bugün

yakindan tanidigim bir not. 6 yillik okul hayatim boyunca en fazla aldigim not.
gano hesaplari can sikintisindan sayilmistir:
aa 0 adet
ba 2 adet
bb 5 adet

ff 12 adet
(bkz: akışkanlar mekaniği)
öğrencinin yakından tanıdığı ve sevmese bile mutlaka göreceği iki harftir. manasına gelince; tabiki de geçmiş olsun anlamındadır.

ayrıcaedit: üniversite hayatı boyunca görmemiş olan arkadaşlara tebriklerimi bir borç bilirim.
iki harf yanyana kaç şekilde gelir bilirmisin?
aa dersin
bb dersin
cc dersin.

aa çan'a takılır ba dersin, gün gelir cb dersin.

peki okul uzadı olum yarra yedin kelimesinden haberdar değilmisin? ders çalışmayı bilmezmisin? ff almak kolay,bunu kurtarabilecek kadar yüreklimisin.
(bkz: featherfall)
bu dönem itibari ile bana uğramayan ikili. mümkünse bir senecik daha, 4.sınıfa dek uzak olsundur. ayrıca plakalardaki FF her vize/final dönemi köşe başlarından hortlar, olmadık yerlerden çıkıp olan morali de tarumar eder. bu da her sınav dönemi tekerrür eden bir murphy yasası anımdır.
çalışmaz isen kesinlikle ve de istisnasız olarak alacağın notun iki adet harf ile ifade edilmiş halidir. bu not görüldüğü zaman keşke derse gitseymişim dersin, ve dersi bir daha alman gerektiği gerçeği ile okul uzar mı kaygısı arasında bocalarsın.
çalışıldığı zamanda alınabilen nottur. nitekim öğretim görevlileri sınıfı soruları keyfi kontrol edebilme yetkisini kendinde gören organizmalardan da oluşmaktadır.
aynı zamanda;

(bkz: yarra yering)

anlamına gelir. bu notu aldıktan sonra bir rahatlama gelir insana. birden hidayete erer, bütün fani şeylerden soyutlarsınız kendinizi. not neymiş, okul neymiş sikinizde olmaz.

tabi yerseniz.
(bkz: fevkaladenin fevkinde)
ferrari'nin yeni modelidir.

(bkz: ferrari ff)
(bkz: follow friday)
*
(bkz: açmayın dd ler)
fuck faster.
(bkz: yersen)
görmeye çok alıştığım not.
(bkz: dişlek tiplemesi)
(bkz: flashforward)
her cuma twitter'da birçok kişi tarafından yapılan gereksiz bir arkadaş etiketleme (#FF @tikican @ıkkınsu gibi)
Fevkaladenin Fevkinde.
ünüversite öğrencilerinin lise polemiğinden çıkmalarına yardımcı olan not sisteminin etkisiz elemanıdır . daha ölmedik lan diyip öğrenciyi hayata hazırlar aynı zamanda . yıkıl ama kalkmasını bil ...
(bkz: follow friday)
finalini fikeyim.
lojistikte; freight forwarder.
16 lık sayı tabanında yazılmış .8* aritmetiğine göre en büyük sayıdır, veya .7* aritmetiğine göre en küçük sayıdır. 10luk sayı tabanında .8 e göre 255, .7 ye göre - 127 dir.
first flass diye yanıtlamıştı abim babamın sorusunu. babam da anlamadan hıııı demişti, eğitim şart.