bugün

Artik rayından çıkmış bir tren gibi önüne gelene galiz küfurler savuruyor.
Meczup dedik deli dedik ama bu kadarıda fazla.

https://twitter.com/Dunya.../1293301287677722624?s=20

görsel
Bu aralar iyice delirmeye başlamış yobaz takunya.

Kızını alıp tesettüre sokup imam hatip okullarına verme hayalleri, mahkemenin kızı annesine vermesi ve annenin kızı başka okula yazdırması ile son bulmuştur.

kendisi o kadar sıyırdı ki dün en başta herkese orospu çocuğu dedi, şimdi akp'ye saydırıyor.

tayyip'e dolaylı yoldan şerefsiz dedi oğlum yılların yobazı, jfghjdgdf.

suyu inanılmaz ısındı.

"yiyin birbirinizi ete para vermeyin, sikin birbirinizi göte para vermeyin" diye bir söz vardı.

patlamış mısırımı aldım izliyorum.

ps: gitmiş kızının ismini de "filistin" koymuş adam lan. Annesi sosyal medyada, "kızım reşit olunca ismini değiştirme hakkı kendisine aittir" demiş. facepalm yapmaktan suratım acıdı.
Meczup itin tekidir. Yakında sahipleri tasmasını çekerler, sesini keser, çıkıp özür diler, ettiği küfürler yanına kar kalır.
görsel

çıkıp eşini öldürmekle tehdit edebilen bir adet yobaz. Kilitli olması gerekir. Tehlikedir.
yıllardır söylüyoruz

kafa kırık.
yalakanın önde gideni.
fesli kadir, bu fatih tezcan ve adnan oktar üçlü bir program yapsaydı ben bile oturur her bölümünü eğlenerek seyrederdim. awkodum delileri.
Tipik akpli işte. Lafı dolandırmayın.
tek muhatabının psikiyatristler olması gereken varlık. gelgelelim öyle bir dönemden geçiyor ki hem ülke hem dünya, bir kesimce entelektüel sayılıp yazarlık falan yaptırılıyor.
Herif malum partiye topla tüfekle girmeye başlamış.

Fatih beyciğim, silivri hem soğuktur hem de senin için bayağı tehlikelidir. içerde seni silkelerler.
Arkadaşımın bir köpeği vardı. Çok tatlı şirin bir şeydi. Ama çok kötü bir huyu vardı. Kim kemik verirse onun önüne yatıp kendini sevdirir sonra da o kemiği yalardı. Aklıma geldi birden bire.
Savunucularımın arasında Sümeyye Erdoğan'ın da olduğu istanbul sözleşmesini savunanlara küfür etmiş.
Buna rağmen dokunmayacaklarsa bu adamda bir şey var demektir.
Bence dokunulmazlığı ingiltere'den geliyor tabi.
https://youtu.be/2AVoC6R0jK4

Bu videoda 60 dk sonra akp yi eleştiriyor.
Pisliklerini yüzüne haykırınca telegram üzerinden organize ettiği sanal çakal sürüsünü üzerime salarak twitter hesabımın binlerce hedef gösterici iftiranın ardından kapanmasına yol açan kriminal şahıs.

Senin pisliklerini ne olursa olsun ifşa etmeye devam edeceğim çocuk tecavüzcüsü, bebek katili apo'nun neferi fatih tezcan.

Bu terörist hükümeti indirmeye çalışanlar karılarınızı, çocuklarını nasıl koruyacaksınız bizden dedi.

açık açık hükümete karşı bir ihtilal girişiminde bulunulursa çocuklara kadar tecavüz edeceklerinin ilanıdır bu.

Fatih tezcan denen şahıs isim vermeden şahsımı youtube yayınında defalarca ölümle tehdit etmiştir.
KÜFÜR etmiyeyim diyorum ama bunun için bir söz aklıma gelmiyor. mustafa kemal atatürk ile fethullah güleni bir tutmasını açılayacak kelime bulamıyorum. bu adama dava açılmıyorsa ve açılmayacaksabu ülkeden umudu kesin arkadaşlar.
bir insan hangi cüretle atatürkün bağımsızlık mücadelesini fetö darbesiyle bir görür , bu nasıl bir mantıksızlıktır? aklı sıra analoji yapıyor. sonra biri de çıkar senin kutsal değerine laf atarsa gocunma fatoş. al sana senin seviyende nette okuduğum bir analoji. peygamberin 9 yaşında birisiyle evlenmesi, çok kadınla birlikte olması , kadına tecavüzü kabul etmemesi, onu ruh hastası pedofili yapar mı, yapmaz mı?
https://streamable.com/qktzdg
Akape savcıları tarafından açık açık kollanan, yazdıkları ve söyledikleriyle her gün suç işleyen kripto fetöcü.

Seni yargılayacağız. Kaçtığın ülkeden diplomatik baskıyla Türkiye’ye getirip yargılayacağız. Yeter ki şu akape dönemi bi kapansın.
Hocasının götyaşı ile büyümüş zirzop.
delidir ne dese yeridir.
kadir mısıroğlu abimizin bizlere emanetidir. sosyal medyada cesur çıkışları malum zihniyeti deli etmesiyle bilinir..
o kadar saçmalıyor ki, tam bir komplocu. boş zamanlarım da izliyorum, youtube kanalından. beyninizi bir köşeye bırakıp izlerseniz komik adam aslında *
sol frame'de görünce hadi inşallah dedim ama.
atatürk düşmanlığı nereden gelirse gelsin hemen destek atan küreselci piyon.

https://www.veryansintv.c...usmanlarina-rahmet-diledi
iktidar yalakası olan, fetö'nün sümüğünü bile yalayan, Atatürk ve cumhuriyet düşmanı, yobaz bir Arnavut hödüğüdür. yallah Arnavutluk'a, olmadı yallah Arabistan'a. o sakallarla bunu her türlü kabul ederler zaten.
kemalistlerin bugün inşallah konuşmaz
dediği kadir mısıroğlundan sonra über
ötesi tv sanal alemin siyaset yorumcusudur..
son günlerde adı kemalist hoplatan olarak geçen zattır. sağlam tespitleri olan korkusuzca kendini ifade edebilen kişi tipik kadir mısıroğlunun yaveri diyebiliriz evet hatta net ötesi...