bugün

(bkz: komedi)
pfdk tarafından verilen, saçma sapan cezadır. daha ne kadar uğraşacaksınız, ne kadar yırtacaksınız kıçınızı! istediğinizi yapın aslanlar bu sene şampiyon!!
yapılacak bütün tanımların eksik kalacağı olay.

neden? hangi sebeple? nasıl olur? söyleyecek söz bulamıyorum sözlük... bu nasıl bir oyun lan!
rüştü hakeme söver 1 maç, ırkçılık yapılır 8 maç olması gerekirken sadece 2 maç, fatih terim hiçbir şey yapmaz 3 maç. size en ağır küfürleri ederim de sözlük formatı işte.
edit: bunu şeref yoksunları ve onursuzlara anlatmanın alemi yok.
nasıl bir oyun dönüyor kimse anlamamıştır.
kadıköy'deki bjk maçında sahaya seyirci girmesine rağmen fenerbahçe'ye saha kapatma cezası veremeyen pfdk'nın vermiş olduğu saçma karar. bütün amaç fener şampiyon olsun diye mi acaba?

bu azizin çocuklarından iyice nefret ettirmiştir. iğrenç gerçekten çok iğrenç.
azdır bile.
helal olsun pfdk. hak ediyor bunu galatasaray. bunca olaya rağmen hala maçlara çıkarak, hala bu federasyonu ve onun kurullarını tanımadığını açıklamayarak hak ediyor bunu. o seçime girerek zaten bunları hak etti galatasaray. oy kullanmaması tek tesellimiz. o seçime girdiği için hala kızgınım ünal aysal ve ekibine. az bile bu ceza, daha çok verin sabrımızı tüketin ve ne olacaksa olsun artık.
ne için? ırkçılık mı yapmıştır? gidip bir yönetici ile hakemin koluna girip koridorda tur atmak yerine yüzüne konuştuğu için mi? yazıklar olsun. bu oyunlar güldürüyor sadece.
sene sonundaki konuşmasından sonra bir sezon men alacağı için çok da önemli olmayan cezadır. seneye herkes gidecek nasıl olsa, itirazlarımızı yapar cezasını indiririz, hele bir şampiyon olalım da...
aynı pfdk fenerbahçe'ye saha kapatma cezası veremiyor, ırkçılık yapan emre'ye ceza veremiyor, hakeme hakaret ettiğini açık açık söyleyen rüştü'ye sadece bir maç ceza veriyor hala bu federasyon'un pfdk'nın tarafsız olduğunu adil davrandığını savunabilecek birileri var mı merak ediyorum.
şikeci kurabiye fenerlilere bayram yaptıran cezadır. o kadar korkmayın lan bu adamdan. çok acıtmayacaktı halbuse!
kadınköy'de, orta noktaya bayrak dikmesin diye 3 maç ceza almış olan imparator. ama bütün orospu'nun 1.dereceden yakınları da birleşse bu adam takımıyla o şampiyonluğu alacak! çünkü herkesin adaleti şaşar ama allah'ın adaleti asla!
haksız yere 10 aydan fazla süredir en büyük sevgilisinden, camiasından ayrı tutulan bir adamın yaşadığından daha kötü olmayan durum.

(bkz: herkes için adalet)

düzelti: eksilenme rekorunu kırdım sanırım. yarım dakikada 7 eksi. o zaman sizin istediğinizi yazayım da tatmin olun beyinsizler:

fanatik beyinsiz insan tanımı *: hakedilmiş cezadır. en az 10 maç olması gerekmektedir.
şikeye ceza vermezsin maddeyi değiştirirsin, emre gider adama ırkçılık yapar en az alacağı ceza 4-8 maç arasındayken 3 maçla yırtar, rüştü hakeme hakaret eder 1 maç ceza alır ama fatih terim hakeme bağırınca 3 maç ceza alır. gerçekten fatih terim haketmiş bu cezayı hatta antrenörlük lisansı iptal edilsin!
haksız ve abartılmış cezadır. adam mı öldürdü, hakeme tecavüz mü etti, naptı bu adam da 3 maç ceza verdiniz? hayatımda bunun kadar yanlı bir federasyon daha görmedim, yemin ediyorum.
türkiye futbol federasyonu'nun galatasaray'a açtığı savaştır.

madem kılıçlar çekildi, hodri meydan amına koyim!

biri de çıksın "şu şu şu sebepten ceza verildi, doğrudur" desin ulan!
Ota boka 2 maç veriyorlar diye 2 maç ceza alır diyorduk ama 3 verdiler. Enteresan.
--spoiler--
GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle...
--spoiler--
(bkz: inat olsun tüm yavşaklara ant içtik şampiyonluğa)
PFDK'dan açıklama:Fatih Terimin suçu: Onurlu,Namuslu, Irkçılığa karşı bir insan olmasıdır.
şüphesiz futbolcuları daha fazla hırslandıracak olaydır. rakipleirmiz şimdi bizden korksun aslan asıl şimdi kükreyecek!
pasif bir taraftar grubu ve pasif bir yönetime sahip olan spor kulübünün teknik direktörüne verilmiş cezadır.

adettendir.

not: galatasaraylıyım.
Küçükken topu inşaate kaçmışları sevindirmiş ceza.

Koca kafalı tüpçü ve fenerbahcesi bilsin ki ne şerefsizlik yapsanız da iyiler ve doğrular kazanacak.
o değil de artık alınan kararlar çok utanç verici olmaya başladı arkadaş.
adeletten söz etmek mümkün değil.
amaç fener in gönlünü hoş tutmak.
ırkçılığa ceza yok. şikeye yok. alenen hakaret ettim diyene 1 maç.
vay anasını arkadaş.
e maç yapmayalım bari biz.
#ProfesyonelFenerbahceDisip urulu..