bugün

kendimi mutsuz hissettiğim anlarda açıp fatih tezcan videosu izliyorum.

adam bütün terimlerin anlamlarını birbirine karıştırıp çorba yapıp bağırıp çağırarak haklı çıkacağını sanıyor. gerçekten çok garip.

geçen günki çorbasını hiç unutamam: anadolu'nun kapısını kim açtı? alparslan. Aslında adı alparslan değil, asıl adı muhammed. Muhammed mustafa açtı bizim yolumuzu. islam felsefesinde karanlık yoktur, karanlık ışığın olmama halidir. Yani kemalizm bizim için aslında yoktur. Milli hesaplar var: mustafa armağan var, ben varım, ahmet anapalı var. Biz yazacağız, adnan menderes'i ezanlarımıza kovuştuğumuz için astınız, susturamazsınız. Recep tayyip erdoğan %52 oy aldı. Bir çin atasözü vardır.

adamın her cümlesi bambaşka şeylerle ilgili, hiçbir tema ve hiçbir genel fikir yok. Ezberlemiş belli kalıpları bağıra bağıra boşaltıyor yanında.

adam üç cümle içinde alparslan'dan girdi biraz kemalizm muhammed mustafa %52 oy, demokrasi,ezan vs. dolaştırdı, en sonunda bir çin atasözü var diye bitirdi.

Bu ülke eğitilemezdir.
zamanında fetocu olan.onu dinlerken gözyaşlarını çorbaya akıttığını söyleyen şahıs.
(bkz: göz yaşını çorbaya akıtmak nedir amk)
ülkeyi bölmek için elinden geleni yapan adam.
ben fatih tezcan'ın dediklerinden çok fatih tezcan neden tutuklanmıyor diyenlere şaşırıyorum. çünkü fatih tezcan malum kişilerle aynı şeyleri düşünüyor. fatih tezcan adeta o malum sessiz kişilerin sesidir.
Tutuklanması gereken kişi. Malum kişiler aslında yıllardır bizatihi dillendiremedikleri düşünceleri bu gibi paralı itlere söyletir. Toplum tepki gösterince de götüne tekmeyi vurur.

Bu it istisnadır. Sebebini bilmiyorum.
kemalistlerin korkulu rüyası islam dininin yılmaz savunucusu adam gibi adamdır. evet..
islam dini bunlara kaldıysa vay islam'ın haline önümüzdeki yüzyılı zor görecek anlaşılan.
zamanında fetö denen terörist için şunu demiş kişidir "Gülen’i günde 20 saat dinlerdim.. Yemek yaparken bile kulaklıkta peygamber sevgisi anlatırdı... Yemek yaparken gözyaşlarım çorbama akardı...”

evet, türk ve atatürk düşmanları, kripto fetöcular. övmeye devam edebilirsiniz fatih bey'inizi. (bkz: ekran görüntüsü) (bkz: dijital ayak izi)
doğruları söylediği için nefret edilen kişi.

isteyin ya da istemeyin eninde sonunda şeriat gelecek!

edit: şaka.
o da kim la...
önemli biri mi?

not: yine pis pis terledim mi ne?
tarafının büyük düşünürü ve filozofu.
Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı bir aşağılık daha.
Dayanaksız Bir laf söyleyeyim, karşı taraf ispatlamakla yükümlüdür diyeyim, bu beni haklı yapsın.

Bu ve bunun gibi Atatürk, cumhuriyet ve medeniyet düşmanı ...'ların tek düşünce yapısı bu. yukarıdan gaz aldıkça havlıyor, Savunulacak bir tarafı yok.
Bunu o ağır ithamlarına rağmen içeri atmayan tip CHP'li diye bir iddia var.

Nedeni de dışarıda olduğu sürece AKP oylarını düşürecek söylemlerde bulunması.

işlerine geliyor yani dışarıda olması anlayacağınız.

Selehattin Demirtaş'a 50.000 tl verdirecek olanların, devlet sırlarını açıklayan iranlı Erdemsize 30.000 ya da 50.000 tl hibe edecek olanların sevdiği gözlüklü adamın siyaset nedeniyle oynadığı oyunları bilmeyen insanların olduğu dünyada yaşamak çok güç gerçekten.

Hüso yk ve ay em e kimlerin elinde bilmeyen insanlara ne anlatsan az.
görsel
bu gün atasını rahmetle anan meczup olur kendisi. o zamanın fetösünü, hainini bölücüsünü rahmetle anarken kısa zaman önce de bu günün fetösünü dinlerken gözyaşları çorbasına akan bu kripto ne yaparsa yapsın ceza almayacağını bildiğinden böyle davranıyor. kim koruyup kim kolluyorsa artık bilemiyoruz!!
Akıbeti de aynı olur inşallah.
son yıllarda yetişen ülkede adam gibi adamlardan biridir. evet..
bu adam sokakta çok rahat yürüyemiyordur. çünkü kalabalık bir sokağa gitse biliyor ki birileri onu tanıyacak ve..
dışkı bile sevimlidir bundan.
kadir mısıroğlu mehmet alperenden sonra islam için savaşan üçüncü kişidir. evet..
Çıldırtmışlar

görsel
görsel
Cumhurbaşkanının kızına küfredip silmiş

görsel
cumhurbaşkanına hakaret nerde denilesi durumdur. yazıda hakaret falan yok siz müslümanları kendiniz sanıyorsunuz anlaşılan. cidden çok yazık..
Şimdi kazığa oturturlar bunu işte.
Bu twitin üstüne de hukuk gerekeni yapmıyorsa, kapatalım gidelim ülkeyi...