bugün

onuncu nesillerle alıp veremediğinin ne olduğunu anlayamadığım yazar. oysa senelerdir severek okurduk boğaziçili beyimizi.
uludağ sözlük çılgın kezbanlar birliği tarafından yılın erkeği seçilmesi gereken yazar. bana karşı yaptığınız terbiyesizliği ancak böyle telafi edebilirsiniz. evet.
https://eksisozluk.com/co...adigimiz-gercegi--4134059

bir ba$lıktan da eksik kal aq diye illallah ettiren yazar.
Memleket huzura kavuşacaktır. Evet.

Beni de bakan yapar artık. Evet. *
her hafta başka kadınla olan görüntüleri medyaya düşerdi, hepsinin imam nikahlı karısı olduğuna dair açıklamalarla olayları geçiştirirdi.
onuncu nesiller yüzünden sözlüğü bırakmış yazardır. yani yazardı. iyi yazardı be. mis gibi toprak koktu. evet.
Onuncu nesiller yüzünden büyük bir değeri kaybetmek üzereyiz. Efsaneler ölmez fikriler tükenmez. Kendisi her zaman buradadır kimseye yem etmeyiz. Evet.

(bkz: yedirmeyiz)
(#22122555) yine mi?

medcezir misali yazardır. yani yazardı.
mehter takımı gibi yazardır. iki ileri bi geri. evet.
Gene mi bu adam dedirtir.
gerçekte neye benzediği merak edilen fikri'dir. evet.
idolü asena atalay erkin olan kezbanlarla muhatap olmayacak kadar fantastik bi insandır. evet.
ekşi sözlüğün anasını sikmekle meşgul yazar.
büyük düşünür, filozof, siyaset adamı, gurme gibi özellikleri tek bünyede taşıyan büyük insan. geleceğin başbakanı olacak. evet.

(bkz: fikri gelecek dertler bitecek)

(bkz: güzel bir türkiye için sen de evet de)
onuncu nesil yazarların mesajlı tacizine maruz kalmıştır. ayıp lan. evet.
(bkz: onuncu nesil yazarları sözlükte istemiyoruz) kampanyasını başlatan yazarı başka sözlüklere iteleme durumudur.

ama bi dakka laa bu zaten diğer sözlüklerde de yazıyor ve orada da gereken tepkiyi topluyor, adam bumerang gibi ne kadar atarsan at geri dönüyor.
transfer için üste para vermeyi deneyebilirsiniz.
Katılmadığım kampanyadır. 11lerin gelmesi ile zaten başlıkları 10.nesilden 11.nesile kayacaktır. Bırakın kendi halinde.
çalıntı evet sözü ile isim yapmaya çalışan vasat troll.
evet sözünü ilk dedemden duydum.
dava açicim bu yazara. çalıntı türkçe kelimeler kullanıyor. dedemden görmüş!!!!

(bkz: ağır ironi)
Entryleriyle beni yardırmış yazardır. Komikliğiyle değil tabii zeka seviyesiyle.
uludağ sözlükteki birtakım davarları tokatladığı yetmezmiş gibi şimdi de ekşi sözlükteki birtakım davarları çıldırtmış, ayar manyağı yapmıştır. seviyorum bu çocuğu. evet.

edit: pardon fake nickimden yazıyorum sandım.
bazı kezbanlara da kapak olmuştur. evet.
özletmiş yazardır. evet.
7/24 sözlükte takılan kezbanların gitmemekle itham ettiği yazardır. twitterdan takip etmiyorum diye yapıyorlar sanırım böyle. ehehe. evet.