bugün

Grupları çok güzel olan uygulama belki de hala onun hatırına ayakta duruyor ama aslında instagram dan güzel olan uygulamadır.
piyasaya değeri 1 trilyon dolara ulaşmıştır.
Geçenlerde facebookta bir yorumda ibne dedim diye yorumum silindi ama ana avrat küfretsem bir şey olmuyor hayırdır amk ya?
görsel
https://www.indyturk.com/...iyle-i%C5%9Ften-att%C4%B1
Eskiden belki daha popüler olsa da hala paylaşımlar yaptığım, hikayeme görsel eklediğim gelişmiş ve güzel bir sitedir.
Eskiden kız düşürdüğüm platform şimdi yaslılar kampina dönmüştür.
Yeni bir filtre ile atatürk e hakaretlerin otomatik kaldırılacağı ve paylaşan profilin sınırlanacağı söylenen sosyal medya mecrası. Eğer bu gerçekte belli bir grubun profilleri komple sınırlanır site de tertemiz hale gelir. Kullananlara hayırlı olsun.
1-2 yıldır adımımı atmadığım mecra. Bir grubumuz vardı üç bin kişilik, bozulunca tadı tuzu kalmadı.
ingiltere'de denetim kuruluşu Rekabet ve Piyasalar Otoritesi devam eden bir incelemeyle ilgili kurallara uymaması gerekçesiyle 50. 5 milyon sterlin para cezası kestiği site.
ABD’de 17 medya kuruluşu, ortak çalışarak elde ettikleri Facebook'a ait şirket içi belgeleri yayımlamaya başlamıştır
https://tr.sputniknews.co...a-basladi-1050167024.html
Moskova Sulh Mahkemesinin, Rusya'da yasaklı olan içeriği kaldırmadığı gerekçesiyle 13 milyon ruble (176.280$) ceza kestiği site.
modası geçmiş olan sosyal paylaşım sitesi.
Msn messenger ile birlikte en çok özlediğim 2 platformdan biri.
kullanıcıların çerezleri reddetmelerini zorlaştırdığı için Fransa'nın 60 milyon euro para cezası verdiği sosyal medya sitesi.
görsel
türkiye'nin gsyh'i 845 milyar dolar,
Facebook'un piyasa değeri 885 milyar dolar.
varın gerisini siz düşünün.
artık kullanmasam bile eskiden kullanıdığım zamanlarda bana instagram ve twitterdan daha samimi ve sıcak gelen platform.
bgy tarzı grupları vardır, kullanmasını bilirseniz şayet instagrama bin basacak olan bir uygulama olduğunu da idrak etmiş olursunuz.
hala günübirlik kullandığım uygulamadır.

teyzelerin, amcaların mekanı haline gelmesi biraz üzücü bir durum ama yapacak bir şey yok tabi bgy gibi gruplarda pek çok genç var oralarda takılabilirsin hem eğlenceli ortamı var tabi.

küfür yemek istemiyorsanız hiç yorum falan atmayın o grupta sadece postları beğenin, olur olun. fazlasına bulaşmayın.
eskiden en samimi dostlukların ve arkadaşlıkların yaşandığı, artık popülaritesi azalmış olan uygulama.
Galiba şu an herkesin duvarı açık. isteyen istediği kişinin duvarına girip yazabiliyor. Hacklenmiş diyorlar.
benim hesap gitti yeni hesap açtım ama eski hesabın çalınmasına üzüldüm.
9 yaşından beri kullandığım harika bir oluşumdur. 2012'den beri kullanırım. ayrıca ismail yk ağabeyimin harika bir şarkısıdır.
çin ve rusya'da yasaklı olan site.
günlük kazancı 4.393.463 dolar olan sosyal medya devi.