bugün

limon pilinin ne olduğunu bilmeyenler için şok etkisi yaratacak durumdur.
Farem dedemden miras kaldı onası dedesinden kalmış pilini hiç değiştirmemişler onlar bende gerek duymadım işin açığı taki geçen gece mausun çalışmadığını görünceye kadar. yukarıda allah var mause çalışmayınca korktum her şey bir yana antika değeri var bozulsa at çöpe gitsin kimse 5 para vermez. düşün düşün kafayı yiyeceğim ne oldu bu fareye diyorum 2 paket camel(kamel) evet kemıl değil bitirdim. sonra bir ışık yandı lan dedim bunlar elektronik illa bir yerden güç alması lazım eeee kablosuz da olduğuna göre gücü kendinden alması lazım. Bilen bilir Enerji yoktan var olmaz vardan yok olmaz ilkesini de biliyorum ilkokul 4 te feni sağlam okumuşum hani. O zaman dedim bunun bir pili olmalı değiştirirsem çalışır. Farenin altını çevirdim baktım top var lan dedim ''toplu mause mı kaldı sene 2014 hala toplu masuse kullanan var'' dedim sonra farenin benim olduğu aklıma geldi ,odada ufak bir sessizlik yaşandı sonrasında zekamın ve aldığım eğitimin bir sonucu olarak kendimi işime yoğunlaştırdım. alt kapağı açtım birde ne görüyüm limon pili .ilk görünce anlamadım limon limon pili olduğunu fareye limon kaçmış o yüzden çalışmıyor sandım. sonradan hiç limon kaçar mı pirinç tanesi mi bu dedim bu başka bir şey olmalı.!! Google (yazıldığı gibi okunur) baktım limon pili olduğunu anladım.

dedemin dedesine uzaylılar vermiş dedemde o yokluk döneminde bilgisayar alamayınca fare yi ilk kullanan ben olmuşum. şimdi yana yakına limon pili satan teknoloji mağazası arıyorum.
Limon pili satılan yer bilen varsa mesaj kutumu yeşillendirsin

tavsan yavrusu arsiv
(bkz: okuyamadık kardeş durumumuz yoktu)

ilginç bir deneyimdir..
(bkz: ne diyon lan sen değişik)
(bkz: kompüter lütfen cevap veriniz)
hayrete düşüren durumdur.