.
(bkz: muck the system)
(bkz: the mucuk goes to system)
okan bayülgen'in jenerikte telafuz ettiği söz olarak nitelendiriliyor fakat hiçte "fog" filan demiyor. direk "fuck" diyor herif.
okan bayülgen in icadı. iyide yaptı rtük ne yaparsa yapsın illa bir şekilde sansürü kırıyoruz.
Her defasında insanı sisteme hayran bırakan slogan.
gayet de fuck the system demekte okan bayülgen.
(bkz: zükerken rtüke yakalanmak) *
yeni nickimdir.

eskisi için;
(bkz: sobaninustundekiportakalkabugu)
insanda küfür etme isteği uyandıran nick. yanlış anlaşılmasın nick sahibine değil, sisteme! hayırlı olsun.

hayat seni ezer
orada dur, çizgiyi geçme!
burada sigara içme!
falan filan.
ing: Sistemi sisleyin
çoğu kişi 'fuck the system' diye anlamıştır nedense.
(bkz: fog koyarım tamam mı)
7.nesil yazar.
gel içeri çaylar benden.
her ne kadar rtük nedeniyle fog denmiş olsa da, fog the system in fuck the systemden daha iyi olduğu aşikardır. buradan ingilteredeki fog reyize de selam ederim.

aynı zamanda güzel entrylere imza atan yazar.
(bkz: #10742323) entry'sini okumadım ama bu entry ile açmış olduğu başlık güzel bir tespitin yapıldığının göstergesidir.
başlığını beğendiğim yazar.
(#11433161) beni acayip güldürmüş yazar. tesadüf değil o kader kader.*
mükemmel bir sözlük yazarı olduğunu düşünüyorum, iyi ki var, ona çok şey borçluyuz, kalsın.
(#12790017) çok iyi tespitleri vardır efendim. takipçisiyiz.