bugün

eğer resmi site yalan söylemiyorsa bu ayın sonunda vestel manisaspor'la sözleşmesi bitecek olan oyuncudur.

http://www.vestelmanisasp...om/2008/f1detay.php?Id=12
galatasaray ın kadrosuna katmayı düşündüğü eski altyapı futbolcusu.
galiba eric gerets bu çocuğu a takımda denemişti ilk. manisaspor'un süper lig'e çıkmasında etken bir futbolcu olduğu söyleniyor.
galatasaray yönetimi tarafından geçen sene satılan futbolcu.
fakat yeni sezonda tekrar galatasaray kadrosuna katılabileceği söylenmekte şu sıralar.
iyi bir alternatif, hatta as oyuncu olabilir.
defansın solu için bir nefes olabilecek derecede iyi futbolcu. bir zamanlar o bölgede oynatacak adam bulamayan gerets bu çocuğa güvenmişti.
keşke dönse geri. gerets'le birlikte.
zamanında hakan balta ile takasta kullanılan futbolcu. volkan yaman'ın gönderilip yerine alınması mantıklı bir hareket gibi görünmektedir.
sene sonu itibariyle manisaspor ile sözleşmesi bitecek olan ve trabzonsporun ve galatasarayın ilgilendiği iddia edilen genç sol bek.
4-1'lik fenerbahçe mağlubiyetinden sonra galatasaray vefasızlığına maruz kalarak uğur uçar kadar sahip çıkılmaması akabinde silinip gitmiş olan sol bek.

ben olsam galatasaray'a dönmezdim...
bir defa çıplak gözle izlendiğinde çok iyi bir çizgi oyuncusu olduğu rahatlıkla anlaşılan futbolcu, gelişimini sürdürmesi halinde çok iyi yerlere gelebilir.
trabzonspor ile anlaşmış futbolcudur.
22 nisan 2006 fenerbahçe galatasaray maçında alex kendisini tabir-i caizse maymun etmişti. trabzonspor'la anlaşmış, hayırlı olsun.

http://www.sporx.com/img/2009/05/301243686233.jpg
trabzonspor un sezon başı hazırlık kampının en çalışkan ve disiplinli oyuncusu olmayı başarmıştır. ancak önünde de geçen sezonun en başarılı sol beki * olduğundan forma şansı zor görünüyor.
hakan balta kadar kendisini takıma aldıracak neyi yapamadığını anlayamadığım oyuncu. futbol dünyasındaki çakılı ender beklerden olan hakan balta kadar da mı yeteneği yok bu çocuğun.
hrvoje cale nin formasını sırtına geçirerek a milli takım seviyesinde futbol oynamaya başlamış genç sol kanat oyuncusu.
çağlar için 3 genç futbolcu veren galatasray yönetimine ve -ironi yapmıyorum- futbol bilgisine güvenen yazarlara soruyorum; çağlar' ın bu adamdan ne fazlası var? inanın ben göremdim fazlasını.

inşşalh günün birinde milli takımın da sol beki olacak futbolcu.
galatsaray yönetiminin harcadığı genç ve yetenekli futbolculardan sadece birisi.
değeri ve kıymeti bilinmeyen, yürekten galatasaray'lı futbolcu.

hakan balta ve çağlar'ı toplasan bir ferhat edemez.
Cale den ya da marek cech ten daha kötü hangi özelliği var ki 2 yıldır yedek oturuyor merak edilen oyuncu. Trabzon ilk 11 oynatmayacaksa bari oynayacağı bir takıma gitse.
7 gün sonra sözleşmesi bitecek olan trabzonspor oyuncusu.
orduspor ile anlaşan futbolcu.
konyaspor'a transfer olan yetenekli oyuncu.
lionel carole'dan iyidir amk.