bugün

(#16773174)
alexli sistemi alexsiz oynatmak saçmalık!
ya alexi koyup işleyen düzeni bozmayacaksın, yada çekinmeden koyacaksın çift forvet...
defansında danny,semih,balta forvetinde burak,umut,elmander kazmaları bulunduğu halde şampiyonlar ligi'nden bir bok bekleyen taraftar grubunun laf etmeye çalıştığı kalbur üstü takım. gidin bokunuzla oynayın.
kavga ettimdi senin için. haberin var mı bilmem. sonra son tokadı ben yedim. bidaha da vurmadım kimseye. barış için dövüşürüz demedik mi.o yemini de bozdurdun ya bana.aşk olsun sana.
muhtemel 11 veriyorum renktaşlar, toplaşın, hepimizin aklında aynı adamlar var, biliyorum! *
---spoiler---
--------volkan--------
gökhan-yobo-egemen-hasan
----------------------
topuz-meireles-topal-stoch(döndüğünde krasic denenebilir)
-------kuyt-sow-------
---spoiler--

aykut hocanın ağzına layık bir kadro, salih uçanda kullanılabilir rotasyonda, selçuk melçuk olmasında, gerekirse merti koy orta sahaya, yağışuklu çocuk.
Ailedir.
Selçuk, Aykut'un oğlu...
Aykut, Aziz'in oğlu...
Tez zamanda ailecek güzel güzel gitmeleri dileği ile.

Haa birde Olan garibim alex'e oluyor, ona yanarım.
türkiye'nin en büyük spor kulübüdür. türkiye'nin en popüler spor kulübüdür. türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütüdür. fenerbahçe türkiye'dir.

görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel
görsel
görsel
fenerbahçe raul meireles oyunu iki yönlüde oynayabilen harika bir transfer yapmıştır. portekiz milli takımında 62 defa oynamıştır. gittiği takımlarda sevilen,sayılan oyuncu da olmuştur. 10 milyon euro değil 15 milyon euro bile ederdi bu oyuncuya az bile. transferi fenerbahçe'ye hayırlı olsun. asıl lig şimdiden başlıyor dedirten bir transfer yaptı fenerbahçe. çünkü raul'dan önce fener'in şampiyonluğuna ihtimal bile vermiyordum, fakat şimdi işler değişti. galatasaray ile fenerbahçe arasında kıyasıya bir rekabet olacak bu sene. inşallah biz futbol severler şikesiz,maç satmadan,fair play çerçevesinde maçlar seyrederiz.
taraftarı olduğum hatta belki de uğruna çoğu kişinin canını yaktığım takımım.

lakin;

bu takımda alex de souza ile yola devam edilmeyecekse niye hala aynı sistemde oynamaya devam ediyoruz. aynı sistemde ısrar edekcesen alex'ten daha iyisi olmadığına göre oynatacaksın.
tek forvet sol açık gibi (sow) sağ açık niye oynar. aykut kocaman'ın geldiğinden beri bir türlü yerleştiremediği düzen bu.
selçuk şahin yetersiz görünüyor takım için. kaç yıldır kaç teknik adam değiştirdi bu oyuncu kimse mi farketmedi mi.
alınan genç oyunlara yazık eden kulubüm.. bu konuda fatih terim'i çok beğenirim. almış olduğumuz salih uçan, sezer öztürk, özgür çek, recep niyaz .. bunları nasıl istediğimiz seviyeye çıkarabiliriz ki oynatmayarak.

ne kadar isyan etsemde ona olan sevgimin sonsuz olduğu kulubüm.
yense de yenilse de mantık dolu kalbim tarafından sevilmeye devam edilecek takım. Ailem. (Evet eşim ve ileri de doğacak çocuklarım da fenerbahçeli. tıpkı babam ve annem gibi.)
türk futbol takımı.
bir galatasaray'lı olarak çok net söyleyebilirim ki; fenerbahçe'nin 2012-2013 sezonu futbol takım kadrosu oyuncu bakımından gayet iyi..
ve yine bir galatasaray'lı olarak çok net söyleyebilirim ki; allah'tan başlarında aykut gibi bir hoca var.
yaptığı transferlerle bu senenin şampiyonu olacağı izlemini veren kulüp.
dışardan yıkamayanların içerden yıkmayı ciddi anlamda denediği kulüptür.

kaptanından , teknikdirektörüne ve başkanına kadar herkes hata içinde birlik beraberlik unutulmuş durumda.

basın yine 3 temmuz sürecindeki kadar acımasız. yeni bir transfer yapılmış ve hemen gidecek futbolcular peşine sayılıyor.

lan kardeşim gidin biraz da galatasaray'la uğraşın çilek değil papaz erik transferi yaptı adamlar.
Bu sene yaptigi transferlerle ses getiren kulubum. Bir de aykut gitse guzel gunler bizi bekleyecek
raul meireles transferi sonrası fena alay konusu olmuş kulüp.

http://www.fanatik.com.tr...er_3_Detail_34_275796.htm

(bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)
meireles!i aldığına yaklaşık 4 5 maç sonra pişman olacak takım.
bir şeylerin yolunda gitmediği kulüp. artık bunu kendi taraftarı da tartışıyor, aklının yettiğince çözüm bulmaya çalışıyor.

(#16802801)

şöyle bir bkz vereyim de konu sadece nick altlarında kalmasın. konu malum fenerbahçe.

bana göre fenerbahçe nin en büyük eksikliklerinden biri vizyon eksikliği. en azından bu konuda galatasaray ı örnek alması lazımken o bu yanıyla beşiktaş a daha yakın. yani içine kapanık.

bir diğer yapısal sorun da fırsat denen şeyleri doğru okuyup algılayamaması. bu konuda eskiden beri çok hovarda fenerbahçe. fırsat denen şey insanın karşısına her zaman çıkmaz. fırsat talih kuşu gibidir. nadiren gelir bulur. yani bir açıdan başarı istisna, vasatlık ise geneldir. hayat da öyledir ki çoğunlukla sıkıcıdır. bir örnek, en azında son 5 sene içinde sarılabileceğimiz bir başarı olsa idi kendimize güvenimiz daha fazla olurdu ve bu da başarı şansımızı arttırırdı. yani başarı başarıyı, başarısızlık da başarısızlığı getirir. bu paragrafın ilk cümlesiyle çelişir gibi görünüyor ama değil. işte bu yüzden sporda, futbolda rekabet dünyada artıyor ve rekorlar kırılıyor.

bana göre geçen sezon öyle veya böyle mücadeleci ve başarılı bir takım vardı. emre nin sezon sonunda gönderilmesiyle beraber ivme kazanmaya başlayan bu takımın dengesi bozuldu. bu bozulma süreci halen de devam ediyor. diyebilirsiniz ki koskoca bir takım bir kişiye mi kaldı? doğru ama sporcuların yarış kazanıp, kazanmamasında son yediği yemeğin ya da akşamki uykusunun bile payı var.

bir yemek 5 ana malzemeyle yapılsa dahi her zaman aynı sonucu vermez. bazen mükemmel bir sonuca ulaşılırken bazen sonuç vasat olur. işte tam böyle bir noktada iken bu olmadı ben başka yemek deneyeceğim demek tam bir hovardalıktır. yav önce güzel sonuç al, bir kere de taraftarı memnun et ondan sonra geç. haksız mıyım*?
uefadan yine atarı yemiş takım

hahahahah ulan ne alemsiniz ya..
(#16847930)
bahsi geçen "borç" meselesi fabio bilicanın alacağı 300.000 eurodan kaynaklanmaktadır.
http://www.superfb.com/ha...hceye-bela-oldu/?ref=ABM2
dün de kulüpten yapılan açıklamada "ödemesi yapılan 300.000 euronun dekontu en kısa sürede uefaya ulaştırılacaktır." dendi.
bu "büyük" kulüp 300.000 euro"cuk" borcu ödeyemediği için "minimum" 10 milyon euroluk gelirden olmaz, rahat olun...
300 bin euro için uefadan ceza alacağını sanılan takımım. aslında uefa'ya mail atsanız yapmadığınız şey değil, yalayın çilekleri olmadı pırasaları olmadı patlıcanları size mübah olan bu.
Fenerbahçe, faaliyet gösterdiği 9 branşta 2012 yılının ilk 8 ayı sonunda takım halinde 63 şampiyonluk kazandı.

(bkz: BÜYÜKLÜĞÜN TARTIŞILAMAZ FENERBAHÇE) !
resmi internet sitesinin volkan'ın yaptığı açıklamalarına yaptığı sansürden her taraftarının tek tek utanması gereken takım. amına koyayım ne demiş volkan da sansürlüyorsunuz lan? adam ne güzel biz uefa alalım gs cl'yi alsın demiş, bu lafı sansürleyip şu iki takım arasındaki dostluk ortamını yarattırmayan kafanıza sıçıym sizin.

gençsemihsporluyum.
aziz yıldırımın tescilli malıdır

yada en azından öyle görünüyor..
yıldırım soyadının işgal ettiği kurum.
türkiyedeki 2 büyük klüpten biri. diğeri için

(bkz: galatasaray)
(#16875574)