bugün

insanların farkında olmadan özel hayatlarını teşhir ettikleri sosyal paylaşım şeysi. he bir de eklediğiniz fotoları silseniz bile facebook'un sunucularında saklanıyormuş haberiniz ola.
herkesin mutlu olduğu sosyal paylaşım sitesi.
ne kadar malca bir hesabım olduğunu gösteren sosyal ağ. ne birileri uykusu yüzünden şikayet ediyor ne nişan fotoğrafı ne de oyun isteği. böyle facebook macebook olmaz.

(bkz: tükkanı kapatıyom ben)
en iyi sosyal paylaşım sitesi olarak kabul edilmektedir. kurucusu ''mark zuckerberg'' dir.
yorum yap,beğen v.s...resmen angarya dolu.iyi ki hesabımı sildim
ismail yk nın yaptığı şarkının adıdır.

(bkz: biz türkler nasıl insanlarız mk)
Artık popüler olmayan sosyal ağ.
Orada herkesin bir derdi var, herkes bir acayip. Akrabalar desen ayrı bir dert oluyor facebookta. Oyun isteklerinden bahsetmiyorum bile. Hesabını dondur kafan rahat etsin.
boşa vakit geçirmekten başka işe yaramayan lanet olası site.
Gün geçtikçe tasarımı çirkinleşen sosyal paylaşım sitesi.mark yine oynamış tasarımıyla.
çatır çutur çalışıyor.
Şu anda tek gündem.
patates oldu. YiNE!!
çökmüştür an itibariyle.
amınakoyup patoz ettiğim ergen yuvası. açarım birazdan raad olun.
tib düzenlemesinden sonra orda bi teknisyenin arkadaşına "bak bak naapcam şimdi eheheh bi deneyeh la" diyip kapatmayı denemesi gibi bir olaya kurban gitmiş olabilecek site.
Harbiden la! Dedirtti.
(bkz: fatal error)
spring me çatır çatır açılırken facebook'un açılmaması nasıl iştir lan? başka bazı siteler de açılmıyor. hayır, cyber ghost kullanıyorum amk, romanya'dayım şimdi. türkiye'den açılmalarını anlarım da romanya amk!
değişik bir yer.

ulan hadi ergenleri anlarım da evli barklı çoluklu çocuklu adamsın, yan koltuktaki karınla facebookta atışmak nedir klavyesini götüne soktuğum.
çok güzel karılar düşüyor lan burdan. çapkınlığın, hovardalığın yeni adresi. kocasını işe gönderen karıların ilk olarak girdiği yer.
evinde neler olup bittiği bilinmesin diye koyu renk uzun perdeler takan, ses tonunu aman komşular duymasın diye sürekli kısık ayar kullanan yurdum insanının her düşüncesini her yaşadığını her yediğini paylaştığı enteresan sosyal ağ. birde ergen grubu var ki akıllara zarar. deli misin genç? facede bir şeyler paylaşmak için dışarı çıkıp yaşamayı unuttun farkında mısın?

sosyal ağ karşıtı değilim ama cılkını çıkarma mantığını çözemiyorum.
sayfalarin paylaşimlarindaki yorumlara bakarsak, gunumuz erkek kalite ve profilini rahatca cikarabilecegimiz site..

midem bulandi yorumlardan.
Fiyatları ile ilgili ne kadar söylenti çıksada ne kadar verirlerse versinler Mark Zuckerberg'in satmayacağı sitedir. Eminimki mark sadece bununlada yetinmez adam modaya göre her dönem değişiklikler yapıyor. Belli bir strateji üzerine kurulmuş bir sitedir.
Eskisi Gibi tadı tuzu kalmayan sitedir.
Eskisi kadar popüler olmayan, dokunulmazlığını yitirmiş olan sosyal medyalardan biri. Bu kadar zamana kadar açılan tüm sosyal ağların hiçbirinin, facebook üzerine geçmemesine şaşıyorum. Mark ne yapmış böyle, her zaman bir numara kalabilen bir platform. Ama artık cılkının çıktığı, ne kadar görgüsüz ve bilgisiz insan varsa hepsinin içine doluştuğu; bir yer oluverdi. Ha, bende kullanıyorum. Fakat yani öyle gereksinimden, sadece tercih ettiğimden anacım.

(bkz: instagram en iyisi)
bazı insanların ne kadar aptal ve komik olduklarını gün yüzüne çıkaran modası geçmiş uygulama.