bugün

Dün maç sonu ilk gürcan bilgiçten duymuştum sonra space odalarında taraftarların tartışmalarını dinledim. Maç yükümüz hafifledi diye seviniyorlardı kupadan elenmelerine. Af edersiniz ama ben bunların vizyonunu sikeyim.
görsel

görsel

görsel

Aynen aynen Trabzonspor taraftarları kötü.

Bunlar cici...

Yersen...
Kankam kötüyü kotuyle ortemeyiz. Onlar da atsın bizim sulu derbinin fotoğraflarını.
Yanlışa yanlış dersek hep beraber belki kendini duzeltemeyen sığırlar biraz düzelmeye başlar.
Trabzon taraftarı ile beraber türk futbolunun kanseri bunlar.
Ali koç yine kandırdı bu laleleri.
fenerbahçe taraftarının özeti şu adamdır.

birinde taraftara saldıran bjk'li josef'i yorumluyor, diğerinde fenerbahçeli futbolcuları.

şu kasımpaşa ve pendikspor maçlarındaki talihsiz ve komik penaltıları bile savunanların içinde olduğu ve haklarında artık futbol konusunda objektif olacaklarına dair umudun bittiği taraftar.
fenerbahçeli bir arkadaşım bu penaltı kararlarını konuştuğumuz sırada güldü bir süre. ben de rizespor maçında rakibimizin iki penaltısının verilmediğini söyledim.
ama herkes böyle değil işte... körü körüne takımının lehine gelişmiş ciddi hakem hatasını savunup yoranlar da var. hiçbirini sevmiyorum zerre kadar. diğerleriniyse severim.
her takım için de geçerlidir bu. objektif değilsen seninle futbol konuşmam.

edit: sözlükte bile çoğu yazarın sevip saydığı ama futbol yazarken fenerbahçe aşkının objektifliğini gölgelediği yazarlar var. gördükçe üzülüyorum.
Noldu ligden çekilme işi puhaha
Bize tek eğlence yine fenerbahçe uuuaaaaaa.

Toplanıp birbirleri ile öpüşüp dağıldılar ezikbahçeliler.
yaman algıcı kişilerin de sahip olduğu sıfat. şimdi bir ton algı ve manipülasyon yapacaklar sezon sonuna dek. dikkatli olmalı ve konsantrasyondan kopmamalıyız.
Süper kupa finalinde galatasaray'ın kendilerine koyup darmadagın edeceğini bildikleri için final maçına u19 takimiyla çıkma karari alan yönetimlerini destekleyen topluluk. Korkunun ecele faydası yok 1 ay sonra seve seve çıkacaksınız karşımıza. birlikte kutlayacağız şampiyonluğumuzu.

görsel
Fenerbahce, Sanli cumhuriyetimize ve atamiza sahip cikan tek takimdir. Bunun bir parcasi olan herkes, bundan gurur duymalidir. Sahsen kongre uyesi olarak bu gururu uzerinde tasiyorum. Feto’nun kicini yalayanlar, bunu aglayarak gunlugune yazabilir.
Çekilcez len aq
Camia toplandı len aq
Herkese haddini bildiricez len aq.

Finalde ali koç un doğum gününü kutlayıp birbirinin agızına pasta verip dağılan 25 bin kişi puhaha.
bu iblis zihniyet o maçı bitirttirmez.
ya 5 kırmızı kart görüp hükmen yenik sayılırlar. ya başka bişe olur.

ezikliklerine küçük çocukları alet eden tam bir organize kötülük.
Trabzon'a hâlâ pontus rum'dan kalma bir imparatorlukmuşçasına kin ve nefret besleyen taraftar grubu.
--spoiler--
feto’nun kicini yalayanlar, bunu aglayarak gunlugune yazabilir.
--spoiler--

yani susayım, sabır göstereyim diyorum ama olmuyor.
galatasaray' a fetö göndermesi yapmaya bayılırlar.
peki ömer çavuşoğlu ? sessizlik...
peki fetö kapsamında ihraç edilen 25 fenerbahçe kongre üyesi ? sessizlik...
atatürk' e suikast girişiminin içinde kim bulundu ? sessizlik...
uefa' nın sitesinde sürekli güncellenen bir listede hala kimin adı var ? sessizlik...
şu masum ve mağdur rollerini yapmıyor musunuz ? öyle bir sinirden çıldırıyorum ki anlatamam. galatasaray kat kat başarılı olduğu halde fener' i real madrid ile eş tutarcasına anlatmalar, algılar, şikayetler: cidden artık sıkmaya başladı ve ne yazık ki devam edip sinirimizi bozmaya devam edecek.
yani en azından fenerbahçe masum ve mağdurmuş gibi davranmayın ya. biz olmadığını bilip de siz öyle davranınca daha antipatik oluyorsunuz sadece.
çoğu fener' in hatalarına sırtını dönüp algı ve şikayet ile hedef göstererek sevimsiz ve antipatik olan taraftar kişisi.
adamlar her zaman haklı olduğunu düşünüyor lan.
yemin ediyorum inanılmaz bir kafa.

ibretlik.
dün gece biriyle birlikteydim. paso galatasaray' a salladı. gülümsemekle yetindim çünkü ne yaparsam yapayım adamı ikna edemeyeceğimi biliyordum.
ne yazık ki şu an çoğu bu sevimsiz havayı yaşıyor. artık hiçbir fenerbahçeli ile diyalog kurmuyorum, gülüp geçmekle yetiniyorum. hayatımdaki en doğru kararlardan biri oldu bu.
özeleştiri yoksunu, eleştiriye tahammülsüz, galatasaray düşmanı zihniyetin ne yazık ki aralarında çoğaldığı taraftar. bir de haklı olduklarını düşünüyorlar ki bu çok vahim...
Yine mağdur oldular.
görsel
aynen panpa.

görsel
https://twitter.com/12num...status/410731960739577856
Ağlar ağlar içi kann ağlarrr.
Çoğu “ üstümüze oyunlar oynanıyor “ paranoyasına kapılıp objektifliğini kaybetmiş taraftar. Olmayan penaltıyı, yerde yatan adama tekme atılmasını savunduklarından beri fenerlilere gülüp geçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım ve huzur buldum. inşallah bir gün bu gereksiz paranoyadan kurtulurlar. O zamana dek işim olmaz.
Bir zamanlar galatasaray’ ın kazandığı penaltıları savunan bölümü nedense bu sezon sus pus kalan taraftar. Hani adalet herkes içindi ? Sadece kendiniz için aramayın adaleti.
#bir zamanlar galatasaray’ ın kazandığı penaltıları savunan bölümü nedense bu sezon sus pus kalan taraftar#

Bir de Türkçe konuşup yazmayı öğrenseniz, olmaz mı? Ne dediğinizi biz anlamıyoruz, tamam; ama kendiniz anlıyor musunuz acaba?
Ali koç yani başkanlari görülen en kotu fenerli.

Fanatik cahil bir ak partili gibi.