bugün

avanak sikerticisi.

kendisini ayakta alkışlıyorum.
yine iyi düdüklemiş, helal olsun.
adaletin olmadığı,hırsızların sırf "bizden,güçlü"diye kayrıldığı bir ülkeye sike sike adaleti getiren ulu önder.öyle hırsızlıkları bizim adamlar çalıyor diye savunursan,böyle gelir siker fadıl reis.türkiye'de en sevdiğim 3-4 adamdan biri,adaletin kılıcı.
ben girişimciyim.

2 yılda ona yakın ürün çıkardım, 150 bin lira belki de daha fazlası zarar ettim.

bu adam idolüm bundan sonra, hiçbir şey yapmadan minyonlarca minyonun minyanlarca parasını cebinden götürüyor helal olsun.
aferin lan fadıl.
vallahi de billahi de aferin. biz amcıkız arkadaşlar, hepimiz. bizden bir sikim olmaz.

lan seneler önce yazdık bir de uyardık;
(bkz: caprice gold istanbul/#14784916)

uyarmakla yetinmedik, bir de taşak kebabı yaptık, dalga geçtik;
(bkz: jet fadıl tarzı vatandaşı dolandırma rehberi/#24037799)

adam yine tokatladı gitti iyi mi?

bu adama helal olsun demekten başka bir şey gelmiyor içimden.

helal olsun fadıl. keşke 10 milyar dolar toplasaydın amk.

not: fadıl gitti, elimizde cami kaldı allahtan, mağdurlar o camiye gidip namaz kılsınlar şimdi.
(bkz: mega center caprice gold camii)
hakkında bu kadar yazı girilince öldü sandıgım dolandırıcılık üstadı.
(bkz: sikenimin sikeni dostumdur)
böyle göte böyle yaraktır.
Vatandaşi 40 bin kere kandirmiş yanardöner.. Ulan kimsemi anlamadi bunun ne oldugunu. Hayir buna kananlar da ayi aptaldir zaten. Kananlar arasindan tanju çolakta varmiş la.
hakkında bu kadar entry girilince kesin yine vurgun yaptı dediğim şahıs. yanılmamışım. valla helal olsun, siken yaranıyor bu millete.
vatandaşı "hunharca" dolandırmaktan bıkmayan insan.

peki "hunharca" dolandırılmaktan bıkmayan insancıkları napıcaz?

milletvekili seçtiniz lan bu adamı bir de! töbe yarabbim.
(bkz: son müslüman bükücü)

din ayağına dinsizlik yapan kayıp insan. sahi ne oldu caprice gold oteline!

akıllanmayanlar için kendisi cape town da tatildeymiş selam yolladı.
Ortadoğulu zihniyetli şark kurnazı, kısa yoldan koşelik olacağını sanan yurdum yobazlarını düzenli olarak 3-5 yılda bir çarpan büyük insan. Aslanım benim.
Dolandırıcılığın kitabını yazsa oscar alacak şahsiyet .
helali hoş olsun tüm yürüttüğün paralar. çatır-çatır ye fadıl reyiz. onlar bize, sen onlara. beline kuvvet...
hiç mi hiç kızmadığım adam. meşhur bir laf vardır, eşek olursan sırtına binen çok olur. bulmuş eşekleri iniyor, biniyor. mesele budur.
bu adam tayyibi de dolandırır demedi demeyin. ama işine saygı duymak lazım. kitabını yazsa alır okurum.
Fıdıl demek daha güzel.
bu halka tayyip kadar müstehaktır layıktır işin gerçeği.
sürekli çalıyor ama çalışıyor diyen kitleyi söğüşlemektedir. nezdimde ulusal kahramandır.
Hayatı muhtemelen 30 yıl falan sonra filme çekilecek olan büyük dolandırıcı hollywood yapıyor azizim biz de sahip çıkalım değerlerimize.
yanına aldığı 1 milyar lirayla yine kaçmış. bu 3. büyük vurgunu oluyor. toplam çaldığı paranın 6-7 milyar doları bulduğunu düşünüyorum.

adam islamcı zihniyetteki "bug"ı bulmuş resmen. her seferinde çalıyor ama tekrar dönüp yine insanları kandırmayı başarıyor.
eğer kazanırsa oralar daha beterine de müstehak demek olacak yanardöner.
ankara'dan aday olsaydı düşünmeden oy vereceğim sayın milletvekili adayımız.
tam akp başkanı olacak adam!