bugün

Aziz Yıldırım'ın şike operasyonundaki avukatı.
aziz yıldırım ın avukatıdır.
"aziz yıldırım'ın içeride olmasının nedeni fenerbahçe'nin başarılarıdır" diyerek nirvana'ya ulaşmış avukat.
Vakti zamanında Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatlığını yapmış avukat. Tayyip'in sonrasında nasıl coştuğunu görünce Aziz Yıldırım'ın ve Fenerbahçe'nin geleceğinin parlak olduğunu düşünebiliriz!
"beşiktaşlıydım ama aziz başkan yüzünden fenerbahçeli olacağım galiba" demiş avukat.
doğrusunu yaparsın hacı. bizden uzak dur aman.
adam tek kelimeyle ortalığın tozunu attırdı. alayına isyan etti. helal olsundur.
profesyonel mahalle karısı.
ne helal olsunundan bahsediyorsunuz siz?
aziz yıldırım gibi pislik işte, tam bozacının şahidi şıracı mevzusu.
televizyondasın ulan, ne hakla bok bok diye bağırırsın? bi salyalarını saçma, bi kulağını karıştırma, bi lafını kesme sunucunun.
sorular sert değil diyip duruyosun, hardcore mu istiyosun bre borazan?

aziz sen de bi defol git be! yeter yüzümüzü kızarttığınız..
çirkef avukatlar barosu başkanı.
bu adam recep tayyip erdoğan'dan sonra akp'nin başına geçerse akp bi' 10 yıl daha başımızda kalır.
adam ideal siyasetçi.
"beşiktaşlıydım ama aziz başkan yüzünden fenerbahçeli olacağım galiba" diyen avukat.

(bkz: sanki biz tutuyoruz siktir git lan)
nereli olduğu nerde doğduğu kaç yılında doğduğu hangi hukuk fakültesinden mezun olduğu hakkında bilgileri merak ettiğim ancak ulaşamadığım kişi.
sen daha önce nerelerdeydin demek istediğim avukattır. oturdum kaldım televizyon karşısında sayesinde. hızına yetişemiyoruz. soruşturma başladığından beri hukuk denen şeyin "h" sini bile bilmeyen adamların ekranlarda küme düşsün, o olsun, bu olsun diye sallamalarına alışmış millete ters gelen adamdır. baransu, rasim ozan gibi embedded olanlara da selamını çakmıştır.

kimsenin söyleyemediklerini cesurca söylemeye devam et, yürü be faik başgann.
konudan konuya atlayarak yaptığı konuşmasını izliyordum ki bi ara adnan menderes'in kıçına parmak attılar ya böyle bir ülkeyiz biz dediğini duyunca televizyonu kapattım. laf ebesi.
zap yaparken wow bu ne lan deyip ekrana kitlendiğim cezadan daha hızlı konuşan, retorik ustası über avukat.

ağzından tükürükler, alnından terler, kulağın bir şeyler boşalıyor ama enerjisi hiç bitmiyor adam nefes almıyor yahu.

ayrıca bu ülkedeki bir çok şovmenden daha büyük şovmen potensiyeline sahip o ışığı gördüm ben faikte.
tip olarak çocuklar duymasında ki, fıs fıs ismail'e benzettiğim, aziz yıldıvım ın avukatlığını yapan şahsiyet.
http://s1.directupload.ne...mages/110719/33hc5747.swf
aziz yıldırım'ın yıllarca içeride kalmasına sebep olacak tek kişi. keza performansı çok iyidir. savcı ve hakimleri tehdit ederek ülke futbolumuzu aziz yıldırım gibi bir mafya liderinden kurtarcaktır.
herkesin agzının payını, tüm gerçeklerle verdi cnn türk de ki programında helal olsun. somut delil olmayan, altı boş iddialarla suçlanan aziz yıldırım ve ekibini en yakın zamanda aklayacaktırda.ayrıca, şu 4 embedded muhabirle bir program yapsa ya Faik reis görse baransu denen dünya kaç bucak.
ofansif oynayan avukat.
gördüğüm en iyi avukatlardan biridir. kulübün ve taraftarın üstündeki yılgınlığın atılmasında onun açıklamalarının önemli rolü oldu. fenerbahçe'ye linç kampanyası, onun hukuk mücadelesi sayesinde savuşturuldu.

avukat dediğin böyle olacak. sonuna kadar arkasındayız.
muhtemelen şoförler odasına kayıtlı avukat.Zira çiçek abbas filmindeki unutulmaz atışma sahnesini çağrıştırıyor hararetli üslubu.

(bkz: gaz fren şanzuman halimiz duman)
(bkz: sen batan bir güneş ben yollarda çilekeş)
(bkz: allah kurtarsın)
fıs fıs ismail in hukuk fakültesi bitirmiş klonu.
türkiye'de embedded gazeteciler var deyişi ile gizli soruşturmalardaki bilgileri ele geçiren gazetecileri çok iyi tanımlamıştır.
her şeyi geçtim uğur dündar'a "biz burada fenerbahçe'yi konuşuyoruz. git kendi kanalında konuş" demesi ile coşturmuştur.
kralsın faik reyiz...
karedenizli olduğunu düşündüğüm avukattır.